Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(vicule @ 2008 03 31, 19:30)
neatsimenu ar sioje temeleje (bet tikrai apie siuos kontraceptikus) snekejome kelias pakuotes galima gerti be pertraukos  ax.gif

tai va siandien buvau pas gyd ir paklausiau,tai ji sakek kad iki triju pakuociu bet nerekomenduoja to daryti  schmoll.gif ,nebent labai jau reikia  g.gif

o del to kvailo tepliojimo,tai sake kol pradzia taip gali buti.jei ir kita menesi bus tas pats reikes kazkokius tyrimus daryti  unsure.gif  ech...


Matyt per daug hormonų.... g.gif aš tai kt sav turiu susirgt, kaip nesinori, nes 2 pakuotes be pertraukos geriau, tai taip gerai - patiko ax.gif blush2.gif
O tau teplioja, kad tyrimus reik daryt? Ar čia bendrai? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Grasilda @ 2008 03 31, 19:31)
O as nuo siandien pradesiu vartoti Lindynette, kazkaip net bijau, nes nei karto nesu vartojusi geriamu kontraceptiku, o ir kaip kiekviena moteris paniskai bijau priaugti svorio  doh.gif


Aš ir pirmą karta bijojau blush2.gif paėmiau tabletę, ir galvojau dėt, nedėt į burną lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SKAIVI @ 2008 03 31, 22:06)
Lindynette 20 geriu 6 mėn. Svorio priaugau apie 4-5 kg. Kažkaip padidėjo apetitas pradėjus vartot  g.gif . O krūtinė prisirpus ojojoj (vyrui tai fain), o va man tai nelabai. Tokio dydžio gražių liemenėlių nelabai gausi. Visai norėčiau gryžti prie spiralės, nepatinka man gerti piliules.


Ir man krūtinė padidėjusi rolleyes.gif , bet šiaip ir man nlb, nes maudžia man ją... ir su liemenele problemos, praita sav uzsisakiau apatinio trikotazo komplektuka, tai ryt pazesiu ka pasiulys, tikiuosi tiks... g.gif
bet kita vertus, nustosiu gerti, tai ji turetu sumazeti ir vel negerai, nezinosiu ka td daryti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SKAIVI @ 2008 03 31, 22:06)
Lindynette 20 geriu 6 mėn. Svorio priaugau apie 4-5 kg. Kažkaip padidėjo apetitas pradėjus vartot  g.gif . O krūtinė prisirpus ojojoj (vyrui tai fain), o va man tai nelabai. Tokio dydžio gražių liemenėlių nelabai gausi. Visai norėčiau gryžti prie spiralės, nepatinka man gerti piliules.

nejau taip blogai, kad padidėjusi krūtinė? ax.gif va aš geriu KT 5 mėn, bet kažkodėl nelabai jaučiu, kad ji būtų padidėjusi schmoll.gif na gal truputį, bet norėtųsi daugiau blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ech, kad tik man padidetu krutine nuo tu kontraceptiku, nes ir taip beveik neturiu ka deti i liemenele blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
As Lndynette geru jau koki 4 men.Tai tame tarpelyje,kai reikia negert (tos 7 dienos),man visad skauda galva.Is praziu po truputi,o paskui tiesiog ziauriai,jauciu skausma net nakti.Tik imu vel gerti - iskart baigiasi visi skausmai.Gal cia taip organizmas prie ju priprato?? Ar jums taip nebuna?
Atsakyti
ramintuke,tyrimus reikes daryti kodel per laisva savaite nera mmm g.gif kaip sakiau,likus berods trim tabletem keistai patepliojo ir viskas.tai gyd sake nelabai gerai.testas neigiamas ax.gif tai va dabar po antros pakuotes jei vel tas pats tai reikes ziureti kodel taip yra unsure.gif
Atsakyti
as tai jau 8 tabletes isgeriau ir pastebejau,kad labai galva svaigsta g.gif ir taip kazkokia pilna jauciuosi cray.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 17, 15:15)
o kam nors buvo nuo KT niezejimas? unsure.gif


