Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

sveikos,o as bliam susiveliau reikejo sekancia pakuote pradet gert antradieni o as viena diena anksciau pradejau ,tai kazi dabar poveikis pakis ar kas ce bus ,saugotis papildomai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuxsas @ 2007 07 04, 19:35)
sveikos,o as bliam susiveliau reikejo sekancia pakuote pradet gert antradieni o as viena diena anksciau pradejau ,tai kazi dabar poveikis pakis ar kas ce bus ,saugotis papildomai  unsure.gif



Anksciau KT galima pradeti gerti, taip netgi rekomenduojama, jei norima pakeisti menesiniu data, jei pradetum veliau, tada jau reiketu papildomai saugotis mirksiukas.gif
Atsakyti
tai liuks bigsmile.gif ,aciu 4u.gif
Atsakyti
Sudomino KT kainos ax.gif Kiek gi kainuoja Lindynette? ax.gif
Atsakyti
Na mėnesiui laiko kažkur +-20 lt.priklausomai kurioj vaistinej pirksi.
Atsakyti
eurovaistinej apie 18 Lt ax.gif
Atsakyti
siandien pradejau jas vartot mokejau 17.38, ziuresim kas bus, bet to noro myletis pas mane ir seip nebuvo, ziuresim kaip dabar bus doh.gif doh.gif
Atsakyti
As irgi jungiuos i gretas, pradejau pirma menesi vartot 30- tines, dar nelabai susigaudau ar jos man tinka ar ne , ziuresim kas po antro men bus.
Bet su noru myletis man atrodo, irgi dingsta kazkur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2005 07 27, 15:13)
O mane nuo siu kontr labai berti pradejo.Kitu salutiniu poveikiu nejauciu.Nebent vyro maziau norisi.



Mane ir labai isbere - kaip niekad blush2.gif eto pirma menesi labai negerai pasijausdavau po tabletes isgerimo, o dabar viskas oko:)

Del svorio nezinau - ilgai negersiu - cia gydytoja israse kaip profilatika nuo endometriozes schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Anchela @ 2007 07 25, 21:45)
siandien pradejau jas vartot mokejau 17.38, ziuresim kas bus, bet to noro myletis pas mane ir seip nebuvo, ziuresim kaip dabar bus doh.gif  doh.gif



o kur tu taip pigiai mokejai?? As moku po 20 lt, farmos vaistineje schmoll.gif
Atsakyti
Baltijos vaistinej mirksiukas.gif mirksiukas.gif
o su tuo noru myletis, man lyg ir padidejo, nes iki kt nesimylejau, nes bijojau pastot, o dabar labai noriu smileysex.gif
Atsakyti
Man gydytoja irgi parekomendavo šias 30-ies g.gif Kadangi mm nereguliarios unsure.gif
Bijau norą prarast ir svorį užsiaugint doh.gif unsure.gif Tai dvejoju vis g.gif
Atsakyti
na man irgi buvo gydytoja paskyrus lindynette. siaip ji visai nepatyrinejo kiek man jos tiks.
geriau silpnesnes, po to stipresnes (30), nes mmm prasidedavo vis tiek ne kaip laikrodukas.
galiausiai kai man mmm truko 2 savaites nuejau ps ktia ginekologe ir ji buvo pasibaisejus, nes jau mano gimdos gleivine buvo isplonejus iki kraujagysliu ir del to kraujavau.
dar su jom susigadinau virskinima.
o siaip tai nei nuotiakas itakojo, nei storejau.
Atsakyti