Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(Ramintukė @ 2008 03 12, 19:49)
bet šiaip aš visad laukiu mėnesinių, nors ir vartoju kontraceptikus, bet visvien ramiau pasidaro, kai susergu biggrin.gif


biggrin.gif man irgi tas pats mirksiukas.gif

as jungiuosi prie jusu ir nuo sios dienos pradedu lindynette 30 vartot ax.gif ziuresim ar man tiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 13 kovo 2008 - 10:59
QUOTE(Ramintukė @ 2008 03 12, 19:49)
Čia tai jau tikrai, abejoju ar kam nors yr malonumas sirgt, ypač vasara unsure.gif  bet šiaip aš visad laukiu mėnesinių, nors ir vartoju kontraceptikus, bet visvien ramiau pasidaro, kai susergu biggrin.gif



lyg akmuo nuo širdies nukrinta biggrin.gif
Atsakyti
Merginos jaigu geriat teisingai visalaika ta pacia valanda,o sutrikus virskinimui vemiant ar videuriuojant papildomai kelias dienas pasisaugot,tai galit but visiuskai ramios,kad esat saugios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 13, 12:44)
Merginos jaigu geriat teisingai visalaika ta pacia valanda,o sutrikus virskinimui vemiant ar videuriuojant papildomai kelias dienas pasisaugot,tai galit but visiuskai ramios,kad esat saugios thumbup.gif

Vartojau sitas lindinette 20 beveik du metus. Ka tik meciau. Tikrai neziuredavau skrupulingai valandu, tiesiog gerdavau vakarais, pasitaikydavo ir svyravimu 3-4 val blush2.gif ir skrandzio streikavimu buvo, kelis kart pasitaike, jog praleidau tabletka biggrin.gif bet nieko, apsauga puikiai veike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 13, 12:44)
Merginos jaigu geriat teisingai visalaika ta pacia valanda,o sutrikus virskinimui vemiant ar videuriuojant papildomai kelias dienas pasisaugot,tai galit but visiuskai ramios,kad esat saugios thumbup.gif


o man visvien paranoja būna laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Simon@ @ 2008 03 13, 13:03)
Vartojau sitas lindinette 20 beveik du metus. Ka tik meciau. Tikrai neziuredavau skrupulingai valandu, tiesiog gerdavau vakarais, pasitaikydavo ir svyravimu 3-4 val  blush2.gif  ir skrandzio streikavimu buvo, kelis kart pasitaike, jog praleidau tabletka  biggrin.gif  bet nieko, apsauga puikiai veike ax.gif


o kodėl metei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 03 13, 13:11)
Papildyta:
o kodėl metei?  ax.gif


Noras dinges visiskai (beje ta pati problema buvo ir su kitom KT dar pries nestuma) labiausiai atsibodo ir vyrui gyvenima kartino biggrin.gif ir del savijautos tokia prisnudusi vaiksciojau, be KT gyvybingesne budavau mirksiukas.gif Zodziu pabandysim gyvent be KT.



Atsakyti
Na as tai ne Lindynete geriu bet gyditoja siulo lindinete gerti,nes jos perpus pigesnes uz manasias tai domejausi ir papuoliau i si foruma. ax.gif
Papildyta:
Ir man su noru jokiu bedu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintukė @ 2008 03 12, 23:34)
Ir parašyk, ok? mirksiukas.gif  Nes man pačiai įdomu, gal kada ilgiau reiks gerti be pertaukos, tai praverstų tokia info ax.gif


butinai parasysiu mirksiukas.gif
tik va kad tos info reikes palaukti,nes pas gydytoja teeisiu 24d ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 13, 14:19)
Na as tai ne Lindynete geriu bet gyditoja siulo lindinete gerti,nes jos perpus pigesnes uz manasias tai domejausi ir papuoliau i si foruma. ax.gif
Papildyta:
Ir man su noru jokiu bedu wub.gif  thumbup.gif


o kokias geri? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 13, 12:44)
Merginos jaigu geriat teisingai visalaika ta pacia valanda,o sutrikus virskinimui vemiant ar videuriuojant papildomai kelias dienas pasisaugot,tai galit but visiuskai ramios,kad esat saugios thumbup.gif


Bet neapsaugo 100 proc, tai visvien prisibijau ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(astor @ 2008 03 13, 14:19)
Ir man su noru jokiu bedu wub.gif  thumbup.gif


Aga, ir man su noru jokiu thumbup.gif
Gal net kaip tik padidėjo biggrin.gif smileysex.gif
Papildyta:
QUOTE(vicule @ 2008 03 13, 15:17)
butinai parasysiu  mirksiukas.gif
tik va kad tos info reikes palaukti,nes pas gydytoja teeisiu 24d  ax.gif


Ok, man neskubu wink.gif
Atsakyti
hm,manau truputi nesusisnekejau su registratore telefonu,juk 24d - iseigine (antra velyku diena) ax.gif .teks pasiskambinti ir ziureti i kuria dienele nusikelti g.gif

ir,dar turiu klausimeli blush2.gif geriu lindynette20,dar liko 2 tabletes ir pradejo teplioti,taip kazkaip keistai g.gif (net nepasakyciau kad kraujas,tamsiau verysad.gif )...kas tai galetu buti?ar gali buti kad taip organizmas vis dar bando prisitaikyti prie KT unsure.gif ?
Atsakyti
na va pasidalinsiu savopatirtimi... ax.gif kaip jau anksciau rasiau, vartojau Lindynette20, bet jas geriant istisai kraujavau....tik nustojus dingo kraujavimas...po poros dienu kaip ir reikejo tiketis prasidejo ms doh.gif ir vel gun_rifle.gif
po savaites pertraukos pradejau gerti lindynette 30 ir aciu dievui, sie tinka... biggrin.gif jokiu pasaliniu poveikiu... mirksiukas.gif nuotaika gera, noras begalinis blush2.gif ir taip toliau bigsmile.gif
Atsakyti