Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Mano irgi C dydžio visados buvo ir dabar yra. kai matuojuosi kaikuriuos modelius kartais tinka ir D dydis.
o kai tik pradėjau gerti tabletes kokį mėnesį buvo padidėjusi, bet tada ir maudė ir oda tokia paraudusi buvo, žodžiu labai nemalonu buvo. o va po mėnesio grįžo prie senojo įprasto dydžio,kas mane labai pradžiugino thumbup.gif
tikiuosi kai nustosiu gerti taip ir liks kokį visą gyvenimą turiu... blush2.gif
o kaip jums mergaites, kai sergat tas kelias dienas, paskui dar pateplioja? man tai visados kokias dar dvi dienas pateplioja, bet labai nezymiai.
Atsakyti
QUOTE(gramaz @ 2008 04 05, 21:25)
Mano irgi C dydžio visados buvo ir dabar yra. kai matuojuosi kaikuriuos modelius kartais tinka ir D dydis.
o kai tik pradėjau gerti tabletes kokį mėnesį buvo padidėjusi, bet tada ir maudė ir oda tokia paraudusi buvo, žodžiu labai nemalonu buvo. o va po mėnesio grįžo prie senojo įprasto dydžio,kas mane labai pradžiugino  thumbup.gif
tikiuosi kai nustosiu gerti taip ir liks kokį visą gyvenimą turiu...  blush2.gif
o kaip jums mergaites, kai sergat tas kelias dienas, paskui dar pateplioja? man tai visados kokias dar dvi dienas pateplioja, bet labai nezymiai.


[COLOR=red] patepliodawo...budawo,kai gerdawau jas nelaiku prasidedawo..tada kai pertrauka darydawau irgi budawo..tai i men.sirgau k..retai bet budawo unsure.gif
Papildyta:
o kam nors buwo israse kontraceptiku,kad cista gydyti?
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 04 06, 14:47)
[COLOR=red] patepliodawo...budawo,kai gerdawau jas nelaiku prasidedawo..tada kai pertrauka darydawau irgi budawo..tai i men.sirgau k..retai bet budawo unsure.gif
Papildyta:
o kam nors buwo israse kontraceptiku,kad cista gydyti?

aha, mano drauge taip gydesi. ir issigyde mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2008 04 06, 15:52)
aha, mano drauge taip gydesi. ir issigyde  mirksiukas.gif

keista,man sake kad turi but kiti waistai...gal ten mazyte cista...smile.gif nes mano draugei irgi israse..o kitai pasake kad negalima skyrt kontraceptyniu tableciu cistai gydyt..wiena iki siol gydo,jau metai....o kita senai isigyde waistais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 04 06, 17:17)
keista,man sake kad turi but kiti waistai...gal ten mazyte cista...smile.gif nes mano draugei irgi israse..o kitai pasake kad negalima skyrt kontraceptyniu tableciu cistai gydyt..wiena iki siol gydo,jau metai....o kita senai isigyde waistais blink.gif

na mano ta drauge KT gere ilgokai, bet issigyde... is tikruju nezinau, gal gere dar ir vaistus, bet tikrai zinau kad KT jai israse butent del cistos.
Atsakyti
jetus kaip baisiai parase doh.gif net issigandau verysad.gif o as net nepasitikrinus pradejau gerti,nes nesulaukiau eiles doh.gif bet daba butinai nueisiu ax.gif o nieko tokio kad geriu ne pvz lygiai 18 val? o buna kasdien siek tiek skirtumas tai 10 tai 5 min? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2008 04 06, 18:38)
o nieko tokio kad geriu ne pvz lygiai 18 val? o buna kasdien siek tiek skirtumas tai 10 tai 5 min? blush2.gif


nieko tokio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2008 04 06, 18:38)
jetus kaip baisiai parase doh.gif  net issigandau verysad.gif  o as net nepasitikrinus pradejau gerti,nes nesulaukiau eiles doh.gif  bet daba butinai nueisiu ax.gif  o nieko tokio kad geriu ne pvz lygiai 18 val? o buna kasdien siek tiek skirtumas tai 10 tai 5 min? blush2.gif




Nebijok toks laiko skirtumas tikrai nebaisus. Man tai būna pasitaiko (bet labai retai, gal kokius du kartus taip buvo) kad ir 3 valandomis nei įprastai vėliau išgėriau. Tfu tfu tfu, nieko nenutiko blush2.gif
Vis per savo išsiblaškymą. doh.gif
o pas gydytoją tai būtinai nueik. 4u.gif aš prieš pradėdama gerti perkaičiau gal visą įmanomą info internete ir paskui kai jau daugiau mažiau apsišvietusi buvau ėjau pas gydytoją. bet prieš geriant pirmą tabletę oj bijojau. gal kokius 6 kartus dar informacinį lapelį perskaičiau ax.gif
Atsakyti
O as negerciau..manes nepriwerstu.as kai kt pradejau gert nebuwau pamacius retai pasitaikancius poweikius.....kai jau atsitiko beda tyk tada pastebejau,kad wisgi informawo lapeli info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 06 balandžio 2008 - 19:03
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 04 06, 20:01)
O as negerciau..manes nepriwerstu.as kai kt pradejau gert nebuwau pamacius retai pasitaikancius poweikius.....kai jau atsitiko beda tyk tada pastebejau,kad wisgi informawo lapeli info.


šiaip juk visur ir visada akcentuoja kad prieš geriant vaistus perskaityt informacinį lapelį..
Atsakyti
siandien pirma diena kaip isgeriau sias kt.pries tai nebuvau jokiu vartojus.
kiek dienu turi praeit, kad organizmas isisavintu jas ir jau buciau apsaugota?
Atsakyti
hmmm, specialiai pasiėmiau dabar informacinį lapelį ir regis neradau info nuo kada galima mylėtis. aš pati asmeniškai pirmą kartą po pirmos išgertos tabletės smileysex.gif apturėjau ketvirtą dieną ax.gif
Atsakyti