Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Tskarbonke Paskelbta Vakar, 15:46
as pati sau pasiskyriu L20 biggrin.gif tik norejau gydytojos pritarimo g.gif bet taip gavosi,kad neisejo schmoll.gif tai daba net nezinau ka daryti,pradeti jas gerti ar ne,nes mm jau ryt turi prasideti,o po to 3 savaites vel laukti tai nesinori g.gif Taip supratsau,kad gyditoja tau situ nerekomenduoja,bet recepta gavai?Gali pamegint,jai netiks pereisi prie kitu.O ka tau gyditoja rekomenduoja?
Papildyta:
Taip supratau,kad gyditoja tau ju nerekomenduoja,bet recepta gavai?O ka gyditoja siulo?
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 26, 15:16)
Tskarbonke  Paskelbta Vakar, 15:46
  as pati sau pasiskyriu L20 biggrin.gif tik norejau gydytojos pritarimo g.gif bet taip gavosi,kad neisejo schmoll.gif tai daba net nezinau ka daryti,pradeti jas gerti ar ne,nes mm jau ryt turi prasideti,o po to 3 savaites vel laukti tai nesinori g.gif  Taip supratsau,kad gyditoja tau situ nerekomenduoja,bet recepta gavai?Gali pamegint,jai netiks pereisi prie kitu.O ka tau gyditoja rekomenduoja?
Papildyta:
Taip supratau,kad gyditoja tau ju nerekomenduoja,bet recepta gavai?O ka gyditoja siulo?

nea,su gydytoja snekejom aplamai del kt ir ji sutiko viskas gerai,bet nespejau pasitikrint doh.gif o va jau reikia pradeti gerti g.gif gal visgi surizikuosiu o kai baigsis menesines iskart nubegsiu pasitikrinti,kad netycia ko nebutu g.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2008 03 22, 11:58)
ir as taip manau.. man gydytoja vakar israse  lindynette 20, reiks ziuret kaip jos man, anksciau vartojau Logest, tai thumbup.gif  jokio salutinio poveikio nejauiau, o svarbiausia krito svoris  lotuliukas.gif

tai jei tiko Logest kam keisti kt? aš vartojau anksčiau Yarina, mečiau, po to gydytoja išrašė L20, tai tada visą mėnesį save keikiau, kam nepradėjau vartoti tų, kurios man tiko. doh.gif
Atsakyti
pirma menesi geriu KT,tai isgerus 21 tabletka po keliu dienu turi prasideti mm?
Atsakyti
QUOTE(tiskute @ 2008 03 27, 20:52)
pirma menesi geriu KT,tai isgerus 21 tabletka po keliu dienu turi prasideti mm?


po kokių 2-3 ar netgi 4 smile.gif
Atsakyti
o as jau issigandau kad kazkas negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiskute @ 2008 03 28, 12:15)
o as jau issigandau kad kazkas negerai g.gif


nepanikuok anksčiau laiko mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
neatsimenu ar sioje temeleje (bet tikrai apie siuos kontraceptikus) snekejome kelias pakuotes galima gerti be pertraukos ax.gif

tai va siandien buvau pas gyd ir paklausiau,tai ji sakek kad iki triju pakuociu bet nerekomenduoja to daryti schmoll.gif ,nebent labai jau reikia g.gif

o del to kvailo tepliojimo,tai sake kol pradzia taip gali buti.jei ir kita menesi bus tas pats reikes kazkokius tyrimus daryti unsure.gif ech...
Atsakyti
O as nuo siandien pradesiu vartoti Lindynette, kazkaip net bijau, nes nei karto nesu vartojusi geriamu kontraceptiku, o ir kaip kiekviena moteris paniskai bijau priaugti svorio doh.gif
Atsakyti
Beveik dvejus metus vartoju Lindynette 30. svoris stipriai krito (zodziu nepriaugau ne kiek, o krito manau del streso ir darbu - statom namuka). sirgimas nuo 6 gausiu dienu sutrumpejo iki 3 dienu ir labai labai negausios + dar kokias 2 dienas pateplioja. bet man netrukdo. zodziu dabar tos dienos niekuo nesiskiria nuo tu kai nesergu smile.gif
bet cia taip tik mano organizmui. kazkaip kai paskaitau komentarus ir kitu merginu patyrimus baugai per nugara pereina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 03 31, 19:30)
neatsimenu ar sioje temeleje (bet tikrai apie siuos kontraceptikus) snekejome kelias pakuotes galima gerti be pertraukos  ax.gif

tai va siandien buvau pas gyd ir paklausiau,tai ji sakek kad iki triju pakuociu bet nerekomenduoja to daryti  schmoll.gif ,nebent labai jau reikia  g.gif



o gal pasakė kodėl negerai? ax.gif
Atsakyti
Lindynette 20 geriu 6 mėn. Svorio priaugau apie 4-5 kg. Kažkaip padidėjo apetitas pradėjus vartot g.gif . O krūtinė prisirpus ojojoj (vyrui tai fain), o va man tai nelabai. Tokio dydžio gražių liemenėlių nelabai gausi. Visai norėčiau gryžti prie spiralės, nepatinka man gerti piliules.
Atsakyti