Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(gramaz @ 2008 06 19, 19:08)
Šiandien nuėjau į kitą vaistinę nei įprastai pirkdavau ir didelei mano nuostabai sumokėjau 6 litais mažiau. Mokėjau 19 litų.  smile.gif


o kurioj vaistinej mastau.gif nes "seimos vaistinej" uz L20 as moku po 24lt unsure.gif
Atsakyti
aha mane irgi domintu kur taip pigiai radai.. bigsmile.gif as arnikos vaistinej sumokejau virs 27 lt doh.gif g.gif
Atsakyti
Camelia ta vaistinė vadinasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gramaz @ 2008 06 20, 17:08)
Camelia ta vaistinė vadinasi  mirksiukas.gif

Ten padaro nuolaidą, jei turi nuolaidų kortelę mirksiukas.gif Apskritai toj vaistinėj su kortele apsimoka visai apsipirkinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 06 19, 09:35)

pritariu. per pertrauką apsaugos papildomos nereikia, taip sakė gydytoja.
Atsakyti
na as jau 5 dienas geriu lindynette tai jokiu pasaliniu poveikiu nejauciu, tik pats svarbiausias isliko, nenoras myletis... verysad.gif gal dar reik pagert paziuret gal viskas susitvarkys... g.gif nors nepasakyciau kad ir nevartodama kt turedavau dideli nora.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 06 25, 11:20)
na as jau 5 dienas geriu lindynette tai jokiu pasaliniu poveikiu nejauciu, tik pats svarbiausias isliko, nenoras myletis...  verysad.gif  gal dar reik pagert paziuret gal viskas susitvarkys...  g.gif  nors nepasakyciau kad ir nevartodama kt turedavau dideli nora....  blush2.gif

man irgi tas poreikis, tiesa sakant, kuri laika buvo sumazejes, bet db vel lygtai viskas normaliai
jau nuo sausio geriu tas tabletes...
Atsakyti
Manau kad tas noras atsiras, tik nepanikuokit. Gal dėl to psichologinio nusiteikimo ir nebejaučiat jo mirksiukas.gif man tas noras šiaip nebuvo nei sumažėjęs nei dingęs..
Atsakyti
o man visai buvo dinges... blink.gif
Atsakyti
o man pilvas puciasi nestuke.gif nezinau nei ka galvoti... g.gif jei ir nescia buciau tai tikrai kazkas darytusi juk,vien del to,kad ir tabletes geriu g.gif
Atsakyti
sveiko:)
siandien man daktare israse sias KT. pries tai naudojau zieda. uz poros dienu tureciau zieda det(jei dar naudociau). tai dabar nebezinau kada tureciau pradet gert tabletes?
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2008 06 28, 14:53)
sveiko:)
siandien man daktare israse sias KT. pries tai naudojau zieda. uz poros dienu tureciau zieda det(jei dar naudociau). tai dabar nebezinau kada tureciau pradet gert tabletes?


Tai man atrodo bet kokiu atveju KT reikia pradeti gerti pirma menesiniu diena.
Atsakyti