Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Baigėsi mano odisėjos su Lindynette 30. Antrą mėnesį tepė ( o svoris jau irgi is oro pradejo augti), ir daugiau mano cistai jau nebepadėjo, tai gydytoja išvis nuėmė bet kokius kontraceptikus. Gydysiuos operacija g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynyoge @ 2008 04 22, 15:07)
Baigėsi mano odisėjos su Lindynette 30. Antrą mėnesį tepė ( o svoris jau irgi is oro pradejo augti), ir daugiau mano cistai jau nebepadėjo, tai gydytoja išvis nuėmė bet kokius kontraceptikus. Gydysiuos operacija g.gif  ax.gif

O man kažkada nuo cistos pagelbėjo kontraceptikai, visa laimė, operacijos neprireikė.
Atsakyti
QUOTE(Vynyoge @ 2008 04 22, 16:07)
Baigėsi mano odisėjos su Lindynette 30. Antrą mėnesį tepė ( o svoris jau irgi is oro pradejo augti), ir daugiau mano cistai jau nebepadėjo, tai gydytoja išvis nuėmė bet kokius kontraceptikus. Gydysiuos operacija g.gif  ax.gif


Mano draugei ir kontraceptikai padejo smile.gif
Atsakyti
Visos temos neskaičiau,bet iš paskutinių pasisakymų supratau,kad daugeliui kartojasi tos pačios bėdos.Vartoju geriamus kontraceptikus jau daug metų su pertraukom,įvairių firmų,tai vienintelis geras dalykas-kad nereikia saugotis.Ir viskas.Visi kiti šalutiniai poveikiai vienodi:prasta nuotaika,veido problemos,svorio svyravimai,nors tai kiek teko girdėti,priklauso nuo hormonų dozės.
QUOTE(Ramintukė @ 2008 04 14, 13:22)
Pas mane ir lb stiprus kraujavimas tomis dienomis doh.gif nors turėtų būti priešingai, o čia dvigubai stipriau kraujuoju... unsure.gif
Šį mėnesį negersiu - pažiūrėsiu kas bus. Gal taip dėl kokios priežasties, tai teks eit pas gydytoją, kad nebutu kokia mioma ar cista... g.gif

Pas mane ta pati problema,nors gydytoja žadėjo,kad bus atvirkščiai

QUOTE(skarbonke @ 2008 04 14, 14:40)
as tai eisiu siandie jau pas gydytoja pasneket ir pasitikrint,blyn spuogais ismete,jauciuosi stora nors manau valgau tiek pat g.gif  turbut skysciai kaupiasi doh.gif  paziuresim...daba kazkur skaiciau kad belara visai neblogi,naujos kartos g.gif  jei sitie taip ir toliau tai gal tuos reikes bandyt g.gif

Jei geri L30,paklausk,ar nesiūlytų L20.Mažesnė dozė,mažiau augs svoris,nors ne man spręst

QUOTE(monasoviene @ 2008 04 16, 08:54)
Esu gerusi Lindynette 30 gal pora ciklu tiktais,nes jauciausi klaikiai.Kraujavimas buvo istisas,nuotaika prasta,suvargusi,nedarbinga,buvo baisu!!! verysad.gif Nuejus pas gydytoja viska pasisakiau,tai liepe padaryti pertrauka ir pabandyti kitas KT...As taip ir padariau,pora men pertraukele ir tada pradejau regulona,viskas susitvarke thumbup.gif

Jo,reikia atrast "savąsias" tabletes,ir viskas bus gerai,bent jau laikinai

QUOTE(Ramintukė @ 2008 04 16, 18:00)
Negerai... bet aš žiūriu taip, skaitinėju, dauguma skundžiasi, bet visvien geria.. ax.gif

Jau geriau gert ir kentėt šalutinį poveikį,nei negert ar nenaudot kitų priemonių ir paskui lėkt pas gydytoją dėl kitos priežasties
Atsakyti
QUOTE(dovaira @ 2008 04 23, 10:51)
Jau geriau gert ir kentėt šalutinį poveikį,nei negert ar nenaudot kitų priemonių ir paskui lėkt pas gydytoją dėl kitos priežasties


