Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

as Lyndinete 30 geriu jaubeveik metus, na tokiu labai ryskiu salutiniu pokyciu kaipir nepastebejau, tik jau natra menesi baigiantis tabletem, likus kazkur 6 tabletem, pradedu teplioti,nesuprantu kame problema, galvoju gal pas ginekologe nueiti pasikonsultuoti, tik vienas minusas, dingi potraukis vyrui, buna tokiu momentu kada noriu myletis, taciau dazniausiai tai jauciu toki tinguma...del svorio priaugti tai nepriaugau, bet po gimdymo kiek sveriautiek ir sveriu, per nestuma priaugau 16 kg, tai jie visi ir tebekaba, net nebezinau kokiu priemoniu imtis.....prezervatyvu naudotis negalim, nes esu jiems alergiska...
Atsakyti
Na va,nutariau pradet gert Lindinette,bet paskaitau ir ziuriu,tas pats ir su jais,dyngsta noras verysad.gif Man kai ilga laika geriau kt jau buvo net problemu del to kile-Na kas tau yra,kodel tu nenoret pradejai g.gif O man vien tik pagalvojus,blogai daresi,tyngejau net ir pagalvot doh.gif
Ir dar galvoju jei pirkt,tai koki 20ar30 g.gif Kokiais atvejais skyriamas 30?
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2006 12 04, 14:13)
Na va,nutariau pradet gert Lindinette,bet paskaitau ir ziuriu,tas pats ir su jais,dyngsta noras verysad.gif Man kai ilga laika geriau kt jau buvo net problemu del to kile-Na kas tau yra,kodel tu nenoret pradejai g.gif O man vien tik pagalvojus,blogai daresi,tyngejau net ir pagalvot doh.gif
Ir dar galvoju jei pirkt,tai koki 20ar30 g.gif Kokiais atvejais skyriamas 30?

Na man kaip aiškino ginekologė 20 ir 30 harmonų kiekis beveik nieko nesiskiria tik kur 20 nuo jo biški teplioja (čia viom tablete kur 20 harmonų tinka). Pradėsiu ir aš gerti, bet pirksiu 30, man sakė reikalingi harmonai.
Bet nežinau kaip vyrui pasakyti jis prieš kontraceptikus, bet juk daktarė liepė, bet vistiek bijau pasakyt doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gili @ 2006 09 24, 17:32)
Jau geriu kelinta menesi ir visai nieko, organizmas priprato. Gydytoja sake dar pabandyti, kai pasakiau apie problemas. Dabar lygtais susitvarke. Tikiuosi greitai is viso nustoti gerti smile.gif


Jau pusmeti vartoju Lyndinete 30 ir svoris man priesinagai -neauga, o krenta. Tik va truputi nemalonu kartais buna del pykinimo nuo stipresniu kvapu cool.gif
O siap viskas oki...
Atsakyti
Na pradejau gert,sian bus 3diena,pastebejau kad nervuota tapau,viskas beveik erzina,vyras kolkas tyli rolleyes.gif Gal sutapimas?Dabar sergu menesinem g.gif
Atsakyti
Man po persileidimo gyd.skyre pirma men.lindynet30,antra lindynet20,o trecia men.Duphastona ir folio rugsti.
Bet po 7 dienu pertraukos pradeti gerti7 ar8diena??
Atsakyti
sveikos panos! turiu svarbu klausimuka!!!!!! siandien paaiskejo, kad mano vartoto harmoneto nebera pirkt vaistinese!!! vaistininke pasiule Lydinette 20, na turiu as ji. ... Sekmad pradesiu vartoti, bet man neaisku kam tos savaites dienos isvardintos? tai kaip cia - sekmadieni pradet gerti nuo tos tabletes, kur "Su"parasyta? Ar nera skirtumo kuria pirma gert?
Kas turite info apie tai, parasykit iki sekmedienio 4u.gif . aciu biggrin.gif
Atsakyti
Nebereikia pagalbos biggrin.gif ,as ir pati susiradau info bigsmile.gif ! Pasirodo Lindynette 20 yra vienfaziai kontraceptikai, todel visu taleciu sudetis vienoda ir nera svarbu nuo kurios tabletes pradesi gert rolleyes.gif (niu cia jei kam tas pats klausimas kaip man iskiltu)
Atsakyti
Sveikos.

Jau penki menesiai vartoju Lindynete 30. Man gydytojas aiskino, kad Lindynete 20 skiriamas jaunutems ir vyresnio amziaus moterims, o mums kam 20-40 amziaus Lindynete 30. Jis man taip komentavo.
Del svorio pakitimu nera, neteplioja, galvos nebeskauda, nuotaiku kaitu irgi nera, paskaicius Jusu komentarus del mylejimosi tai man tas pats tingisi juodai, atrodo nusiteiki bus ok, o tik atsiguli i lova ir toks tingulys suima doh.gif . Reikes eiti pas savo gydytoja pasitarti, gal kitus skirs kontraceptikus, nes vyrelis i mane jau itartinai ziuri g.gif .
O siaip nelabai as juos noriu gerti, pradeda jau ir daktarai kalbeti apie ju neigiama poveiki organizmui.
Atsakyti
Aš Lindynette vartoju pusantrų metų. Iš pradžių gėriau Lindynette 30, po to perėjau prie 20, taip man rekomendavo gydytoja. Šalutinis poveikis vienas - sumažėjęs lytinis potraukis, bet neturiu iš ko rinktis, nes šiuos kontraceptikus man išrašė kaip vaistus nuo gausių ir skausmingų mėnesinių.
Atsakyti
as lindinete20 geriau 2metus. Paskyre ginekologe. Atsirado skausmas krutyse, kadangi esu linkusi i auksta kraujospudi- kt tai dar labiau suaktyvino ir l.daznai budavo aukstas kraujo spaudimas. L.daznai skaudedavo galva. Taip pat budavo patepliojimu. Vienintelis pliusas- menesines trukdavo 3-4d. (parastai be kt 6-8). Dabar nevartoju jokiu kt 4men. Blogi simptomai isnyko.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Geriu Lindynette 20 jau beveik metus. Neturiu jokių nusiskundimų smile.gif
Mėnesinės pasidarė nebe tokios ilgos ir skausmingos, jokių spuogų, su NORU irgi jokių bėdų... tongue.gif Čia turbū kaip kuriai kokis KT tinka g.gif
Atsakyti