Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(delfinyte @ 2008 07 15, 14:16)
klausimelis: vasara menesines kaip ir nedziugina ypac ilgose kelionese, jei pabaigus viena pakuote be pertraukos gersiu kita, tai man menesiniu nebus? arteja atostogos ir norisi, kad joms niekas netrugdytu 4u.gif


menesiniu tokiu kaip ir geriant KT is viso nebuna, nes nesubresta kiausinelis smile.gif
jei gert kita pakuote iskart be pertraukos, kraujavimo nebuna, bet gali patepliojimu buti. smile.gif

Atsakyti
pabaigiau gert pakuote, dabar kaip tik pertrauka, tai galvoju ar galima si menesi negert is viso ju, na noriu si menesi negert, o kita vel pradet biggrin.gif ar nieko blogo? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 07 15, 17:04)
pabaigiau gert pakuote, dabar kaip tik pertrauka, tai galvoju ar galima si menesi negert is viso ju, na noriu si menesi negert, o kita vel pradet  biggrin.gif ar nieko blogo?  doh.gif

aš irgi noriu poros mėnesių pertrauką padaryt, bet nežinau ar galima taip g.gif
Atsakyti
zinoma galima, tik kita turesit pradet pirma menesiniu diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2008 07 17, 14:23)
zinoma galima, tik kita turesit pradet pirma menesiniu diena  smile.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif kaip tik siandie turejau pradet gert, bet padarysiu pertraukele... tongue.gif
Atsakyti
Lindynette ir siaip yra labai silpni KT, bet aisku geriau laikytis rekomendaciju ir daryt pertraukeles smile.gif
Atsakyti
o man va vidury naudojimo pradėjo tepliot... ir gan gausiai.... g.gif kas čia gali būti? unsure.gif
Atsakyti
Va, pasirodo vakar tabletę pamiršau išgert doh.gif bet tai taip greit organizmas ir sureagavo... blink.gif niu žiūrėsiu kaip čia toliau bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 07 19, 16:07)
Va, pasirodo vakar tabletę pamiršau išgert doh.gif  bet tai taip greit organizmas ir sureagavo... blink.gif  niu žiūrėsiu kaip čia toliau bus rolleyes.gif


jo, man irgi taip buvo.. tik po 1 tabletes neisgerimo... tad leidau viskam teketi savo vaga, o vel pradejau gert po savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(carlabella @ 2008 07 19, 18:24)
jo, man irgi taip buvo.. tik po 1 tabletes neisgerimo... tad leidau viskam teketi savo vaga, o vel pradejau gert po savaites g.gif

o aš jau išgėriau tabletę, tai neaišku kaip čia bus ax.gif
Atsakyti
sveikutes,as irgi sugalvojau padaryti pertraukele kt gerime...
itariu kad jos itakoja mano svori, nuotaika ir odos bukle..noriu patikrinti,jei nieko nepaiskeis, vel gersiu po kaikurio laiko,jei matysiu pokycius bandysiu kitas kt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 07 23, 17:50)

itariu kad jos itakoja mano svori,


aš irgi imu tą patį įtarinėt, nes lb jau greit tas svoris ėmė augt doh.gif pradžioj nieko, o db jau baisu daros.. visai nebetelpu į senesnes kelnes doh.gif
Atsakyti