Man buvo,kai klijavausi kontraceptini plestra.kazkas panasaus i dilgeline.Nieztejo bjauriai,ivairiose vietose.Nuejau pas gyd.,tai pasake jog nuo pleistro - hormonu kiekis reiskia per didelis,tai pakeiteme ji i lindynete20,pageriau nuo alergijos vaistu,ir si problema isnyko.
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 04 03, 10:20)
ramintuke,tyrimus reikes daryti kodel per laisva savaite nera mmm  g.gif  kaip sakiau,likus berods trim tabletem keistai patepliojo ir viskas.tai gyd sake nelabai gerai.testas neigiamas  ax.gif  tai va dabar po antros pakuotes jei vel tas pats tai reikes ziureti kodel taip yra  unsure.gif


aaa, mat kaip g.gif na tikekimes viskas ok bus wink.gif
Papildyta:
QUOTE(skarbonke @ 2008 04 03, 13:32)
ir taip kazkokia pilna jauciuosi cray.gif


as ir... unsure.gif ir dar tarsi issiputusi verysad.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutės visos 4u.gif Aš irgi naudoju Lynd20. Draugė patarė, jai patiko ir aš daktarei užsiminiau. Ji man "leido" smile.gif
Vartoju jau kazkur metai. Visai nieko. Tik pastaruosius mėnesius kažkas vyksta: krūtinė padidėjusi, jau nelabai telpa į senas liemenėles, ruošiuosi eiti naujų įsigyti, o ir skauda jas dažnai blink.gif
Ar jum taip nebūna?
Tik galiu pasidžiaugti, kad mmmm būna ramesnės, nes seniau labai skausmingos buvo. O dėl svorio, manau, pati kalta verysad.gif
Atsakyti
Man tai mm gerokai sutrumpejo siu kontraceptiku deka,tuo labai dziaugiuos - 3 dienos ir vsio smile.gif ,o anksciau be 7 dienu niekaip nesibaigdavo.....
Atsakyti
xe..idomei jums cia skyria daktarai konraceptikus. unsure.gif juk taip negalima...man leido,nes drauge wartoja...zinot ka? kai krutis skauda tai yra salutinis poweikis..man israse daktare lindynette20 tam kad stabilizuotu menesiniu cikla..pas ja daugiau wisai neeisiu.nepaklause ar as rukau ar dar ka..jus bent panos skaitet kokie salutiniai poweikiai o retai pasitaikantis poweikiai? ir jie wisai nereti.del situ tablietku,gulejau 3dienasreanimacijoj...is wiso ligoninei 14dienu.ir dar sedziu namie...nes klubines wenos tramboze...kas turejo pasirupint tuo kad tas neiwyktu...niekas skyria tokius sunkius waistus wisom panom..o juk turetu but padaryti tirimai,ar galima wartot juos.
buwo taip; tik isidarbinau i darbowiete...po sawaites susirgau.biliutenis.tipo pasweikau.ir baisei uz sonkauliu kazka skaudejo.plauciai neskausmingi.galwojau gal ka perpuciau.praejo.po menesio wel susirgau..kosyjimas ...po sawaites wel paleido...skaudet uz sonkauliu pradejo.kad wos ikwept galejau..bet daktare paaiskino kad tai del iskreipto stuburo..praejo po kokiu 3 dienu..cia ir prasidejo...akiu uzdegimas...isgydziau,poto wel nenormalus skausmas uz sonkauliu..ir pastebejau kad kosyt krauju pradejau..nu cia tikrai ne nugara..nuejau pas daktare nes jau dirbt negalejau...patikrino pasake kad plauciu uzdegimas..xmm.tox neiprastas galwojau,nei temperaturos ner tyk skausmai ir kraujas.po sawaites gydymo,man kaip ir turejo but prasidejo menesines.baisei skaudet pradejo kirksnyje ir kiausydes,prisest negalejau.wos nuejau iki poliklinikos.man pasake kad tai del menesyniu.o man einant net kkoja suko.wakare ejnant miegot pastebejau kad koja istynus,melynuoja.kita ryta kazkai daejau iki poliklinikos,isweze i ligonine antakalnio.ten wisokie tyrimai.stai ir atsakymas: JUS JEI NESIGULSYTE I REANIMACIJA_MIRSIT.daktare paiskino,kad skausmai cia ne del nugaros,kad wisai neuzdegymas.paprasciausia del kontraceptiku wiskas.galejau tikrai mirt jei nesikreipciau.ka isgywenau tom dienom nelinkeciau jums panos..tikrai saugokit sawe.galima juk prezikais naudotis. man juokinga kai ginekologes skyria mpanom del spuogu kontraceptikus.
papai ir man buwo padideje...dbr atsigauna ir i lemenuka megstama italpinu..pastowei juos skaudejo,lowoje is wis salta ir sausra.galejau nesimylet menesiais.nenorejau.priaugus buwau..5kg..ir beto tabletes atsiruks ant jusu waiku.dbr kankinuos su koja.bus wasara o as su bintu elastiniu waiksciosiu..abidna.. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Peachy_sheila @ 2008 04 04, 13:09)
Sveikutės visos 4u.gif Aš irgi naudoju Lynd20. Draugė patarė, jai patiko ir aš daktarei užsiminiau. Ji man "leido"  smile.gif
Vartoju jau kazkur metai. Visai nieko. Tik pastaruosius mėnesius kažkas vyksta: krūtinė padidėjusi, jau nelabai telpa į senas liemenėles, ruošiuosi eiti naujų įsigyti, o ir skauda jas dažnai  blink.gif
Ar jum taip nebūna?
Tik galiu pasidžiaugti, kad mmmm būna ramesnės, nes seniau labai skausmingos buvo. O dėl svorio, manau, pati kalta  verysad.gif