Bet žinai, negert tablečių ir nenaudot kitų priemonių saugotis, skamba absurdiškai mega_shok.gif aš abejoju, ar kokia protingai mastanti mergina, jei negertų tablečių mylėtųsi nesisaugojant.. blink.gif nebent pastot nori... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintukė @ 2008 04 24, 18:52)
Bet žinai, negert tablečių ir nenaudot kitų priemonių saugotis, skamba absurdiškai mega_shok.gif aš abejoju, ar kokia protingai mastanti mergina, jei negertų tablečių mylėtųsi nesisaugojant.. blink.gif  nebent pastot nori... cool.gif

Patikėk,netgi šiais laikais tokių atsiranda,ir ne viena.Ir jaunų merginų,ir vyresnių moterų..
Atsakyti
as puse metu geriau lindynette30 tj viskas buvo ok,nei svoris kito,nei nuotaikos kankino..bet va dabar paskyre lindynette 20,sako sveikiau jas gert,silpnesnes,bet nuo situ tai tokia isteriska pasidariau doh.gif bliaunu del visokiu nesamoniu biggrin.gif o siaip pries jas esu gerusi regulon,tai labai ne kokie prisiminimai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dovaira @ 2008 04 25, 11:15)
Patikėk,netgi šiais laikais tokių atsiranda,ir ne viena.Ir jaunų merginų,ir vyresnių moterų..


Tai jo, ir atsiranda tokių, kurios pastoja, pasidaro abortą, vėl pastoja, vėl pasidaro abortą ir taip ratu doh.gif kažkoks košmaras ir visai px buna fool.gif
Atsakyti
As jas vartoju neseniai, tik keleta men, bet nieko bloga nepajutau, tik pirma men lenva pykinima jauciau, bet greit praejo, gal organizmas adaptavosi, juk iki tol mazai tenaudojau kontraceptikus, labai vaikelio norejosi, po gimdymo kitas naudojau JARINA, bet ieskojau pigesnio varianto, tai sios manau man pats tas.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif As taip pat jau kelinta men geriu lindinette 20. Siaip lyg viskas ir gerai, nebent sumazejo potraukis vaikinui. Norejau pasiteirauti. Geriu tabletes pries miega ir viena vakara pamirsau isgerti, tai atsikelus isgeriau :/ Dar nebuvo praejes 12h laikas nuo to, kai turejau isgert.. Ar tai lb blogai? Sumazino sauguma? verysad.gif
Atsakyti

Jau geriau gert ir kentėt šalutinį poveikį,nei negert ar nenaudot kitų priemonių ir paskui lėkt pas gydytoją dėl kitos priežasties
[/quote]
ka tu cia sneki..swarbiausia sweikata.manau jei salutiniai poweikiai yra tai jau reik mest arba tegu parenka kitus.dar tokios nesamones negirdejau.Tolkas wartot KT jei tau tik blogiau? kad tik pasimylet? tfu...tikrai sawo organizmo nealinciau.beto jei pasireiskia wiena problemele,pasireiks kita.galu gale kokia liga isiwaryt taip galima. wat as patariu,jei jau wartojat ,tai bent wisus tyrimus padarykit kuriu reik.stebekit pokycius..sakykit daktarem.parinx ir bus wiskas gerai.
Atsakyti
[/quote]
ka tu cia sneki..swarbiausia sweikata.manau jei salutiniai poweikiai yra tai jau reik mest arba tegu parenka kitus.dar tokios nesamones negirdejau.Tolkas wartot KT jei tau tik blogiau? kad tik pasimylet? tfu...tikrai sawo organizmo nealinciau.beto jei pasireiskia wiena problemele,pasireiks kita.galu gale kokia liga isiwaryt taip galima. wat as patariu,jei jau wartojat ,tai bent wisus tyrimus padarykit kuriu reik.stebekit pokycius..sakykit daktarem.parinx ir bus wiskas gerai.
[/quote]

Pritariu!!! visom keturiom!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintukė: 27 balandžio 2008 - 13:18