Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(gramaz @ 2008 03 17, 20:08)
Žinoma kad nieko tokio  smile.gif
tik begerdama nepasimesk. man labai padeda kai dienos surasytos, kitaip manau susipainiociau.

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 17, 16:24)
pirmiausia man padus ismete tokiom demelem (nezinau net kaip nusakyt) ir jas pradejo nieztet, po to panasiai persimete i delnus unsure.gif nors KT geriu tik 3-4 diena. jauciu teks eit pas gydytoja.


dar prasidejo man ir tinimas doh.gif
konsultavausi su gydytoja, tai keiciu lindynette 30 i yarina. teks persimest i kita tema biggrin.gif
yra tikimybe, kad KT is viso negaliu vartot.
Atsakyti
turiu dar viena klausimeli blush2.gif
kai pabaigiat gerti pakuote,kada buna mmm g.gif ?
nes tik bjauriai tepa ir tiek (tepimas prasidejo dar likus 3-4 tabletem.ne krauju,zymiai tamsiau) blink.gif kazkaip nesuprantu kodel,niekada to nebuvo schmoll.gif
pas gydytoja eisiu tik po svenciu, o dabar tik nerimauju kas cia vyksta verysad.gif ... paskutine tablete isgeriau sekmadieni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicule: 18 kovo 2008 - 18:16
QUOTE(vicule @ 2008 03 15, 22:26)
tai pradzioje tepliojo kai tik pradejau gerti,iki kokios 8d,jau net neatsimenu  doh.gif  ir dabar taip i gala  g.gif  labai negausiai bet man vis tiek nepatinka  schmoll.gif
na,bet jei merginos sakot kad taip gali buti,patikesiu  ax.gif


Tai pazėk kas toliau bus, gal truputį pateplios ir viskas bus ciki mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vicule @ 2008 03 18, 19:12)
turiu dar viena klausimeli  blush2.gif
kai pabaigiat gerti pakuote,kada buna mmm  g.gif ?
nes tik bjauriai tepa ir tiek (tepimas prasidejo dar likus 3-4 tabletem.ne krauju,zymiai tamsiau)  blink.gif  kazkaip nesuprantu kodel,niekada to nebuvo  schmoll.gif
pas gydytoja eisiu tik po svenciu, o dabar tik nerimauju kas cia vyksta  verysad.gif ... paskutine tablete isgeriau sekmadieni


na man buna antra diena kazkur. ax.gif Tai tau ten ne mmm, nes siaip negali sirgt, kai geri tabletes.. blink.gif
Atsakyti
As tai pradedu sirgti kai buna like dar pora tableciu ir cia nieko blogo.Tiksliau tai man tepa tiktai,nes kai geriu kt mano menesines tik lasai thumbup.gif O del ykiraus tepliojimo tai jai neseniai vartoji tai nieko tokio,susitvarkys rolleyes.gif
Atsakyti
pradedu sirkti praejus 2dienom ,buna kartais kad ir man pateplioja bet nedaug
Atsakyti
As taip pat geriau sias kt lindynette 30, pirma menesi visa pratepliojau kol apsiprato organizmas prie siu tableciu, po to viskas buvo thumbup.gif . Svoris neaugo gal net pradzioj krito. Na bet po kokiu 5 men. perejau prie lindynette 20 ir nesupratau ar tai nuo ju - labai pradejau noreti valgyti, istisai valgiau ir zinoma svoris pradejo augti, todel ir nustojau jas vartoti. Dabar nezinau vel kokias bandyti ar ne, gal kas turite kokias pasiulyti??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 19, 02:06)
As tai pradedu sirgti kai buna like dar pora tableciu ir cia nieko blogo.Tiksliau tai man tepa tiktai,nes kai geriu kt mano menesines tik lasai thumbup.gif O del ykiraus tepliojimo tai jai neseniai vartoji tai nieko tokio,susitvarkys rolleyes.gif


na taip,sias tabletes geriu neseniai ax.gif
kai pries keleta metu geriau KT tai taip nebudavo g.gif
hm,kad bent jau tepliotu taip jog neabejociau kad krauju tai manyciau kad mmm (jos man niekada nebudavo gausios ir ilgos,o kiek atsimenu nuo KT jos tik trumpeja ir tampa maziau gausios).
Bet dabar visiskos nesamones blink.gif
o ir pas gyd talona gavau tik 31d verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 19, 01:06)
As tai pradedu sirgti kai buna like dar pora tableciu ir cia nieko blogo.Tiksliau tai man tepa tiktai,nes kai geriu kt mano menesines tik lasai thumbup.gif O del ykiraus tepliojimo tai jai neseniai vartoji tai nieko tokio,susitvarkys rolleyes.gif


tau gerai, nes pas mane mėnesinės nesilpnos, ar kai vartoju ar ne, tiek pat kraujuoju, gal net daugiau su KT... unsure.gif
na bet neteplioja kai geriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laura7 @ 2008 03 19, 14:28)
As taip pat geriau sias kt lindynette 30, pirma menesi visa pratepliojau kol apsiprato organizmas prie siu tableciu, po to viskas buvo thumbup.gif . Svoris neaugo gal net pradzioj krito. Na bet po kokiu 5 men. perejau prie lindynette 20 ir nesupratau ar tai nuo ju - labai pradejau noreti valgyti, istisai valgiau ir zinoma svoris pradejo augti, todel ir nustojau jas vartoti. Dabar nezinau vel kokias bandyti ar ne, gal kas turite kokias pasiulyti??? smile.gif


gal gryžk prie lindynete 30 ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 03 19, 22:46)
gal gryžk prie lindynete 30 ?  ax.gif

ir as taip manau.. man gydytoja vakar israse lindynette 20, reiks ziuret kaip jos man, anksciau vartojau Logest, tai thumbup.gif jokio salutinio poveikio nejauiau, o svarbiausia krito svoris lotuliukas.gif
Atsakyti
as pati sau pasiskyriu L20 biggrin.gif tik norejau gydytojos pritarimo g.gif bet taip gavosi,kad neisejo schmoll.gif tai daba net nezinau ka daryti,pradeti jas gerti ar ne,nes mm jau ryt turi prasideti,o po to 3 savaites vel laukti tai nesinori g.gif
Atsakyti