Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

jau grožybių kad prinerta primegsta, tai mes su savo naujausia apuje ant modelio bigsmile.gif per daug nenustebinsim biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 06 26, 10:36)
jau grožybių kad prinerta primegsta, tai mes su savo naujausia apuje ant modelio bigsmile.gif per daug nenustebinsim biggrin.gif
user posted image

pasakiska kepuraite wub.gif wub.gif
Atsakyti
as tai ziuriu tik akis ispletus ir seile varvinu bigsmile.gif nu jau tiek graziu suknyciu prinerta mazosioms princesems kad net nezinociau kuria rinktis jei reiktu doh.gif
tik kazkaip pastebejau kad mergaitems daugiau visko mamytes gamina nei berniukams g.gif o mane vis nuojauta kankina kad berniuka turesiu rolleyes.gif tai as kolkas tokiais neutraliais darbeliai uzsiimu.
tai va sakau reikia pasirodyt ir su antruoju megztuku savo busimam kleckiukui rolleyes.gif

user posted image

user posted image

nors iki jusu tai man dar oooiiii kaip toli doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syu: 26 birželio 2008 - 11:44
QUOTE(syu @ 2008 06 26, 11:44)
user posted image


O jetau koks grožis avyčių wub.gif Tai čia mums kai kurioms dar iki tavęs toli! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 26, 13:03)
O jetau koks grožis avyčių  wub.gif Tai čia mums kai kurioms dar iki tavęs toli!  tongue.gif


tai kad labiausiai del avyciu sitam darbelyje ir parinuosi lotuliukas.gif blush2.gif jos man kazkokios ne tokios gavosi kaip norejau... blush2.gif pirma padariau ir pati nesupratau ar cia avyte ar suniukas gavosi kazkoks... doh.gif na bet aisku visada mes i savo darbelius kritiskiausiai ziurim.
aciu uz pagyras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 06 26, 12:44)

tai va sakau reikia pasirodyt ir su antruoju megztuku savo busimam kleckiukui  rolleyes.gif


nors iki jusu tai man dar oooiiii kaip toli  doh.gif


labai dailus megztukas thumbup.gif ir toks švelnutis atrodo wub.gif o man jokių abejonių nekilo, kad ten avytės, tikrai labai gražios ir tikros thumbup.gif žinoma, juk pačios kritiškiausiai ir žiūrim į savo darbelius... ax.gif bet kai iš šalies, tai net kojos linksta kaip jau gražiai visos moka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 06 26, 12:44)

tai va sakau reikia pasirodyt ir su antruoju megztuku savo busimam kleckiukui  rolleyes.gif

user posted image

user posted image

nors iki jusu tai man dar oooiiii kaip toli  doh.gif



wau wub.gif

man irgi baisiai uzsireike tokio doh.gif
Atsakyti
syu, o tas avytes nunerei ir prisiuvai, ar is karto ismezgei?
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 06 26, 12:44)
user posted image
user posted image
nors iki jusu tai man dar oooiiii kaip toli  doh.gif

oj koks grožis wub.gif
pavydžiu blush2.gif
Atsakyti
syu na jau kaip dailiai ir gražiai,bravo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 06 26, 12:44)
as tai ziuriu tik akis ispletus ir seile varvinu  bigsmile.gif nu jau tiek graziu suknyciu prinerta mazosioms princesems kad net nezinociau kuria rinktis jei reiktu  doh.gif
tik kazkaip pastebejau kad mergaitems daugiau visko mamytes gamina nei berniukams  g.gif o mane vis nuojauta kankina kad berniuka turesiu  rolleyes.gif tai as kolkas tokiais neutraliais darbeliai uzsiimu.
tai va sakau reikia pasirodyt ir su antruoju megztuku savo busimam kleckiukui  rolleyes.gif

user posted image

user posted image

nors iki jusu tai man dar oooiiii kaip toli  doh.gif

O jau grazumas ir dailumas to megstuko,saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Suknyte mazai mergytei bigsmile.gif
http://keep4u.ru/ful...05eec58762c/jpg
Atsakyti