Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(Top_Secret @ 2008 08 14, 17:13)
Šiaip dažniausiai pradedama nuo Lindynette 30, o tik vėliau pereinama prie 20  rolleyes.gif  nes su L20 daug kam teplioja  mirksiukas.gif

Nu va,o aš tik sužinojau kai pasakiau ,kad man netinka doh.gif
galėjo juk iškarto pasakyti kas kaip user posted image
Atsakyti
QUOTE(deika @ 2008 08 14, 17:48)
Nu va,o aš tik sužinojau kai pasakiau ,kad man netinka  doh.gif
galėjo juk iškarto pasakyti kas kaip user posted image

Galėjo, bet matyt ne pas tą gydytoją pataikei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 08 14, 18:13)
Šiaip dažniausiai pradedama nuo Lindynette 30, o tik vėliau pereinama prie 20  rolleyes.gif  nes su L20 daug kam teplioja  mirksiukas.gif

man normalei buvo.kaip tik israse buvo L20,sake jei tepliot prades tai pereisi i L30
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 14, 20:04)
man normalei buvo.kaip tik israse buvo L20,sake jei tepliot prades tai pereisi i L30

Tai bent pasakė mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va ir as vartoju L20 bet net nezinau jau ka ir galvot pasaliniai poveikiai tai: jauciuosi issiputus ir vis noriu ka nors kramsnot biggrin.gif buna pradeda tepliot anksciau laiko doh.gif noro myletis visai nera doh.gif ir tokia pikta bunu zliumt is oro pradedu, zodziu nezinau ar pereit prie L30 ar vapse kazka kito bandyt doh.gif
Atsakyti
labas merginos 4u.gif

as geriu lindinete 20,bet nusprendziau po sios pakuotes mest bigsmile.gif bet kai gavau recepta nusipirkau 6men,taio dabar liko 4 pakuotes jei kurios geret tai galiu perparduot nes sitiek pinigelio sumokejus tikrai labai gaila ismest doh.gif jeigu kas susidomes rasykit i az ax.gif
Atsakyti
mastau.gif
Atsakyti
geriau lindinette 30 pusmeti, priaugau svorio apie 6 kg. gydytoja israse man l20 bandysiu gerti kitas, sake, kad juose maziau hormonu. ar yra koks skirtumas gal zinot?
Atsakyti
QUOTE(juodcke85 @ 2008 08 21, 18:55)
geriau lindinette 30 pusmeti, priaugau svorio apie 6 kg. gydytoja israse man l20 bandysiu gerti kitas, sake, kad juose maziau hormonu. ar yra koks skirtumas gal zinot?

Skirtumas, kad mažiau hormonų biggrin.gif lotuliukas.gif niu stipresni L30, juos dažniau rašo tamsesnio gymio merginoms, žodžiu sprendžia pagal išvaizdą thumbup.gif na čia kiek aš skaičius ir girdėjus 4u.gif
Atsakyti
As naudoju lindinette20, pirmas menuo buvo nekoks schmoll.gif: dabar naudoju jau 3 pakuote, tai galiu pasakyt kad labai gerai. Organizmas adaptavosi. Pries tai naudojau KŽ, netiko, kg augo, myletis noro nebuvo. panaudojus Lindinette20 pirma menesi galvojau jau jas mesiu, nes ir pykint pradejo ir galva skaudejo ir kg toliau augo, bet patare gine panaudot dar bent 2 menesius, kol organizmas supras kas tai per daiktas. Ir labai dziaugiuosi kad jos paklausiau, jauciuosi vel moterim flirt.gif thumbup.gif:
Atsakyti
O aš nusprendžiau padaryt pertrauką smile.gif labai tiko man Lyndinette, bet kam kankinti savo organizmą mirksiukas.gif bet girdėjau, kad pertrauka turi būti ne trumpesnė nei 6 mėnesiai, čia tiesa? g.gif
Atsakyti
Mergytes, patarkit. help.gif
Vartoju Lindynette20 jau pora metu, po vaiko gimimo jas israse mano ginekologas.
Is pradziu jokiu salutiniu poveikiu nejauciau,net dziagiausi, kad tokios negausios menesines.Po kokio pusmecio vartojimo pastebejau, kad labai daznai skauda galva,padidejo apetitas, o pries pat menesines jauciuosi labai blogai, siaubingai skauda pilva, nugara, o pati pikta kaip zveris.Cia rasot, kai kurios, kad noro myletis visai nera-is tikruju ir man taip.
O paskutiniu metu is vis pradejo skaudeti vienos kojos blauzda-ten ir taip venos isryskejusios, ir viena dien taip net sukietejus ta vieta buvo, dabar tokia raudona demele lyg gumbelis.Mama skaite, kad vartojant kontraceptikus galima susidaryti venu trombozes.
Ar buvo kas panasaus kuriai is jusu?
Gal reikia nueiti pasikonsultuoti su ginekologu?
Atsakyti