Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

nu va jau daugiau nei savaite geriuKt, ir pakolkas viskas gerai.........
noras myletis, tiesiog superinis thumbup.gif thumbup.gif , laukiu pastoviai kada MB gris, kad galeciau pasimylet, svoris nekinta, gal del to kad apetitas sumazejo bigsmile.gif bigsmile.gif ir seip labai gerai jauciuosi, tai gal tiko, bet ziuresim dar po men.kas bus mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
daugiau nei 2 metus geriu KT lindynette20 ir jokiu pasaliniu reiskiniu nepastebejau mirksiukas.gif super nei pikta ,nei svoris pakito.... nu vienu zodziu esu ptenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šilainių IKI esančioje vaistinėje Gintarinė grupė vakar mokėjau maximum kainą už Lindynette 20....23,06Lt. Vartoju jau 3 metai beveik, išrašė gydytoja. Ir dar galiu pasakyti, kad gydytojos nuomone viena cista dingo man šitų KT pagalba... Sako būn atokia reakcija, man pasirodo jos labai tiko.
Atsakyti
Aš taip pat jas geriu jau antri metai thumbup.gif šalutinio poveikio jokio nebuvo, beto susitvarkė mėnesinės, dabar žinau ne tik jų pradžios dieną, bet ir laiką biggrin.gif
Atsakyti
[as irgi geriu treti metai ir jokiu minusu savyje nepastebejau. smile.gif sergu 1,5 dienos ir tikrai net laika galiu pasakyti kelinta susirgsiu.
Atsakyti
sveiKutes,Lindynete30 vartoju beveik 3men. viskas Kol kas thumbup.gif svoris neauga,o gal kad laiKaus dietos.nuotaiKa KoKia buvo, toKia liKo.svarbiausia visada zinau Kada bus mano dienos.Kol Kas tinKa ir patinKa.
Atsakyti
Hmm, o man apetitas padidėjo, kai pradėjau šitas KT gert unsure.gif Porą pirmųjų dienų dar galvą laaaabai skaudėjo, bet po to viskas normalizavosi, išskyrus tą nelemtą apetitą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2007 08 16, 10:29)
Aš taip pat jas geriu jau antri metai  thumbup.gif  šalutinio poveikio jokio nebuvo, beto susitvarkė mėnesinės, dabar žinau ne tik jų pradžios dieną, bet ir laiką  biggrin.gif


na čia tai tikslumas! pavydėtina... kažkaip galvoju aš prie šitų pereiti, nes galima keisti į tas pačias didesnių dozių.
Atsakyti
man tai jos labai thumbup.gif norėčiau pasidomėt ar jus darot pertrauką gerdamos KT? Girdėjau, kad ilgai geriant, vėliau gali būti sunku pastot.. blush2.gif
Atsakyti
aš kartais du mėn iš eilės geriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 08 22, 12:42)
aš kartais du mėn iš eilės geriu  ax.gif

O tau tada nebuna gausios menesines?nesiryztu taip daryti,nes nezinau ar kraujavimas nepagauseja.nes ir taip trejeta dieneliu 'plaukiu'



Atsakyti
Sveikos, aš dar tik trečia diena geriu, bet pastebėjau, kad labai troškinti pradėjo, vis geriu ir geriu vandenį doh.gif
Atsakyti