Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (8tema)

labai jau krikštynos bus gražios:)
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 06 10, 20:59)
Norali  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

GRAZINA 25 aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif




Nėra už ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 06 02, 23:41)
Musu krikstynu suknute
user posted image


Ieškojau šiandien siūliukų krikštynų suknutei. Bet nieko panašau, tik Maxi. Dar vieni tokie buvo su įpintu blizgučių. bet tokie nebalti, lyg pilksvi nuo to blizgiuko schmoll.gif O jūsų buvo tik susukti ar su katronine špūle (nežinau kai p ji vadinasi rolleyes.gif ? rolleyes.gif

QUOTE(ggudrute @ 2008 06 11, 13:47)
Mazyles krikstynu suknute ir skraiste ax.gif
user posted image

bigsmile.gif Oho koks grožis wub.gif Gal galit atskleist paslaptį iš kokių siūliukų?
Atsakyti
na ka rodomes kai ppuosiasi beveik 3 menesiu kudikiai wink.gif blush2.gif
tik mano pozuotojas labai pyko kad mama ji visciuku paverte ax.gif

mano mazas visciukas
visciukas visu planu
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 06 13, 15:21)
na ka rodomes kai ppuosiasi beveik 3 menesiu kudikiai wink.gif  blush2.gif
tik mano pozuotojas labai pyko kad mama ji visciuku paverte ax.gif

mano mazas visciukas
visciukas visu planu



kaip gražu! thumbup.gif Jei pažiūrėtų į veidrodį tikrai nepyktų. biggrin.gif
Atsakyti
Keletas ideju vaikuciams ir mamytems
http://www.knitsi.ru...ng/childs/page1
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 06 12, 16:53)
Ieškojau šiandien siūliukų krikštynų suknutei. Bet nieko panašau, tik Maxi. Dar vieni tokie buvo su įpintu blizgučių. bet tokie nebalti, lyg pilksvi nuo to blizgiuko schmoll.gif O jūsų buvo tik susukti ar su katronine špūle (nežinau kai p ji vadinasi  rolleyes.gif ? rolleyes.gif
bigsmile.gif Oho koks grožis wub.gif  Gal galit atskleist paslaptį iš kokių siūliukų?

Siuliukai buvo RED HEART Margareta, pirkau Maximoje.
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 06 12, 16:53)
Ieškojau šiandien siūliukų krikštynų suknutei. Bet nieko panašau, tik Maxi. Dar vieni tokie buvo su įpintu blizgučių. bet tokie nebalti, lyg pilksvi nuo to blizgiuko schmoll.gif O jūsų buvo tik susukti ar su katronine špūle (nežinau kai p ji vadinasi  rolleyes.gif ? rolleyes.gif

Gaila,kad ismeciau visas etiketes,nepamenu kaip vadinosi siuliukai.Pirkau siulu parduotuvej .Kamuoliukas be kartono,50 gr..Kaina apie 9 lt.Storesni negu maxi ir minkstesni.Tikrai baltuteliai net su blizgesiu,uztai pasijoniui medziagele sunku buvo parinkt-visos gelsvos atrode
Atsakyti
Mergaitės, kaip jus gražiai mezgat/neriat, net sunku patikėti ka gali padaryti mylinčios rankos ir širdis, tiesiog puikūs darbeliai wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ggudrute @ 2008 06 13, 22:23)
Siuliukai buvo RED HEART Margareta, pirkau Maximoje.


O matai kaip g.gif Aš jų turiu, bet sau megztukui saugau blush2.gif Kažkaip nesugalvojau, kad iš jų galima nerti ax.gif

QUOTE(kacumota @ 2008 06 13, 23:01)
Gaila,kad ismeciau visas etiketes,nepamenu kaip vadinosi siuliukai.Pirkau siulu parduotuvej .Kamuoliukas be kartono,50 gr..Kaina apie 9 lt.Storesni negu maxi ir minkstesni.Tikrai baltuteliai net su blizgesiu,uztai pasijoniui medziagele sunku buvo parinkt-visos gelsvos atrode

Ačiū merginos už atsakymus 4u.gif .
Nusipirkau kaip Maxi tik storesnius, paprastus, be jokių blizgesių, o apnerimui ir gėlytėm su blizgesiu tokius lengvesnius. Bandysiu, žiūrėsiu kaip gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri mezgėte Elizabeth Zimmermann besiūlius megztinukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 06 14, 17:47)
Mergaitės, gal kuri mezgėte Elizabeth Zimmermann besiūlius megztinukus?  g.gif

Ruošiausi pabandyt, bet taip ir neprisiruošiau dar blush2.gif
Atsakyti