Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

[quote=AsataN<--,2008 04 27, 12:00]
Jau geriau gert ir kentėt šalutinį poveikį,nei negert ar nenaudot kitų priemonių ir paskui lėkt pas gydytoją dėl kitos priežasties
[/quote]
ka tu cia sneki..swarbiausia sweikata.manau jei salutiniai poweikiai yra tai jau reik mest arba tegu parenka kitus.dar tokios nesamones negirdejau. [/quote]
Na,aš turbūt kokia išskirtinė,kad kiek esu vartojusi (tik pagal gydytojo receptą)skirtingų KT,nuo visų jaučiau šalutinį poveikį.Juk mes visos skirtingos.Nenoriu čia dabar pasakotis,kas ir kaip,bet tema apie Lindynette,tai ir išsakiau savo nuomonę.
Atsakyti
Taip, būtent, mes visos esam skirtingos. Jei nuo visų išmėgintų tablečių rūšių jaučiami negeri šalutiniai poveikiai, vadinasi organizmas netoleruoja būtent tokio metodo. Vadinasi reikia ieškoti kitų būdų ir nekankint savęs ir savo organizmo vien tam kad netikėtai pastoti... Kvaila kai tikrai yra merginų, kurios po kiekvieno pasimylėjimo vartoja postinorą. Arba čia dar man negirdėtą variantą perskaičiau jog darosi valymus. Kai apie tai išgirdau plaukai pasišiaušė.
Degradacija niekas kitas..
Atsakyti
labutis,as jau geriu puse metu siuos KT,pirmus du men atsirado salutinis poveikis,pradejau labai prakaituot kai miegu nakti,visa patalyne slapia buna,bet ne kiekviene nakti,dabar truputi apmazejo prakaitavimas.kaip manot ar ce rimta ar reikia nueit pas daktare? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2008 05 01, 13:29)
labutis,as jau geriu puse metu siuos KT,pirmus du men atsirado salutinis poveikis,pradejau labai prakaituot kai miegu nakti,visa patalyne slapia buna,bet ne kiekviene nakti,dabar truputi apmazejo prakaitavimas.kaip manot ar ce rimta ar reikia nueit pas daktare? g.gif  g.gif  g.gif

nueik pas daktare:) ir daug skysciu gerk smile.gif nes prarandi per prakaitawima.as irgi prakaitawau,galwojau cia seip.bet nuueik
Papildyta:
QUOTE(dovaira @ 2008 04 27, 19:41)
Na,aš turbūt kokia išskirtinė,kad kiek esu vartojusi (tik pagal gydytojo receptą)skirtingų KT,nuo visų jaučiau šalutinį poveikį.Juk mes visos skirtingos.Nenoriu čia dabar pasakotis,kas ir kaip,bet tema apie Lindynette,tai ir išsakiau savo nuomonę.

tai newartok wisai.yra kitu apsisaugojimu.prezikus naudok.jmj.wisai nesirupini sawimi.idomu ka tau partneris sako.ar jis taip pat kaip tu mastai.jam nuo to ne blogai.o tyk tau.jei pati sawes nesaugosi niekas uz tawe to nepadarys.
Atsakyti
sveikos, as irgi ka tik prisidejau prie KT vartojanciu gretu, pries tai niekad ju dar nevartojau rolleyes.gif L20 man gydytoja paskyre nuo cistos, tai tikiuosi kad pades. Siaip tai svorio pokytis manes nebaugina (gal net gerai butu priaugti keleta kg mirksiukas.gif ), vat tik komentarus paskaicius siek tiek sunerimau del noro sumazejimo, bet velgi gal mano organizmas taip nesuraguos. Nors tik pradejau gerti( apie 1 savaite) bet viena salutini poveiki pajutau: pirmom 2-3 dienom taip skaudejo galva, kad is lovos negalejau atsikelti - gerai kad savaitgalis buvo verysad.gif na tikiuosi kad ir tai praeis... siaip tai turiu viena klausima: ar gali buti kad per 7 dienu pertrauka nesulauksi mm?
Atsakyti
QUOTE(fizzy @ 2008 05 04, 23:29)
sveikos, as irgi ka tik prisidejau prie KT vartojanciu gretu, pries tai niekad ju dar nevartojau rolleyes.gif  L20 man gydytoja paskyre nuo cistos, tai tikiuosi kad pades. Siaip tai svorio pokytis manes nebaugina (gal net gerai butu priaugti keleta kg mirksiukas.gif ), vat tik komentarus paskaicius siek tiek sunerimau del noro sumazejimo, bet velgi gal mano organizmas taip nesuraguos. Nors tik pradejau gerti( apie 1 savaite) bet viena salutini poveiki pajutau: pirmom 2-3 dienom taip skaudejo galva, kad is lovos negalejau atsikelti - gerai kad savaitgalis buvo  verysad.gif na tikiuosi kad ir tai praeis... siaip tai turiu viena klausima: ar gali buti kad per 7 dienu pertrauka nesulauksi mm?

