Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(shimmer @ 2008 09 09, 09:45)
Mergytes, patarkit. help.gif
Vartoju Lindynette20 jau pora metu, po vaiko gimimo jas israse mano ginekologas.
Is pradziu jokiu salutiniu poveikiu nejauciau,net dziagiausi, kad tokios negausios menesines.Po kokio pusmecio vartojimo pastebejau, kad labai daznai skauda galva,padidejo apetitas, o pries pat menesines jauciuosi labai blogai, siaubingai skauda pilva, nugara, o pati pikta kaip zveris.Cia rasot, kai kurios, kad noro myletis visai nera-is tikruju ir man taip.
O paskutiniu metu is vis pradejo skaudeti vienos kojos blauzda-ten ir taip venos isryskejusios, ir viena dien taip net sukietejus ta vieta buvo, dabar tokia raudona demele lyg gumbelis.Mama skaite, kad vartojant kontraceptikus galima susidaryti venu trombozes.
Ar buvo kas panasaus kuriai is jusu?
Gal reikia nueiti pasikonsultuoti su ginekologu?


Patarčiau nedelsiant kreiptis į šeimos daktarą ar net ligoninę. Nenoriu gąsdinti, bet nuo trombozių gali būti ir visai blogai.
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 14, 19:04)
man normalei buvo.kaip tik israse buvo L20,sake jei tepliot prades tai pereisi i L30

as irgi geriau L20 bet paskutinius du men tepliojo tai israse L30, dabar pirma men geriu tai nezinau kaip ten bus g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norejau pasiklausti, galkuri nors zinote, ar gali sumazeti konraceptiniu tableciu poveikis, vartojant tabletes LIDE?(cia jos svoriui mazinti)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erinata @ 2008 09 10, 14:54)
as irgi geriau L20 bet paskutinius du men tepliojo tai israse L30, dabar pirma men geriu tai nezinau kaip ten bus g.gif

Aš taip pat jau rašiau kad gėriau L20 ir tepliojo ir mmm vidurį tablečių gėrimo,tai liepė pereiti prie L30 ir vėl tas pats user posted image vidury gėrimo tablečių mmmm.
Ka daryt g.gif aš manau man netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(deika @ 2008 09 13, 18:56)
Aš taip pat jau rašiau kad gėriau L20 ir tepliojo ir mmm vidurį tablečių gėrimo,tai liepė pereiti prie L30 ir vėl tas pats user posted image vidury gėrimo tablečių mmmm.
Ka daryt  g.gif aš manau man netinka schmoll.gif

Pradėjus gerti KT reikia palaukti apie 3 mėnesius, tada tik daryti išvadas mirksiukas.gif reikia, kad organizmas apsiprastų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 09 13, 19:00)
Pradėjus gerti KT reikia palaukti apie 3 mėnesius, tada tik daryti išvadas  mirksiukas.gif  reikia, kad organizmas apsiprastų  smile.gif

L 20 gėriau du mėn.,L 30 pirmas mėnuo, tai dar koki mėnesi pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(deika @ 2008 09 13, 19:04)
L 20 gėriau du mėn.,L 30 pirmas mėnuo, tai dar koki mėnesi pabandyti  g.gif

A6 manau dar palauk, o jei bus blogai tai eik prašyt kitų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,


prisiėsiu ir aš prie Lindinečių klubo mirksiukas.gif L20 geriu jau apie pusmetį. Man jos tikrai labai tiko: jokių tepliojimų nelaiku, sušvelnėjo PMS, gerokai lengviau praeina mėnesinės, pilvuko neskauda bigsmile.gif O anksčiau- oho, kaip kankindavausi, kol tenai viskas suitvarkydavo... verysad.gif

Tik bėda, kad geriant L20 pastebėjau, jog tapau irzlesnė, susinervinu labai greitai ir tada šaukiu. Taip pat dabar dažniau išpučia pilvą, net jei ir nieko nebūnu valgiusi. Ir širdelė kartais kitaip sutabaluoja nei iki L20... unsure.gif Esu girdėjusi, kad KT išvaro iš organizmo kalį ir dėl to gali sustreikuot širdies veikla, o paskui net jaunas moteris ištinka infarktai! swoon.gif Kažin, čia teisybė? Dėl to tai šiek tiek neramu, užtat nusipirkau kalio preparatą ir geriu šalia savo KT dabar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilita @ 2008 09 16, 09:53)
Sveikos,
prisiėsiu ir aš prie Lindinečių klubo  mirksiukas.gif  L20 geriu jau apie pusmetį. Man jos tikrai labai tiko: jokių tepliojimų nelaiku, sušvelnėjo PMS, gerokai lengviau praeina mėnesinės, pilvuko neskauda  bigsmile.gif  O anksčiau- oho, kaip kankindavausi, kol tenai viskas suitvarkydavo...  verysad.gif

Tik bėda, kad geriant L20 pastebėjau, jog tapau irzlesnė, susinervinu labai greitai ir tada šaukiu. Taip pat dabar dažniau išpučia pilvą, net jei ir nieko nebūnu valgiusi.  Ir širdelė kartais kitaip sutabaluoja nei iki L20...  unsure.gif Esu girdėjusi, kad KT išvaro iš organizmo kalį ir dėl to gali sustreikuot širdies veikla, o paskui net jaunas moteris ištinka infarktai! swoon.gif Kažin, čia teisybė?  Dėl to tai šiek tiek neramu, užtat nusipirkau kalio preparatą ir geriu šalia savo KT dabar  rolleyes.gif

o man kaip sykis irgi sirdute sustreikavo po pusmecio vartojimo fear.gif sako labai nusilpus, net nualpus buvau....man minusas matomas kad labai be proto jautri,galiu apie nieka negalvojus apsiverkti bash.gif pastorejau,irzli...ir lyg viskas....bet del sirdutes tai isgasdinai surrender.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif lindynetee 30 jau wartoju apie puse metu, visa laika viskas buvo labai gerai, niekad netepliodavo nelaiku.. taciau dabar isgerus 7 tabletes vel susirgau.. pamirsus isgert nebuwau, taigi nesuprantu kodel taip yra. gal jus ka patartumet? doh.gif
Atsakyti
naudoju lindinete20, bet vakar velai vakare pamirsau ja isgerti, ar nieko baisaus, jei ja isgeriau sendien ryte, ir vakare dar viena isgersiu kaip priklauso???? doh.gif nu ziopla tai ne tas zodis...
Atsakyti
KT turi poveikį ne 24, o 36 valandas, tai jei pavėluosi išgerti ne daugiau kaip 12 valandų nuo tada, kada priklauso, vis dar liksi apsaugota, papildomos kontracepcijos nereikės, o kitą tabletę gersi įprastu laiku. Tačiau jei nuo įprasto gėrimo laiko jau praėjo daugiau nei 12 valandų, tą pamirštą tabletytę gali išmesti, o sekančią vėl gerk kaip priklauso, tik tokiu atveju 7 dienas jau reikės papildomos apsaugos mylintis. rolleyes.gif
Atsakyti