Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Aš gėriau Lindynette20 del mažakraujystės tris mėn. Daktare buvo sakiusi kad gali skaudeti galva, teplioti ir kt. todėl patare gerti vakare ar prieš miega. Tai kol geriau jokio šalutinio poveikio thumbup.gif išskyrus tai, kad kaip ir visoms dingo "noras" unsure.gif
Noriu pasiteirauti kas nutraukėt gerti šias KT kokie šalutiniai poveikiai buvo??? g.gif Nes aš kai po mmm nebegeriau KT po keliu dienu vel susirgau blink.gif
Atsakyti
o as visai negeriu jokiu kontraceptiku, ir esu pries juos.
Atsakyti
as jau 5 men kaip vartoju siuos kt na kartais keiciasi nuotaika dar maniau kad priaugau svorio bet tai manau cia del per mazo judejimo nes dirbu sedima darba tai per ziema priaugau truputuka bet siuo metu sportuoju tai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsia @ 2007 03 08, 15:56)
Aš gėriau Lindynette20 del mažakraujystės tris mėn. Daktare buvo sakiusi kad gali skaudeti galva, teplioti ir kt. todėl patare gerti vakare ar prieš miega. Tai kol geriau jokio šalutinio poveikio  thumbup.gif  išskyrus tai, kad kaip ir visoms dingo "noras"  unsure.gif
Noriu pasiteirauti kas nutraukėt gerti šias KT kokie šalutiniai poveikiai buvo???  g.gif  Nes aš kai po mmm nebegeriau KT po keliu dienu vel susirgau blink.gif


Man po ju gerimo na kai baigiau viena pakuote isvis mm neatejo tik vos vos tepliojo.po to nebegeriau ir vel normalu.
Atsakyti
Mergaites o kiek kainuoja lindynette 30? 4u.gif
Atsakyti
As geriau Lindinette,nuotaika baisiai sokinedavo,tai kaip isterike,tai kaip psihe kokia,siaubas buvo,pati nuo saves pavargdavau,neisivaizduoju kaip vyras iskentejo,bet abu puikiai suprasdavom kad tokia nuo siu kt doh.gif Meciau,tai visai kitas zmogus tapau,kokia ir buvau wub.gif Dabar nesioju pleistra biggrin.gif
Atsakyti
As tai po nauju metu perejau is Harmoneto i Lindynete 20, tai jokio naujo poveikio nepajutau visai thumbup.gif
Atsakyti
as geriu tik pirmas menuo dar, sakykit ar jums skaudejo pilva ar ne kai pradejote, nu man tai kai uzeina skaudeti desini sona, bet paskauda ir praeina?
ir dar klausimas, as zieda pakeiciau siomis lindynette KT, bet pradejau gerti viena diena anksciau nei turejau, aisku per ziopluma, tai kai baigsis pakuote ar man daryti 7 d pertrauka ar gerti 29 dienas kad viskas liktu savo vietose?nu nzn ar cia aiskiai isdesciau bet gal padesit?
ir ar iskart galima pasitiketi, ar reik papildomai saugotis pirma men?
aciu biggrin.gif
Atsakyti
Man gydytoja paskyrė šias tabletes, kad sureguliuoti mėnesines. Vartojau 4 mėnesius, bet netraukiau, nes neapsikenčiau prasidėjusio tepliojimo. Pirmus tris mėnesius buvo puiku. Nuo pilvo keletas cm nusivyniojo, krūtinė padidėjo, meilės noras nedingo, bet vėliau prasidėjo tepliojimai... Ir taip baigėsi mano draugystė su "Lindynette"
Atsakyti
Aš tik pradėjau pirmą pakuotę, tai neaišku kaip bus...iš pradžių išsigandau, pasiskaičiusi įvairių nuomonių.....bet prieš tai naudojau Novynete, tai minusas, kad nebuvo noro...o viskas gerai...jokių nusiskundymų...tikiuosi, kad šios nepaves, ir noras niekur nedings...
Atsakyti
QUOTE(INGRID24A @ 2007 05 03, 10:57)
Aš tik pradėjau pirmą pakuotę, tai neaišku kaip bus...iš pradžių išsigandau, pasiskaičiusi įvairių nuomonių.....bet prieš tai naudojau Novynete, tai minusas, kad nebuvo noro...o viskas gerai...jokių nusiskundymų...tikiuosi, kad šios nepaves, ir noras niekur nedings...

O kodel nusprendei kad nuo ju turi noras nedingt?Tas pats,tie patys KT,geriau ir Novynette ir Lindenette,dar visokius,tas pats schmoll.gif Geriausias man dabar yra pleistras,jokiu hormonu piko,nuotaiku sviravimo,noru dingimo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 03, 18:35)
O kodel nusprendei kad nuo ju turi noras nedingt?Tas pats,tie patys KT,geriau ir Novynette ir Lindenette,dar visokius,tas pats schmoll.gif Geriausias man dabar yra pleistras,jokiu hormonu piko,nuotaiku sviravimo,noru dingimo... thumbup.gif

suprantu, kad gali būti ir su šiomis tas pats, bet gal rasiu, kurios man tiks...nu jei ne, tai išieškosim kito sprendimo..o mano nuomonė tokia, nes skaičiau kažkuriame supermamos skyrelyje, kad būtent reikai atrast sau tinkančias...
Atsakyti