Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(anatig15 @ 2008 05 07, 13:59)
Sveikutės. 3 mėn gėriau L20. Ir šįryt pasidarytas nėštumo testas buvo teigiamas  cray.gif . Daugiau vaikų turėti nebenoriu. O prieš dukrytės gimimą (jai dabar 2 metukai) gėriau Tri regol. 10 metų juos gėriau ir nebuvo jokių problemų. Taip kad L20 man pridarė didelių rūpesčių.


blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
vaje blink.gif ohmy.gif o ka daba darysi?
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 05 07, 14:18)
(nes už 6 pakuotes tik 2 centus reikėjo mokėt, o sudėtis visiškai analogiška mano pirmosiom tabletkom)

a tu čia gerai parašei? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 05 13, 15:49)
a tu čia gerai parašei?  blink.gif

taip smile.gif tiesiog viena firma naujus kontraceptikus įregistravo Lietuvoj, kadangi jų galiojimas iki lapkričio mėnesio, tai padavė į tam tikras vaistines už tokią kainą. Na, bet čia jau offtopic 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 05 15, 00:23)
taip  smile.gif tiesiog viena firma naujus kontraceptikus įregistravo Lietuvoj, kadangi jų galiojimas iki lapkričio mėnesio, tai padavė į tam tikras vaistines už tokią kainą. Na, bet čia jau offtopic  4u.gif


bet geras offtopic.. aš irgi tep noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 05 15, 07:58)
bet geras offtopic.. aš irgi tep noriu  lotuliukas.gif

na, čia tereikia žinoti tų KT pavadinimą ir vaistines, kuriose jos paplatintos biggrin.gif Ir viena pakuotė (3 mėnesiams) kainuoja tik 1 centas thumbup.gif Bet reklamint nenoriu, tai daugiau nesiplėsiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudens-vaikas: 15 gegužės 2008 - 12:03
QUOTE(myliuvasara @ 2008 05 13, 12:36)
vaje blink.gif  ohmy.gif  o ka daba darysi?

Jau padariau verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(anatig15 @ 2008 05 15, 15:02)
Jau padariau  verysad.gif .

verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės, man gydytoja išrašė Lindynette 30, kai buvo kraujavimas viduri ciklo, tai po mėnesio man nebeskauda krūtis, nors jau 12 metuku stoviu įskaitoje onkologiniame dėl mastopatijos, prieš tai negalėjau prisiliest prie ju, tai dabar paėmiau 3mėn. thumbup.gif . Prieš tai dar gėriau Harmonete, tai su jais labai jau nuotaika nekokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 05 15, 13:01)
na, čia tereikia žinoti tų KT pavadinimą ir vaistines, kuriose jos paplatintos  biggrin.gif Ir viena pakuotė (3 mėnesiams) kainuoja tik 1 centas  thumbup.gif Bet reklamint nenoriu, tai daugiau nesiplėsiu  blush2.gif


tai ir nereikia smile.gif nerizikuosiu kad organizmui nepatiks ir pan. smile.gif o tai vėl kankintissu tais pripratimais doh.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Aš LD20 geriu jau pusantrų metų ir esu kol kas patenkinta , nors buvo toks vienas nutikimas biggrin.gif po pusės metų tablečių gėrimo vieną mėnesį nebuvo mėnens. tai nulėkiau pas daktare , nes du lelius jau turiu kaip ir gana , o daktarė pasakė kad kai geri Ld20 tai ir gali nebūti mėnesinių arba tik mažai pateplioti , tai va dabar labai ir nestresuoju. bigsmile.gif .
Atsakyti
As irgi geriu L 20. Kazkur apie pusmeti.
Pradejau is tikro gerti ne tik vien del apsaugos kaipo pacios, bet ir del to, kad baisiai nusibodo gerti ketanova saujom per menesines (visa kita jau nebepadejo..). Skausmai budavo be proto, bet tablete viena kita viska isgelbedavo, bet vaistais gyva irgi nebusiu blush2.gif Galiu pasakyti tik tiek, kad dabar skausmo beveik nebuna, nebent toks minimalus pilvo maudimas, bet ji galima istverti rolleyes.gif
Kitu salutiniu poveikiu buvo kaip parasyta anotacijoj: tepliojimas pirma ar pirmus du menesius. Su lytiniu potraukiu irgi taip nesuprasi, kaip. Atrodo, kad baisiausiai nori, bet veiksmui isivyravus, organizmas reaguoja kitaip. g.gif Tiksliau, tariant, nereaguoja blink.gif Nors nevisada taip buna.
Del svorio negaleciau daug ka pasakyti. Kadangi meciau rukyti, tai pota kg siaip ar taip prisidejo, o gal ir tabletes koki grama kita pridejo.
Visumoj kol kas nesiskundziu.
Atsakyti