sworis ne tu kalta.ir taip neturi but kad skauda krutine.nueik pas ginikologe.
Papildyta:
QUOTE(Lurdes @ 2008 04 03, 10:30)
As Lndynette geru jau koki 4 men.Tai tame tarpelyje,kai reikia negert (tos 7 dienos),man visad skauda galva.Is praziu po truputi,o paskui tiesiog ziauriai,jauciu skausma net nakti.Tik imu vel gerti - iskart baigiasi visi skausmai.Gal cia taip organizmas prie ju priprato?? Ar jums taip nebuna?



buwo.panasei kaip migrena.sakyk sawo daktarei.
Papildyta:
QUOTE(Ramintukė @ 2008 04 01, 22:08)
Matyt per daug hormonų.... g.gif  aš tai kt sav turiu susirgt, kaip nesinori, nes 2 pakuotes be pertraukos geriau, tai taip gerai - patiko ax.gif  blush2.gif
O tau teplioja, kad tyrimus reik daryt? Ar čia bendrai? rolleyes.gif
Papildyta:
Aš ir pirmą karta bijojau blush2.gif  paėmiau tabletę, ir galvojau dėt, nedėt į burną lotuliukas.gif
Papildyta:
Ir man krūtinė padidėjusi rolleyes.gif  , bet šiaip ir man nlb, nes maudžia man ją... ir su liemenele problemos, praita sav uzsisakiau apatinio trikotazo komplektuka, tai ryt pazesiu ka pasiulys, tikiuosi tiks... g.gif
bet kita vertus, nustosiu gerti, tai ji turetu sumazeti ir vel negerai, nezinosiu ka td daryti... doh.gif

Kai krutine ir taip didele,tai nelb.faina kai dar padideja.man irgi buwo ispampus..waikinas net nustebo,kad lb.padideje buwo.man tai nepetiko.kompeksuot net pradejau
Atsakyti
Kad ner ji pas mane jau ir didele - c dydis... unsure.gif bet dbr jau ir d norejos pirkt tik kai pamaciau koks tas d, ta supratai, kad ner ka ten det, tai pagalvojau, kad ji gal ir nera tokia didele kaip as jauciuosi.. ax.gif
Atsakyti