Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

tai va.as irgi skaiciau, alia neradau.pasimeciau.
Atsakyti
radau jų pačių puslapyje:
"Bet kurias šiuolaikines kontraceptines tabletes rekomenduojama pradėti gerti nuo pirmos mėnesinių dienos. tokiu atveju papildomų apsaugos priemonių nebereikės nuo pat vaistų vartojimo pradžios. Praėjus vėliau, papildomai saugotis (pvz. prezervatyvu) rekomenduojama kol bus suvartota maždaug pusė pirmojo pakelio tablečių."
gali būti kad ir man gydytojas tą patį sakė. nepamenu tiesiog smile.gif
tik pamenu to pirmo santykiavimo labai bijojau ir po to mėnesį labai laukiau kada sulauksiu mm ax.gif
o paskui atsipalaidavau ir viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
tai va, o as pradejau gert nuo antros mm dienos, bo kazkaip pamirsau..vaistinej paklausiau pirkdama, tai sako nieko tokio..
tai viena diena kazi daug reiskia?
Atsakyti
QUOTE(doomride @ 2008 04 08, 15:46)
tai va, o as pradejau gert nuo antros mm dienos, bo kazkaip pamirsau..vaistinej paklausiau pirkdama, tai sako nieko tokio..
tai viena diena kazi daug reiskia?

nesiparink tongue.gif viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doomride @ 2008 04 08, 15:46)
tai va, o as pradejau gert nuo antros mm dienos, bo kazkaip pamirsau..vaistinej paklausiau pirkdama, tai sako nieko tokio..
tai viena diena kazi daug reiskia?


Aš tai siūlyčiau pasisaugoti kokią sav, nes kai aš norėjau 3 dieną gert, tai sakė, kad nebus tokios apsaugos, tai visai negėriau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintukė @ 2008 04 08, 19:53)
Aš tai siūlyčiau pasisaugoti kokią sav, nes kai aš norėjau 3 dieną gert, tai sakė, kad nebus tokios apsaugos, tai visai negėriau... ax.gif


niu bet juk čia tik viena diena rolleyes.gif beto po ligų nevaisingos dienos būna.. rolleyes.gif tai manyčiau labai big rizikos nėr.. rolleyes.gif
Atsakyti
vien manymu nepaasitikėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gramaz @ 2008 04 08, 22:07)
vien manymu nepaasitikėčiau  ax.gif


Aš irgi ax.gif poto bus dar koks siurprizas ir kas tada? nesakysi juk, kad as to nenumaniau lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O jums mergytes, nuo situ kontraceptiku neauga svoris? doh.gif Man kazkaip itartinai apetitas padidejo pradejus jas gerti, tai kas bus toliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2008 04 09, 17:56)
O jums mergytes, nuo situ kontraceptiku neauga svoris?  doh.gif  Man kazkaip itartinai apetitas padidejo pradejus jas gerti, tai kas bus toliau  verysad.gif


man tai ne thumbup.gif bet zinau, kad daug kam auga... unsure.gif
Atsakyti
man jaučiu irgi augt svoris pradeda, bet pati kalta, valgau tikrai daugiau nei seniau rolleyes.gif nors va apetitą tai gal ir kontraceptikai kelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 04 10, 09:16)
man jaučiu irgi augt svoris pradeda, bet pati kalta, valgau tikrai daugiau nei seniau  rolleyes.gif  nors va apetitą tai gal ir kontraceptikai kelia  g.gif


tai jo, nuo hormonu ir norisi valgyt... ax.gif
Atsakyti