Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Mat kaip rolleyes.gif
Bet aš prisibijau keisti, o jei vėl teplios ar blogai jausiuos.... blink.gif
Nors šiaiap pritariu, kad kuo mažiau hormonų, tuo geriau drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal kas Vilniuje turite nepilna (uztektu 4-5 tableciu kol gausiu pati pilna pakuote) pakuote Lindynette20 ? Geriausiai Justiniskese blush2.gif skolinga nelikciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2008 03 07, 22:04)
gal kas Vilniuje turite nepilna (uztektu 4-5 tableciu kol gausiu pati pilna pakuote) pakuote Lindynette20 ? Geriausiai Justiniskese  blush2.gif skolinga nelikciau  4u.gif


O nusipirkti kodėl negali? blink.gif
Atsakyti
Ar gali but, kad nuo kontraceptiku buna kraujo mylintis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintukė @ 2008 03 09, 14:54)
O nusipirkti kodėl negali? blink.gif

be recepto jokiu KT nebeparduoda, nors sekmingai jas pirkau pora metu ir niekad recepto neprase doh.gif dabar tvarka sugrieztinta doh.gif tai pas gydytoja recepto tik po svenciu galiu nueit, o siandien jau turiu pradet gerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2008 03 09, 17:52)
be recepto jokiu KT nebeparduoda, nors sekmingai jas pirkau pora metu ir niekad recepto neprase  doh.gif dabar tvarka sugrieztinta  doh.gif  tai pas gydytoja recepto tik po svenciu galiu nueit, o siandien jau turiu pradet gerti  ax.gif


draugė sakė, kiek pirkus pastaruoju metu akropolio vaistinėj tai niekad neprašė jos recepto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sazine @ 2008 03 09, 17:51)
Ar gali but, kad nuo kontraceptiku buna kraujo mylintis? unsure.gif


Abejoju... g.gif
Kiek žinau, jei mylintis būna kraujo, tai gali būti gimdos kaklelio uždegimas huh.gif
na bet aš gal ir klystu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(bonza @ 2008 03 09, 17:52)
be recepto jokiu KT nebeparduoda, nors sekmingai jas pirkau pora metu ir niekad recepto neprase  doh.gif dabar tvarka sugrieztinta  doh.gif  tai pas gydytoja recepto tik po svenciu galiu nueit, o siandien jau turiu pradet gerti  ax.gif


Ai, tikrai, man ir taip buvo... doh.gif Pirma kartą kai pirkau, tai parodžiau tą reklaminį lankstinuką, kur buvo gydytoja pažymėjus kokias gert ir pardavė, o kai kitą kartą ėjau ir paprašiau, tai sakė, kad recepto reik, bet aš pasakiau, kad visad čia pirkau ir parduodavo, tai pardavė victory.gif
Su tais vaistai pastoviai kažkokia nesamonė, vieną mėnesį be recepto, o kitą jau reik stupid.gif
Atsakyti
Nesamone su tais receptais!Tuos receptus raso be jokiu tyrimu ir net neklausia ar kokiu sveikatos sutrikimu neturi (pvz.su sirdim).Tai kokio velnio jie reikalingi,manau turetu pakakt,kad pilnamete,o ka i savo organizma kisu tai mano reikalas.Juk alkoholiui recepto nereik.dar gerai,kad myletis be recepto leidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 10, 21:07)
Nesamone su tais receptais!Tuos receptus raso be jokiu tyrimu ir net neklausia ar kokiu sveikatos sutrikimu neturi (pvz.su sirdim).


cia tai manau, viskas priklauso nuo gydytojos/gydytojo. manes tokiu dalyku smulkiai isklausinejo ir ne tik apie mane, bet ir apie gimines moteris, t.y. mama, tevu mamas.
Atsakyti
Na buna ir taip.Taciau dazniausiai paklausia kaip saugaisi ir kaip noretum saugotis.O kokiais atvejais naudot negalima ir pati galiu pasiskaityt.O del parinkimo,tai kiek gyditoja parenka tiek blogai jauciosi nuo tu.Renkuos savo galva ir puikiai jauciuos ir nepatiriu jokio salutinio poveikio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 10, 20:37)
O del parinkimo,tai kiek gyditoja parenka tiek blogai jauciosi nuo tu.

Tikra tiesa, man viena gydytoja išrašė Yarina, prasikankinau 6 mėnesius (nuotaikų kaitos, PMS baisingas, pykinimas ir pan.) Nuėjau pas kitą, ta už galvos susiėmė, kad vien pagal mano sudėjimą man Yarina jau netinkama ir išrašė Lindynette. Jau antrą pakuotę geriu ir jokių pašalinių poveikių, o ir pigesnės gerokai, kas taip pataktualu. Patarimas, jei netinka kontraceptikai, reikia su kita gydytoja pasikonsultuoti, man pasitvirtino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jori @ 2008 03 10, 21:55)
Tikra tiesa, man viena gydytoja išrašė Yarina, prasikankinau 6 mėnesius (nuotaikų kaitos, PMS baisingas, pykinimas ir pan.) Nuėjau pas kitą, ta už galvos susiėmė, kad vien pagal mano sudėjimą man Yarina jau netinkama ir išrašė Lindynette. Jau antrą pakuotę geriu ir jokių pašalinių poveikių, o ir pigesnės gerokai, kas taip pataktualu. Patarimas, jei netinka kontraceptikai, reikia su kita gydytoja pasikonsultuoti, man pasitvirtino mirksiukas.gif


svarbiausia, gydytoju kompetencija. nemanau, kad jei netinka paskirti KT, butina begt pas kita gydytoja. juk kiekvienos moters organizmas skirtingas ir jo reakcija taip pat skirtinga.
Atsakyti