Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(mama_inga @ 2008 04 11, 23:03)
man tai žinokit irgi 2 savaites pradėjus vartot šitas KT buvo nerealus kraujavimas, galvojau, kad gal kas iš viso su organizmu darsosi, bet gydytoja sakė kad gali patepliot pirmą mėnesį blink.gif , nu bet ne taip doh.gif tai va tuoj antrą pradėsiu pakuotę, žiūrėsim..


Pas mane ir lb stiprus kraujavimas tomis dienomis doh.gif nors turėtų būti priešingai, o čia dvigubai stipriau kraujuoju... unsure.gif
Šį mėnesį negersiu - pažiūrėsiu kas bus. Gal taip dėl kokios priežasties, tai teks eit pas gydytoją, kad nebutu kokia mioma ar cista... g.gif
Atsakyti
as tai eisiu siandie jau pas gydytoja pasneket ir pasitikrint,blyn spuogais ismete,jauciuosi stora nors manau valgau tiek pat g.gif turbut skysciai kaupiasi doh.gif paziuresim...daba kazkur skaiciau kad belara visai neblogi,naujos kartos g.gif jei sitie taip ir toliau tai gal tuos reikes bandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2008 04 14, 13:40)
as tai eisiu siandie jau pas gydytoja pasneket ir pasitikrint,blyn spuogais ismete,jauciuosi stora nors manau valgau tiek pat g.gif  turbut skysciai kaupiasi doh.gif  paziuresim...daba kazkur skaiciau kad belara visai neblogi,naujos kartos g.gif  jei sitie taip ir toliau tai gal tuos reikes bandyt g.gif

Apie Belarą skaičiau, kad visiškas ššš.Be to ją sunku gauti vaistinėse, nes dėl mažos paklausos, mažai užsakoma.
Aš geriu Lindynette 30 ir kol kas viskas gerai.
Atsakyti
nu va nuejau ir pasiule jeanine gerti,bet sakau palauksius dar pora men ir tada jei niekas nesikeis bandysiiu jeanine g.gif
Atsakyti
Tai va. siandien pirma savaite.
Klaikiai skauda pilva, visai kaip per mm, teplioja ir dar vienas dalykas, kuris mane visai pribloske, zodziu emiau tustintis su krauju, nezinau, kaip tai susije, bet jauciu, kad visas kunas isejes is rikiuotes.nera jegu, noro myletis, daugiau maziau sudirgusi nuotaika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doomride: 14 balandžio 2008 - 17:25
QUOTE(doomride @ 2008 04 14, 18:25)
Tai va. siandien pirma savaite.
Klaikiai skauda pilva, visai kaip per mm, teplioja ir dar vienas dalykas, kuris mane visai pribloske, zodziu emiau tustintis su krauju, nezinau, kaip tai susije, bet jauciu, kad visas kunas isejes is rikiuotes.nera jegu, noro myletis, daugiau maziau sudirgusi nuotaika.


tu gal pas gydytoją nueik... unsure.gif tustinimasis kraujo man rods nuo kontraceptiku, nors siaip viduriavimas dzn buna... zinok patariu ait pas gydytoja, nes pas tave tokie simptomai, kad as nutraukciau, jei lb skauda pilva jau reikia nutrauk, taip instrukcijoj parasyta, o pas tave dar daugiau.. verysad.gif
Atsakyti
kazkaip negerai cia su tom L20 g.gif
antra menesi nera mmm,nestumo testas neigiamas,tik para patepliojo blink.gif unsure.gif
reiks registruotis pas gyd ir ziuret kaip cia yra.paskutini karta kai ejau tai sake jei si menesi vel mmm nebus reiks daryti tyrimus.ech,kaip atsibodo kas menesi pas "pilote" vaiksciot verysad.gif
Atsakyti
Esu gerusi Lindynette 30 gal pora ciklu tiktais,nes jauciausi klaikiai.Kraujavimas buvo istisas,nuotaika prasta,suvargusi,nedarbinga,buvo baisu!!! verysad.gif Nuejus pas gydytoja viska pasisakiau,tai liepe padaryti pertrauka ir pabandyti kitas KT...As taip ir padariau,pora men pertraukele ir tada pradejau regulona,viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 04 15, 20:22)
kazkaip negerai cia su tom L20  g.gif
antra menesi nera mmm,nestumo testas neigiamas,tik para patepliojo  blink.gif  unsure.gif
reiks registruotis pas gyd ir ziuret kaip cia yra.paskutini karta kai ejau tai sake jei si menesi vel mmm nebus reiks daryti tyrimus.ech,kaip atsibodo kas menesi pas "pilote" vaiksciot  verysad.gif


Negerai... bet aš žiūriu taip, skaitinėju, dauguma skundžiasi, bet visvien geria.. ax.gif
Aš tikiu, kad atsibodo, man ir nepatinka.... Bet ką padarysi... unsure.gif O kdl pilote? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintukė @ 2008 04 16, 19:00)
Negerai... bet aš žiūriu taip, skaitinėju, dauguma skundžiasi, bet visvien geria.. ax.gif
Aš tikiu, kad atsibodo, man ir nepatinka.... Bet ką padarysi... unsure.gif  O kdl pilote? ax.gif  biggrin.gif


hm,para patepliojo,para nieko ir dabar normalios mmm thumbup.gif
matyt kaip ir sake gyd reikia laiko kad priprasciau biggrin.gif

o "pilote" todel,kad kedute - "lektuvelis",o juk ji kazkas valdo biggrin.gif
mes su drauge kazkaip visada gines "pilotem" vadinam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doomride @ 2008 04 14, 19:25)
Tai va. siandien pirma savaite.
Klaikiai skauda pilva, visai kaip per mm, teplioja ir dar vienas dalykas, kuris mane visai pribloske, zodziu emiau tustintis su krauju, nezinau, kaip tai susije, bet jauciu, kad visas kunas isejes is rikiuotes.nera jegu, noro myletis, daugiau maziau sudirgusi nuotaika.

jei dar juodai tustinies tai widinis kraujawimas.o del sito tai del KT.draugei taip buwo anglijoj.sake kad nustot gert.nzn gal butent tie netiko.
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 04 16, 19:10)
hm,para patepliojo,para nieko ir dabar normalios mmm  thumbup.gif
matyt kaip ir sake gyd reikia laiko kad priprasciau  biggrin.gif

o "pilote" todel,kad kedute - "lektuvelis",o juk ji kazkas valdo  biggrin.gif
mes su drauge kazkaip visada gines "pilotem" vadinam  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif bet man tai kede kazkokia fe... swoon.gif schmoll.gif
Atsakyti