Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

vau koks grozis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pasirodom ir mes su suknele pirmajai komunijai user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 06 23, 19:26)
Dieviškas grožis. wub.gif Gal galimą schemos?

Šitiem mezginiam nebūna schemos,mezgi kiekvieną dalelę atskirai ir dėlioji,kaip nori ant iškarpos.O po to jungi.
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 06 23, 19:26)
Dieviškas grožis. wub.gif Gal galimą schemos?


gavau užsakymą padaryti šitą darbelį, g.gif

user posted image

nenorėjau kopijuoti,tad kiek pakeičiau ir gavosi,kas gavosi ax.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau visus 9 puslapius mezgimo ir nėrimo temų ir neradau nei vienos apie krikštynų rūbelius verysad.gif man atrodo tikrai mačiau, o gal minėjo kažkas, kad yra tokia atskira tema rolleyes.gif gal galit padėt surast? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 24, 22:00)
Peržiūrėjau visus 9 puslapius mezgimo ir nėrimo temų ir neradau nei vienos apie krikštynų rūbelius  verysad.gif man atrodo tikrai mačiau, o gal minėjo kažkas, kad yra tokia atskira tema  rolleyes.gif gal galit padėt surast?  4u.gif

yra tokia temele prie rankdarbiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 24, 21:00)
Peržiūrėjau visus 9 puslapius mezgimo ir nėrimo temų ir neradau nei vienos apie krikštynų rūbelius  verysad.gif man atrodo tikrai mačiau, o gal minėjo kažkas, kad yra tokia atskira tema  rolleyes.gif gal galit padėt surast?  4u.gif

http://www.supermama...;#entry18050423
Atsakyti
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai graži ir suknytė ir mergytė. Kiek laiko tokiam darbui padaryti reikia g.gif Man kantrybės užtenka tik mažiems darbeliams, kai rezultatas greitai matosi blush2.gif
Atsakyti
Noriu nunerti uniformai mokykliniai kalnieriukus. Tačiau neturiu jokio raštuko. Gal kas galėtų sušelpti blush2.gif
Atsakyti
Zuikuli ir zinule, ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PYNE @ 2008 06 24, 22:24)
user posted image

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  labai graži ir suknytė ir mergytė. Kiek laiko tokiam darbui padaryti reikia g.gif Man kantrybės užtenka tik mažiems darbeliams, kai rezultatas greitai matosi blush2.gif

kazkur pusantro menesio trukau,su siulu ieskojimo,nes buvau pritrukus,tai savaitei buvo atideti darbai,o neriau tik kai mazasis miegojo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2008 06 21, 23:07)
kgt, labai įdomus ir įspūdingas megztukėlis.
O gi sakoma: nauja – tai gerai pamiršta sena. 

QUOTE(Alacka33 @ 2008 06 22, 00:02)
Gražus megztukas ir spalvingas

QUOTE(Vaizele @ 2008 06 23, 15:38)
Be galo gražus mergaitiškas megztukas

QUOTE(Viliuteee @ 2008 06 23, 10:05)
naktys tikrai ne be reikalo buvo trumpintos,labai gražus,vasariškas darbelis thumbup.gif

o aš noriu parodyti antrą komplektėlį krikštynoms

Didelis ačiū ax.gif

O jau rūbelių grožis wub.gif wub.gif
Aš kai nemėgstu su smulkmenom krapštinėtis (man jau tų gėlyčių užteko doh.gif ), tai tokia suknytė kaip iš fantastikos srities ax.gif

QUOTE(*zuikulis* @ 2008 06 25, 09:57)
kazkur pusantro menesio trukau,su siulu ieskojimo,nes buvau pritrukus,tai savaitei buvo atideti darbai,o neriau tik kai mazasis miegojo  rolleyes.gif

Labai graži suknelė wub.gif Bet pusantro mėnesio blink.gif Na, mamos, ir greičiai jūsų doh.gif Man tikriausiai ne patrumpint naktis reiktų, o visai nebemiegot lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2008 06 23, 21:39)
gavau užsakymą padaryti šitą darbelį, g.gif

nenorėjau kopijuoti,tad kiek pakeičiau ir gavosi,kas gavosi ax.gif

Ir šita kokia nuostabi wub.gif wub.gif Gal net gražesnė už aną ax.gif
Kaip gražiai jūs tas princeses aprengiat wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kgt: 25 birželio 2008 - 12:33
Kuklus darbelis, bet vistiek vaikutį puošia ax.gif

user posted image
Atsakyti