Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

As stengiuos kuo daugiau informacijos suzinot apie betkokius vaistus kuriuos tenka naudot,taip pat ir apie kt.Internete gali rast viska ir vaistu aprasymus ir specelistu aciliepimus.renkuosi neviena diena,o kai isirenku nueinu pas ginekologe ir paprasau recepto.Kelis metus pirkau be recepto,tai nesuprantu kas dabar pasikeite mano organizmas tai tas pats.suprantu,kad keliolikmetem neparduotu,nes jos nuo spuogu sumasto vartoti.O man 25 tai manau,kad zinau kas man tinka kas ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 10, 23:31)
svarbiausia, gydytoju kompetencija. nemanau, kad jei netinka paskirti KT, butina begt pas kita gydytoja. juk kiekvienos moters organizmas skirtingas ir jo reakcija taip pat skirtinga.


as taip pat manau,kad jei netinka KT tiesiog nueiti ir paprasyti kad juos pakeistu mirksiukas.gif ir visai nebutina keisti gydytojos schmoll.gif .juk skirdamos KT ispeja kad jei netiks ateiti ir bandysim kazka keisti rolleyes.gif

o kas del receptu,tai dar tik viena karta jo prase,kai atsitiktinai nuejau i kita vaistine doh.gif (nors as ji turejau tongue.gif )
na o jei eini i vaistine kur visada juos perki ir jau tave pazista tai net nepraso jo thumbup.gif
Atsakyti
Siaip dabar visur jau praso,bet jai kartais neturi tai reik eit vakare,kada vedejos nebuna ir graziai paprasyt paaiskinus,kad butinai reik isgerti tablete butent ta vakara.As tai turiu recepta be datos,bet tas popiergalis ir pasimeta ir susitrina,tai toks nepatogumas. doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Jori @ 2008 03 10, 21:55)
Tikra tiesa, man viena gydytoja išrašė Yarina, prasikankinau 6 mėnesius (nuotaikų kaitos, PMS baisingas, pykinimas ir pan.) Nuėjau pas kitą, ta už galvos susiėmė, kad vien pagal mano sudėjimą man Yarina jau netinkama ir išrašė Lindynette. Jau antrą pakuotę geriu ir jokių pašalinių poveikių, o ir pigesnės gerokai, kas taip pataktualu. Patarimas, jei netinka kontraceptikai, reikia su kita gydytoja pasikonsultuoti, man pasitvirtino mirksiukas.gif


O kam reikėjo 6 mėn kankintis???? blink.gif Jei blogai jauteisi, nebūtų buvę protingiau po mėnesio ar po dviejų jau kreiptis į gydytoją, kad kitus išrašytų.... g.gif Aš tai pvz vien dėl tepliojimo jau norėjau kitų prašyti, nes vaistuose ir taip pakanka chemijos, tai aš tikrai nesiruošiu dar kentėti pašalinių simptomų... rolleyes.gif na bet čia kievienam individualiai, kitom ir svoris auga ir pykina ir noras mylėtis dėl kontraceptikų dinsta, bet visvien geria, tai man tokia situacija išvis atrodo fool.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2008 03 10, 22:31)
svarbiausia, gydytoju kompetencija. nemanau, kad jei netinka paskirti KT, butina begt pas kita gydytoja. juk kiekvienos moters organizmas skirtingas ir jo reakcija taip pat skirtinga.


Visiškai sutinku thumbup.gif man gydytoja sakė, kad jei netiks šitos, jei blogai jausies, iškart ateik, kitas parinksim ir kai nuėjau pas ją po kelių mėnesių išsitirti, pati paklausė ar tinka rolleyes.gif
Atsakyti
a labai negerai jei pertraukos vieną kartą nepadarysiu? ax.gif
Atsakyti
jai pertraukos nedarysi,nieko neatsitiks,tik ta menesi neturesi ms.Taip galima daryti jai reikia del atostogu ar del kokiu svarbiu priezasciu,nori isvengti ms.Lygtais nedaugiau kaip dukart iseiles. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 03 11, 20:39)
a labai negerai jei pertraukos vieną kartą nepadarysiu?  ax.gif


Aš ir ši mėn be pertraukos gersiu,nes išvažiuoju ir bus lb lb negerai jei sirgsiu ax.gif
bet šiaip nieko tokio, tikrai. Man ir vaistininkė kažkada sakė, kad jei nenoriu tam tikrą laiką sirgti, tai be pertaukos galima gert rolleyes.gif
O kiek laiko galima be pertraukos gert nežinau.. Viena pažystama, tai metus gerė be pertaukų, nes jai nepatikdavo sirgti.. blink.gif tai tame nieko gero nepatau, bent aš smile.gif g.gif
Atsakyti
Nu sirgti tai neivienai turbut nepatinka,bet perilgai piknaudziaut negalima tik pora menesiu.Bet moterys isradingos visko prigalvoja rolleyes.gif
Atsakyti
Aš šį mėnesį irgi nedariau pertraukos, tai jokiu problemų, nors kartais šiek tiek pateplioja, bet labai nežymiai smile.gif bet va ka tik paskaičiavau, kad panašu, jog išpuls ir dar vienas menuo man be pertraukos, nes išvažiuoju pakeliaut kaip tik tom dienom mastau.gif tourist5.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 11, 22:48)
Nu sirgti tai neivienai turbut nepatinka,bet perilgai piknaudziaut negalima tik pora menesiu.Bet moterys isradingos visko prigalvoja rolleyes.gif


Čia tai jau tikrai, abejoju ar kam nors yr malonumas sirgt, ypač vasara unsure.gif bet šiaip aš visad laukiu mėnesinių, nors ir vartoju kontraceptikus, bet visvien ramiau pasidaro, kai susergu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Top_Secret @ 2008 03 12, 12:59)
Aš šį mėnesį irgi nedariau pertraukos, tai jokiu problemų, nors kartais šiek tiek pateplioja, bet labai nežymiai  smile.gif  bet va ka tik paskaičiavau, kad panašu, jog išpuls ir dar vienas menuo man be pertraukos, nes išvažiuoju pakeliaut kaip tik tom dienom  mastau.gif  tourist5.gif


tai aš ir be pertraukos gersiu, nes išvažiuoju ir bus lb lb negerai, jei sirgsiu ax.gif
Atsakyti
kazkur esu girdejusi kad be pertraukos galima gerti max 4 menesius unsure.gif bet kazkaip nelabai tuo tikiu g.gif
kaip tik teks eiti pas gyd uz poros savaiteliu ir pasiklausiu,nes neuzilgo pati KT gersiu be pertraukos tai del sventos ramybes noriu zinoti kaip ilgai galima tai daryti ax.gif
Atsakyti
Ir parašyk, ok? mirksiukas.gif Nes man pačiai įdomu, gal kada ilgiau reiks gerti be pertaukos, tai praverstų tokia info ax.gif
Atsakyti