Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

geriu Lyndinette 30 jau beveik pusę metų, tai nejaučiu jokių šalutinių poveikių kol kas thumbup.gif ir su noru viskas puiku smileysex.gif ir šiaip thumb_yello.gif
Atsakyti
Gal kam reikia turiu Lindynette 20,parduosiu pigiau negu vaistinej,turiu vienam menesiui 4u.gif Rasyti i AZ 4u.gif
Atsakyti
o as kaip pustis pradejau verysad.gif ir jautri labai cray.gif nezzinau net ka daryt...gal reikia keisti i kokias kitas? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(palangute @ 2008 05 06, 13:35)
Sveikos  4u.gif
Aš irgi vartoju Lindynette 20. Kai gėriau pirmą pakuotę, šalutinio nieko tokio nejaučiau. Dabar baiginėju antrą - pradėjo tepliot. Matysiu, kaip čia toliau bus.  g.gif
dar nuo šių tablečių mane beria, jei nepraeis, keisiu jas. Iki nėštumo vartojau Marvelon, viskas buvo čiki  thumbup.gif , po gimdymo man jos visiškai nebetiko  schmoll.gif  verysad.gif  Todėl gydytoja patarė vartot Lindynette 20.



o gal tu kada pamirsai isgert? ar veliau isgerei? verysad.gif dabar jau ir as bijau... cray.gif
Atsakyti
jau penkta menesi geriu sitas KT,bet kazko pykina kelinta diena,ar gali but kad pastojau?
Atsakyti
QUOTE(tiskute @ 2008 05 29, 20:33)
jau penkta menesi geriu sitas KT,bet kazko pykina kelinta diena,ar gali but kad pastojau?

niu jei nebus mm, tai lėk pas gydytoją huh.gif
Atsakyti
as trupti neitema, bet neradau niekur tokios rolleyes.gif KT niekad nenaudojau, o dabar kazkaip neramumas ima..naudojam vien prezervatyvus, bet jie nera labai patikimi..
ar galit man neisprususiai paaiskinti, turiu daaug klausimu ;-)
kada reikia pradeti gerti tabletes - pries menesines? ar po? Ar menesines isvis isnyksta geriant kontraceptikus? nuo kada pradeda veikti KT apsauga? kaip daznai galima keisti KT?
manau daug kas patarines nueiti pas ginekologa, taciau siuo metu neturiu galimybes,o drauga aplankyti leksiu jau uz poros savaiciu ax.gif kada grisiu - pazadu nueit susizinot viska apie KT ir gauti recepta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, meciau gerti Lindynette 30, turiu du lapelius atlikusius. Galiu parduoti pigiau nei vaistineje.
Atsakyti
QUOTE(liebedich @ 2008 06 02, 22:55)
as trupti neitema, bet neradau niekur tokios  rolleyes.gif  KT niekad nenaudojau, o dabar kazkaip neramumas ima..naudojam vien prezervatyvus, bet jie nera labai patikimi..
ar galit man neisprususiai paaiskinti, turiu daaug klausimu ;-)
kada reikia pradeti gerti tabletes - pries menesines? ar po? Ar menesines isvis isnyksta geriant kontraceptikus? nuo kada pradeda veikti KT apsauga? kaip daznai galima keisti KT?
manau daug kas patarines nueiti pas ginekologa, taciau siuo metu neturiu galimybes,o drauga aplankyti leksiu jau uz poros savaiciu   ax.gif  kada grisiu - pazadu nueit susizinot viska apie KT ir gauti recepta  drinks_cheers.gif


labukas,
KT pradedamos gerti pirma mmm diena.Na mmm visiskai neisnyksta,bet tampa trumpesnes,maziau gausios,skausmas taip pat isnyksta (bent man kol negeriau KT tai pirmom dienom budavau nedarbinga).
manau jei KT tinka tai kam jas keisti.
per 7 dienu laisva savaitele papildomos apsaugos taip pat nereikia;jos metu turetu buti mmm.
papildomos apsaugos nereikia jau nuo pirmos tabletes,nors man dar pirma savaite buvo labai nedrasu ir keista myletis nesisaugant blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicule: 03 birželio 2008 - 12:49
QUOTE(Braskyte26 @ 2008 06 03, 13:33)
Sveikos, meciau gerti Lindynette 30, turiu du lapelius atlikusius. Galiu parduoti pigiau nei vaistineje.

cia ne skelbimu tema:)
Papildyta:
QUOTE(vicule @ 2008 06 03, 14:48)
labukas,
KT pradedamos gerti pirma mmm diena.Na mmm visiskai neisnyksta,bet tampa trumpesnes,maziau gausios,skausmas taip pat isnyksta (bent man kol negeriau KT tai pirmom dienom budavau nedarbinga).
manau jei KT tinka tai kam jas keisti.
per 7 dienu laisva savaitele papildomos apsaugos taip pat nereikia;jos metu turetu buti mmm.
papildomos apsaugos nereikia jau nuo pirmos tabletes,nors man dar pirma savaite buvo labai nedrasu ir keista myletis nesisaugant  blush2.gif

nesamone.nuo pat pirmos dienos nera patikima.!! patikima (jei 1ma K.) po sawaites.per menesines reiketu papyldoma apsauga naudotis.
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 04, 01:08)
cia ne skelbimu tema:)
Papildyta:

nesamone.nuo pat pirmos dienos nera patikima.!! patikima  (jei 1ma K.) po sawaites.per menesines reiketu papyldoma apsauga naudotis.


rasiau taip kaip gyd sake.juk geri per mmm,o ovuliacija vyksta tik dar po 14 dienu (mazdaug). rolleyes.gif

ir apskritai,bet kuriuo atveju geriau del KT eiti pas gyd mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 06 04, 11:52)
rasiau taip kaip gyd sake.juk geri per mmm,o ovuliacija vyksta tik dar po 14 dienu (mazdaug).  rolleyes.gif

ir apskritai,bet kuriuo atveju geriau del KT eiti pas gyd  mirksiukas.gif

As per sawo mm negerdawau.nes tai yra pertrauka.o kai buna pertrauka,jie nebeiksmingi.jei jau taip sako,kad wiena neisgerus tabletes,gali pastot,o jau per menesines apsaugota.pfff. nzn,man daktare ka kita sake.kad kai pima k.pradedi pakuote gywenime,tai reik saugotis papyldomai.tai wa..wieni taip kiti kitaip..smile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=AsataN<--,2008 06 04, 23:35]
As per sawo mm negerdawau.nes tai yra pertrauka.o kai buna pertrauka,jie nebeiksmingi.jei jau taip sako,kad wiena neisgerus tabletes,gali pastot,o jau per menesines apsaugota.pfff. nzn,man daktare ka kita sake.kad kai pima k.pradedi pakuote gywenime,tai reik saugotis papyldomai.tai wa..wieni taip kiti kitaip..smile.gif 4u.gif
[/quote

drinks_cheers.gif
bet kuriuo atveju manyciau kad panelei reiketu pas gydytoja apsilankyti ir tada viska issiaiskinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicule: 05 birželio 2008 - 17:08