Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(INGRID24A @ 2007 05 04, 08:28)
suprantu, kad gali būti ir su šiomis tas pats, bet gal rasiu, kurios man tiks...nu jei ne, tai išieškosim kito sprendimo..o mano nuomonė tokia, nes skaičiau kažkuriame supermamos skyrelyje, kad būtent reikai atrast sau tinkančias...

Be abejo,nebandant neatrasi biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti gal kas esate anglijoje? ar ten vaistinese yra Lindynette20?aciu smile.gif
Atsakyti
sveikos..

reiketu jusu pagalbos turiu toke beda
vartoju lindinete č0 ir menesines turejo prasideti apie ketvirtadieni, o jos prasidejo sekmadieni ar cia normalu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2007 05 27, 18:03)
sveikos..

reiketu jusu pagalbos turiu toke beda
  vartoju lindinete č0 ir menesines turejo prasideti  apie ketvirtadieni, o jos prasidejo sekmadieni ar  cia normalu ? g.gif

Aisku,koks cia pavelavimas doh.gif ,Svarbu,kad parasidejo.. biggrin.gif
Atsakyti
Gydytoja man taip pat paskyrė šias KT. Bet aš taip ir neapsisprendžiu - gert jas ar ne ax.gif .

Tos kurios ieško daugiau info apie šias KT, yra toks tinklapis
http://www.lindy-net.lt

Atsakyti
Sveikos, as irgi po gimdymo geriu lindynet 20, tai irgi noro myletis su vyru visai nera,irgi budavo tokie pozymiai kaip nesciai,norejosi agurku ir silkes be proto.... essen.gif essen.gif . Ir jausdavau dideli issekima ir nuovargi. Dabar vyras isvaziavo 2men. padariau pertrauka ir daug geriau thumbup.gif jauciuosi. geri kt CELESTE
Atsakyti
Sveikos. Aš lind 30 jau geriu vieną mėn. Požymiai - maudžianti krūtinė ir tepliojimai. Bet tepliojimai buvo ir ansčiau, kai jokių tablečių negėriau... Gydytojas būtent nuo jų ir patatarė gerti lind 30. Gal dar praeis kitą mėnesį... Tiesa, dar labai smulkiais spuogeliais mėto. Bet gal tai tik adaptacinis periodas? Ar Jums taip nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(Pukuciai @ 2007 05 14, 12:04)
sveikos, norejau paklausti gal kas esate anglijoje? ar ten vaistinese yra Lindynette20?aciu smile.gif

cia tokiu nera,yra kakzokios ,kurios atitinka butent ta lyndynete, bet kitoks pavadinimas.mano seimos daktaras ziurejo knygelej ,ka as ten vartoju smile.gif bet ar tiksliai issiaiskino angliska pavadinima,nezinau,negaliu pasitiketi.as paprasciausiai siunciuosi arba atsivezu gryztant is atostogu.bet siaip UK KT uz dyka,taip kad galetum truputi sutaupyti ,aisku
Atsakyti
QUOTE(jowwitai @ 2007 06 02, 17:45)
Sveikos. Aš lind 30 jau geriu vieną mėn. Požymiai - maudžianti krūtinė ir tepliojimai. Bet tepliojimai buvo ir ansčiau, kai jokių tablečių negėriau... Gydytojas būtent nuo jų ir patatarė gerti lind 30. Gal dar praeis kitą mėnesį... Tiesa, dar labai smulkiais spuogeliais mėto. Bet gal tai tik adaptacinis periodas? Ar Jums taip nebuvo?



Mane irgi spogeliais pamete prieš pat baigiant gertti paskutinias tabletes, bet daugiau viskas gerai. Aš jas gėriau ir anksčiau , žinok turėtu praeiti kai dar išgersi vieną pakotę, jei ne tai reikia keisti vaistukus.
Atsakyti
na man jokiu salutiniu reiskiniu, nors geriu daugiau nei pora menesiu... paskirtas gydymo tikslais, viskas susitvarke - jokiu tepliojimu ir ilgadieniu menesiniu neliko. o salutini poveiki turi kiekvienas vaistas, ir kiekvienas organizmas reaguoja i vaista skirtingai. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,


Aš tai geriu lindynette jau 3 mėnuo. Tai pradžioje irgi beproto norėjau marinuotų agurkų. O dabar tai labai sumažėjo noras mylėtis, galima sakyti beveik išnyko. Dažniausiai atrodo lyg ir norėtum mylėtis, bet kažkaip tingi. Beto ir išskyrų išsiskiria ne tiek kiek ankščiau. Vyras jau imane įtartinai žiūri, klausia gal darbe pavargstu ar ką. Nežinau ką daryti......
Atsakyti
Sveikos. ax.gif ;>

Ir aš prisijungsiu prie vartojančių Lindynette. Kas čia jums visoms su tais marinuotais agurkais? biggrin.gif
Vartoju jau 4-tą mėn., iš pradžių tepliojo, paskui pasijutau visiška psichine ligone, nes pastoviai verkdavau dėl nesąmonių, o dabar liko tik krūtinės maudimas.. doh.gif Kaip manot, ar verta keist? Nesinorėtų, nes jokių kitų požymių nėra, o jei kitos netiks?.. unsure.gif
Atsakyti