Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Atsakau aguntai,kad geriu yasminelle.O viculei galiu paskyt,kad cia nieko tokio,man ir taip buna. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2008 03 15, 10:47)
ir,dar turiu klausimeli  blush2.gif  geriu lindynette20,dar liko 2 tabletes ir pradejo teplioti,taip kazkaip keistai  g.gif  (net nepasakyciau kad kraujas,tamsiau  verysad.gif )...kas tai galetu buti?ar gali buti kad taip organizmas vis dar bando prisitaikyti prie KT  unsure.gif ?


Manau, kad nieko tokio g.gif nors man pirma men nuo pirmos gerimo dienos tepliojo, o ne nuo vidurio, bet visaip gali buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintukė @ 2008 03 15, 20:37)
Manau, kad nieko tokio g.gif  nors man pirma men nuo pirmos gerimo dienos tepliojo, o ne nuo vidurio, bet visaip gali buti ax.gif


tai pradzioje tepliojo kai tik pradejau gerti,iki kokios 8d,jau net neatsimenu doh.gif ir dabar taip i gala g.gif labai negausiai bet man vis tiek nepatinka schmoll.gif
na,bet jei merginos sakot kad taip gali buti,patikesiu ax.gif
Atsakyti
pirma menesi geriu lindynette20,bet teplioja iki siol,nors iki pakuotes pabaigos liko 8 tabletes.pykina labai, taip pat viduriuoju. nezinau net ka daryt ? gal reik gert toliau ir ziuret kaip bus pradejus gert antra pakuote.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2008 03 16, 19:19)
pirma menesi geriu lindynette20,bet teplioja iki siol,nors iki pakuotes pabaigos liko 8 tabletes.pykina labai, taip pat viduriuoju. nezinau net ka daryt ? gal reik gert toliau ir ziuret kaip bus pradejus gert antra pakuote.


manau,kad tau jie netinka schmoll.gif kam tau kankintis,eik pas gydytoja ir gal tau juos pakeis,o gal tau tiesiog reikia truputi astipresniu t.y. lindynette30 unsure.gif
manau,nevark,o bek pas gydytoja.juk ji turejo pasakyti kad jei kas negerai ateitum g.gif ?
sekmytes 4u.gif
Atsakyti
o kam nors buvo nuo KT niezejimas? unsure.gif
Atsakyti
Niu kad nea... schmoll.gif
Atsakyti
Nuaik pas gyditoja gali buti pienlige,bet turetu ir isskiru tokiu kaip varske buti.O ji gali atsirasti ir nuo perdideles higienos ypac plaunant muilais ir nuo kasdieniu iklotu ir nuo hormoniniu pokyciu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 17, 15:54)
Nuaik pas gyditoja gali buti pienlige,bet turetu ir isskiru tokiu kaip varske buti.O ji gali atsirasti ir nuo perdideles higienos ypac plaunant muilais ir nuo kasdieniu iklotu ir nuo hormoniniu pokyciu.  ax.gif


tai kad man niezti ne ten 4u.gif visa laime ax.gif pirmiausia man padus ismete tokiom demelem (nezinau net kaip nusakyt) ir jas pradejo nieztet, po to panasiai persimete i delnus unsure.gif nors KT geriu tik 3-4 diena. jauciu teks eit pas gydytoja.
Atsakyti
lotuliukas.gif atleisk netaip supratau.Na jai neseniai pradejai gert kt,tai gali but,kad organizmas suregavo i pokyciu,jai taip tai turetu praeit.Taciau visada yra geriau nueit pas gyditoja del sventos ramybes,jai tik yra galimybe.Siaip nesu girdejus apie tokius berimus nuo kt.Tikiuosi viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir geriu sias kontraceptines,
norejau paklausti ,ne is to galo pradejau gerti kontraceptines per skubuma blush2.gif ,nieko tokio
Atsakyti
Žinoma kad nieko tokio smile.gif
tik begerdama nepasimesk. man labai padeda kai dienos surasytos, kitaip manau susipainiociau.
Atsakyti