Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(Top_Secret @ 2008 06 06, 19:12)
21 tabletė  smile.gif  kaip tik 3 savaitėm, o po to darai savaitės pertrauką  mirksiukas.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti
cia rimtai per pertrauka jokios apsaugos nera? unsure.gif doh.gif
Atsakyti
As per pertrauka sirgdavau..bet budavo,kad kelias dirnas nesirgau,tai naudojausi papyldoma apsauga.nes kitaip nesuprantu.
jei per pertrauka nevartoji KT,ir nepastoja,tai o jei pamirsti isgert KT ne per pertrauka,pastoja.nerislu man.man daktare sake papyldomai naudotis per pertrauka.netikiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 17, 22:23)
As per pertrauka sirgdavau..bet budavo,kad kelias dirnas nesirgau,tai naudojausi papyldoma apsauga.nes kitaip nesuprantu.
jei per pertrauka nevartoji KT,ir nepastoja,tai o jei pamirsti isgert KT ne per pertrauka,pastoja.nerislu man.man daktare sake papyldomai naudotis per pertrauka.netikiu  schmoll.gif


nu, is manes zinove neypatinga, bet, kiek zinau, moteriai juk ne visos 30 dienu per menesi vaisingos. tai taip iseina, kad kai prasideda menesines, tai galbut cia tas laikotarpis 'nevaisingas', tai gal ir nera tikimybes pastot. aisku, bet kokiu atveju atsarga gedos nedaro.
o apskritai, kiek teko pastebet aplink, tai leliai neprasideda nuo vieno pokstelejimo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2008 06 18, 10:28)
nu, is manes zinove neypatinga, bet, kiek zinau, moteriai juk ne visos 30 dienu per menesi vaisingos. tai taip iseina, kad kai prasideda menesines, tai galbut cia tas laikotarpis 'nevaisingas', tai gal ir nera tikimybes pastot. aisku, bet kokiu atveju atsarga gedos nedaro.
o apskritai, kiek teko pastebet aplink, tai leliai neprasideda nuo vieno pokstelejimo.. ax.gif

pokstelijimo biggrin.gif nz as nepasitikiu.
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 18, 00:23)
As per pertrauka sirgdavau..bet budavo,kad kelias dirnas nesirgau,tai naudojausi papyldoma apsauga.nes kitaip nesuprantu.
jei per pertrauka nevartoji KT,ir nepastoja,tai o jei pamirsti isgert KT ne per pertrauka,pastoja.nerislu man.man daktare sake papyldomai naudotis per pertrauka.netikiu  schmoll.gif


na as per pertrauka jokios papildomos apsaugos nevartoju ax.gif ir nieko.drauges taip pat 4u.gif
Atsakyti
tai siuo metu lidynette kainanuoja apie 23 lt? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, nebejuokinkit mirksiukas.gif
Kaip jūs apskritai tada nebijot vartoti hormoninių preparatų jei net nepasitikit jų apsauga ir visko iki galo neišsiaiškinat. Juk taip sudėliota viskas jog tris savaites geriat tabletikes ir vieną savaitę kai ateina pusseserės su raudonais kaspinukais į svečius darot pertrauką, kurios metu saugotis papildomai tikrai nereikia...
Vartoju jau trečius metus, drąsiai myliuosi bet kur ir bet kada, aišku ne su bet kuo rolleyes.gif ir jokių papildomų priemonių nenaudojam...
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 06 18, 12:22)
na as per pertrauka jokios papildomos apsaugos nevartoju  ax.gif  ir nieko.drauges taip pat  4u.gif

Na atsarga gedos nedaro:)
Atsakyti
QUOTE(gramaz @ 2008 06 18, 23:14)
Merginos, nebejuokinkit  mirksiukas.gif
Kaip jūs apskritai tada nebijot vartoti hormoninių preparatų jei net nepasitikit jų apsauga ir visko iki galo neišsiaiškinat. Juk taip sudėliota viskas jog tris savaites geriat tabletikes ir vieną savaitę kai ateina pusseserės su raudonais kaspinukais į svečius darot pertrauką, kurios metu saugotis papildomai tikrai nereikia...
Vartoju jau trečius metus, drąsiai myliuosi bet kur ir bet kada, aišku ne su bet kuo  rolleyes.gif ir jokių papildomų priemonių nenaudojam...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
na va as irgi prisijundiu y lindynette gerikiu gretas.. biggrin.gif bus matyt kaip cia bus 4u.gif bet brangokai sumokejau kazkaip 27,12 lt... blink.gif paskaitant cia kiek jus uz jas mokat.. prasau pasidalinkite kur jas perkate pigiau siuo metu? blush2.gif
Atsakyti
Šiandien nuėjau į kitą vaistinę nei įprastai pirkdavau ir didelei mano nuostabai sumokėjau 6 litais mažiau. Mokėjau 19 litų. smile.gif
Atsakyti