Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Va mėnuo kaip nebevartoju L30 ir šiandien prasidėjo mėnėsinės - jaučiu numirsiu iki vakaro.... verysad.gif Kai naudojau KT jau buvau pamiršus visus PMS, skausmus ir t.t.... o dabar tai... doh.gif kažkas čia sakė, kad galima pradėt vėl gert KT tik po 6 mėnesių... čia iš tikrųjų? nes su tokia savijauta kaip dabar tai..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 09 14, 09:37)
A6 manau dar palauk, o jei bus blogai tai eik prašyt kitų  mirksiukas.gif

Aš mečiau user posted image jei jau trečia mėn.vidury gėrimo tablečiu būna mmmm g.gif o beto ,,pila kaip iš kibiro'' tai jau tikrai man netinka o beto ant saves nenoriu eksperimentuoti unsure.gif tuo labiau kai KT didelis pasirinkimas cool.gif
Atsakyti
Geriu L 30 tik antrą menesį ax.gif lyg ir viskas gerai smile.gif tęsiu toliau , bus matyt.. cool.gif
Atsakyti
man tai nuo šių kt tai buvo taip kad pradėjau gert ir mėnstruacijos nesibaigė kol nemečiau jų gert
Atsakyti
as tai pastebėjau tokį dalyką, kad jeigu geriu KT 9val, o viena kart pamirstu ir isgeriu tik kokia 12 val, man kita diena pasirodo tepliojimas vieną dieną g.gif o jei geriu tą pačią valandą man tepliojimo nebūna 4u.gif
Atsakyti
na man siandien israse taip pat sias kontraceptines, tai ziuresim kaip man bus, tikiuosi salutiniu poveikiu nepatirti biggrin.gif
Atsakyti
As vartoju L20, man nelabai jos... apatiska viskam pasidariau unsure.gif
Atsakyti
As igi geriu L30, noriu jusu skubaus patarimo. Vakar kaip tycia pamirsau isgert tablete (o naktis kaip tycia mmm sumaste pasimeilint) ir sendien prisiminus 13 val. isgeriau ta pamisrsta. O dabar sedziu ir galvoju kad taip negalima ar nebus cia man bedos.... blink.gif Gal kazkokiu papildomu priemoniu reik imtis.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilona78: 07 spalio 2008 - 12:55
gal kam reik pigiau lindynette 20? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 10 08, 16:50)
gal kam reik pigiau lindynette 20?  blush2.gif


is kur esat?
Atsakyti
Man israse L20 ir patare gerti vakarais pries einant miegoti. Tarkim man mmm prasides ryte, tai kada pradeti gerti tas KT? Ar galima laukti iki vakaro? O jei pirma isgersiu ryte, tai ir visada reikes gerti tuo paciu metu? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2008 11 04, 23:18)
Man israse L20 ir patare gerti vakarais pries einant miegoti. Tarkim man mmm prasides ryte, tai kada pradeti gerti tas KT? Ar galima laukti iki vakaro? O jei pirma isgersiu ryte, tai ir visada reikes gerti tuo paciu metu? g.gif  blush2.gif


As geriu vakare, nes lygiai taip pat patare gerti kaip ir tau smile.gif Siaip rekomenduojama gerti tuo paciu metu, bet, nemanau, kad minuciu tikslumu. As visada stengiuos panasiu metu, bet kartais gaunasi kokiu 2 h paklaida ax.gif
Kadangi reikia gerti pirma mm diena pradedant tabletes vartoti, tai nemanau, kad turi skirtumo faktas, kada mm prasideda - ryte ar vakare.
Beje, o vartojant ryte, gal kam buna kokiu salutiniu poveikiu ar dar kazko?
Atsakyti