Šiaip jei nesulauksi mm, tai jau reiktų eit pas gydytoją pasitikrint, ar kokių staigmenų nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fizzy @ 2008 05 05, 00:29)
sveikos, as irgi ka tik prisidejau prie KT vartojanciu gretu, pries tai niekad ju dar nevartojau rolleyes.gif  L20 man gydytoja paskyre nuo cistos, tai tikiuosi kad pades. Siaip tai svorio pokytis manes nebaugina (gal net gerai butu priaugti keleta kg mirksiukas.gif ), vat tik komentarus paskaicius siek tiek sunerimau del noro sumazejimo, bet velgi gal mano organizmas taip nesuraguos. Nors tik pradejau gerti( apie 1 savaite) bet viena salutini poveiki pajutau: pirmom 2-3 dienom taip skaudejo galva, kad is lovos negalejau atsikelti - gerai kad savaitgalis buvo  verysad.gif na tikiuosi kad ir tai praeis... siaip tai turiu viena klausima: ar gali buti kad per 7 dienu pertrauka nesulauksi mm?


labukas,as taip pat geriu L20.Tai po pirmos pakuotes per laisva savaite man mmm nebuvo,tik pries pakuotes gala labai negausus tepliojimas buvo.NUejus pas gyd tai sake kad pirma menesi gali taip buti,tiesiog adaptuojasi organizmas.jei taip testusi ilgiau reiketu jas keisti.Zinoma,pasiule ir nestumo testa del visa ko pasidaryti.Na bet jis buvo neigiamas ax.gif
veliau jokiu staigmenu nesulaukiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 05 05, 14:05)
labukas,as taip pat geriu L20.Tai po pirmos pakuotes per laisva savaite man mmm nebuvo,tik pries pakuotes gala labai negausus tepliojimas buvo.NUejus pas gyd tai sake kad pirma menesi gali taip buti,tiesiog adaptuojasi organizmas.jei taip testusi ilgiau reiketu jas keisti.Zinoma,pasiule ir nestumo testa del visa ko pasidaryti.Na bet jis buvo neigiamas  ax.gif 
veliau jokiu staigmenu nesulaukiau  mirksiukas.gif


aciu, ziuresim kaip ten bus mirksiukas.gif ir staigmenu taip pat tikiuosi nesulaukti (na bent jau keleta metu ax.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš irgi vartoju Lindynette 20. Kai gėriau pirmą pakuotę, šalutinio nieko tokio nejaučiau. Dabar baiginėju antrą - pradėjo tepliot. Matysiu, kaip čia toliau bus. g.gif
dar nuo šių tablečių mane beria, jei nepraeis, keisiu jas. Iki nėštumo vartojau Marvelon, viskas buvo čiki thumbup.gif , po gimdymo man jos visiškai nebetiko schmoll.gif verysad.gif Todėl gydytoja patarė vartot Lindynette 20.
Atsakyti
Sveikutės. 3 mėn gėriau L20. Ir šįryt pasidarytas nėštumo testas buvo teigiamas cray.gif . Daugiau vaikų turėti nebenoriu. O prieš dukrytės gimimą (jai dabar 2 metukai) gėriau Tri regol. 10 metų juos gėriau ir nebuvo jokių problemų. Taip kad L20 man pridarė didelių rūpesčių.
Atsakyti
Žiūriu, kažkaip daugumai vis kokių pašalinių poveikių buvo, nu o man išvis nieko nebuvo. Kažkaip man sekasi su KT, nes kiek skirtingų rūšių vartojau, visos pritiko nuo pat pirmos dienos. Dabar pakeičiau į naujas tabletkas (nes už 6 pakuotes tik 2 centus reikėjo mokėt, o sudėtis visiškai analogiška mano pirmosiom tabletkom), bet šiaip ir lindynette man geros buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudens-vaikas: 07 gegužės 2008 - 13:18
QUOTE(anatig15 @ 2008 05 07, 13:59)
Sveikutės. 3 mėn gėriau L20. Ir šįryt pasidarytas nėštumo testas buvo teigiamas  cray.gif . Daugiau vaikų turėti nebenoriu. O prieš dukrytės gimimą (jai dabar 2 metukai) gėriau Tri regol. 10 metų juos gėriau ir nebuvo jokių problemų. Taip kad L20 man pridarė didelių rūpesčių.

Na kontraceptines tabletes siaip nera 100% apsauga mirksiukas.gif
Atsakyti