Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

QUOTE(koti @ 2008 05 18, 23:00)
user posted image

Paskutinis "karštas" kurinys ax.gif

oj kaip grazhu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
koti, kaip visada - labai gražu
*coliukeee*, gražu, labai wub.gif wub.gif , tik pati žinai nerta ir megzta visada skirsis 4u.gif

kaip bebutų gražiau nertas daiktas, man asmeniškai greičiau viskas mezgasi virbalais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 19, 17:42)
kaip bebutų gražiau nertas daiktas, man asmeniškai greičiau viskas mezgasi virbalais blush2.gif

man irgi virbalais mieliau wub.gif ale va dukriukas uzsiprase suknytes, kuria pradejau nert blush2.gif nu tai visai nieko gaunas ir grazu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 05 19, 18:13)
man irgi virbalais mieliau  wub.gif ale va dukriukas uzsiprase suknytes, kuria pradejau nert  blush2.gif nu tai visai nieko gaunas ir grazu  rolleyes.gif

šaunuolė thumbup.gif
aš kolkas nertomis kepurytėmis apsiribojau blush2.gif
va vakar virbalais sau tuniką pradėjau ir... smagiai eina, o kitas megztukas irgi sau su nerta apykaline dalimi kelis kart ardyta jau ir stovi.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 19 gegužės 2008 - 19:01
sveikutes smile.gif Gal kas zinot kur rast schemute tokio vokelio su rankovytem ir kapisonu leliukui? kiek ieskau niekaip nerandu
Atsakyti
mano puslapyje yra pora darbeliu vaikams

http://www.freewebs....a/knittings.htm
Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2008 05 19, 20:43)
sveikutes smile.gif Gal kas zinot kur rast schemute tokio vokelio su rankovytem ir kapisonu leliukui? kiek ieskau niekaip nerandu

As savo mazylei toki mezgiau jei sudominsiu parasyk atsiusiu pastu schemutes user posted image

Atsiprasau merginos kad toks didelis gavosi nezinau kaip sumazinti foto cia blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frigii: 19 gegužės 2008 - 21:19
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 05 19, 10:29)
man su Koti lygiuotis nera kur  blush2.gif bet rodau savo kurini, kuris iskeliauja nuostabiai panelytei  wub.gif


Tikrai nėra ko kuklintis, labai kruopštus ir gražus darbelis mirksiukas.gif

QUOTE(Frigii @ 2008 05 19, 21:19)
Atsiprasau merginos kad toks didelis gavosi nezinau kaip sumazinti foto cia blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


oi oi oi tikrai labai didelis, į mano ekraną net apykaklė netelpa, praktiškai neįmanoma pažiūrėt. O gaila, matyt irgi kažkas gražaus buvo ax.gif
Atsakyti
[quote=Frigii,2008 05 19, 22:19[/img]

Atsiprasau merginos kad toks didelis gavosi nezinau kaip sumazinti foto cia blush2.gif blush2.gif

tikiuosi nesupyksi as truputi sumazinau tavo nuotraukyte 4u.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrte: 19 gegužės 2008 - 22:37
QUOTE(Frigii @ 2008 05 19, 22:19)
As savo mazylei toki mezgiau jei sudominsiu parasyk atsiusiu pastu schemutes

gal tu cia imesk man ir idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 05 20, 07:43)
gal tu cia imesk man ir idomu  mirksiukas.gif

Ir man labai idomu ax.gif
Atsakyti