Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(Amise @ 2007 11 17, 21:52)
na aš jas pradėjau gerti jau prieš gerą savaitę, tai nežinau ar nuo jų, ar ne, man noras kaip tik padidėjo  ax.gif daug dažniau noris nei prieš tai. Netgi per ligas noras užėjęs buvo, nors niekad taip nėr buvę  4u.gif
ir va kaip čia rašė dėl išsausėjimo, tai gal kad dėl to kad neseniai dar tik pradėjau gert, bet jokių bėdų dar nebuvo. Nors dar tik kartą teko mylėtis jas naudojant blush2.gif

mano manymu nuo žmogaus priklauso ir kaip tos tabletės jį veikia. Atsiras daugiau tokių kuriom noras padidėjo jas geriant?  drinks_cheers.gif



Man taip pat geriant jas padidejo noras ir per menesines taip pat labai norisi... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniuska @ 2008 07 26, 15:58)
Man taip pat geriant jas padidejo noras ir per menesines taip pat labai norisi... bigsmile.gif

Man noras nepadidėjo, bet tikrai ir nesumažėjo, nemažas ir taip biggrin.gif o dėl sausumo tai jau daugiau nei pusę metų vartoju, nejaučiu problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 07 15, 16:04)
pabaigiau gert pakuote, dabar kaip tik pertrauka, tai galvoju ar galima si menesi negert is viso ju, na noriu si menesi negert, o kita vel pradet  biggrin.gif ar nieko blogo?  doh.gif



QUOTE(Top_Secret @ 2008 07 15, 18:59)
aš irgi noriu poros mėnesių pertrauką padaryt, bet nežinau ar galima taip  g.gif


del pertrauku, tai nera tikslo jas daryti 1menesiui. nes organizmas apsivalo nuo kontraceptiku tik per 3menesius ar trukti gali ir iki puses metu. o jei darot menesio pertrauka, tai tik balamutinat savo organizma doh.gif is vis naujos kartos, su mazom dozem kontraceptikus galima gerti tris menesius be pertraukos. smile.gif
Atsakyti
na man nebuvo reikalo ju gerti nes draugas visa menesi isvaziaves bus... ax.gif o dar jis dazniausiai man primindavo kad isgerciau tablete, nes as uzmirstuke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 07 29, 18:10)
na man nebuvo reikalo ju gerti nes draugas visa menesi isvaziaves bus...  ax.gif  o dar jis dazniausiai man primindavo kad isgerciau tablete, nes as uzmirstuke  lotuliukas.gif

niu va man dėl tos pačios priežasties dar mėnesiuką verta gerti, o po to kurį laiką nebe... ax.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
turiu toki kirmineli pilve.. reik padrasinimo.. smile.gif vartoju jau L20 puse metu, taciau myledamiesi visada dar naudojam prezervatyma..ir zinau, kad kt apsaugo gerai ir pan. bet kazkaip baisoka.. dar nesinori lialiuko.. ir zinau kad naudojant kt nereik papildomu apsaugos priemoniu.aisku dviguba apsauga gedos nedaro.bet norisi ir be papildomos pabandyti..
Atsakyti
hehe rolleyes.gif
padrasinimas toks ir galetu buti, kad vienos apsaugos uztenka smile.gif
kadangi tie lialiukai ne visada taip lengvai pavyksta ir nenaudojant nieko [is pazystamu teko isgirsti], tai naudojant kazka isvis turi buti saugu.
kita vertus, skaiciau viena atsiliepima sitam forume,kad tabletes nepadejo nuo lialiuku.. hm. gal cia toks likimas.
realiai, nezinau, kaip padrasint. jei labai nedrasu, tai galit bandyt toki atveji, kai viskas lieka ne viduje.. blush2.gif


QUOTE(shlepete @ 2008 08 04, 01:27)
sveikutes smile.gif
turiu toki kirmineli pilve.. reik padrasinimo.. smile.gif vartoju jau L20 puse metu, taciau myledamiesi visada dar naudojam prezervatyma..ir zinau, kad kt apsaugo gerai ir pan. bet kazkaip baisoka.. dar nesinori lialiuko.. ir zinau kad naudojant kt nereik papildomu apsaugos priemoniu.aisku dviguba apsauga gedos nedaro.bet norisi ir be papildomos pabandyti..

Atsakyti
QUOTE(shlepete @ 2008 08 04, 02:27)
sveikutes smile.gif
turiu toki kirmineli pilve.. reik padrasinimo.. smile.gif vartoju jau L20 puse metu, taciau myledamiesi visada dar naudojam prezervatyma..ir zinau, kad kt apsaugo gerai ir pan. bet kazkaip baisoka.. dar nesinori lialiuko.. ir zinau kad naudojant kt nereik papildomu apsaugos priemoniu.aisku dviguba apsauga gedos nedaro.bet norisi ir be papildomos pabandyti..

Aš dažniausiai irgi naudoju dvigubą apsaugą mirksiukas.gif bet yra buvę atvejų ir kad tik su KT, niu nieko nenutiko ax.gif bet šiaip tai puikiai tave suprantu dėl tos papildomos apsaugos 4u.gif
Atsakyti
tai gal naudok tik prezervatyvus..jei jums gerai? kam tada tas KT?
Atsakyti
Sveikos,
aš 3 pakeli geriu lindynette 20:pirma geriant visą laiką pratepliojo,antra pak.,nuo vidurio begeriant mmm prasidėjo doh.gif ir kaip tik nuėjau pas gyd.,tai liepė yprastai toliau gert ir dar trečią pakuote, toliau ir jei nesusitvarkys nusipirkt stipresnių.Nu blyn trečią geriant vėl nelaiku mmmmuser posted image
Ir sakiau gyd.,kad man netinka rašykit kitas tai ne schmoll.gif ,o kaip pikta...
Atsakyti
sveikos, mamos.

praeitais metais buvau prisipirkusi Lindynette 20 tableciu, bet nusprendziau pradeti naudoti pleistra. taigi turiu 6 atliekamus lapelius ir galiu juos parduoti uz kokius 70 lt, jeigu yra norinciu wink.gif Lietuvoje (t.y. Vilniuje) busiu ateinancia savaite. rasykit cia arba i inozezija@yahoo.com.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deika @ 2008 08 14, 15:35)
Sveikos,
aš 3 pakeli geriu lindynette 20:pirma geriant visą laiką pratepliojo,antra pak.,nuo vidurio begeriant mmm prasidėjo  doh.gif  ir kaip tik nuėjau pas gyd.,tai liepė yprastai toliau gert ir dar trečią pakuote, toliau ir jei nesusitvarkys nusipirkt stipresnių.Nu blyn trečią geriant vėl nelaiku mmmmuser posted image
Ir sakiau gyd.,kad man netinka rašykit kitas tai ne  schmoll.gif ,o kaip pikta...

Šiaip dažniausiai pradedama nuo Lindynette 30, o tik vėliau pereinama prie 20 rolleyes.gif nes su L20 daug kam teplioja mirksiukas.gif
Atsakyti