Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(Mumukas @ 2008 02 04, 17:55)
siaip 30 lindynette dazniausiai skiriamos rukancioms moterims

a kodėl čia taip? ax.gif
Atsakyti
Šiaip rūkančiom kiek žinau visai negalima g.gif bet na aš naudoju ir kol kas viskas gerai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif As irgi naudoju Lindynette30 jau pora metu. Ginekologe man jas israse nuo cistu. Cistos isnyko ir dingo skausmingos menesines. Pries geriant KT sirgdavau 7-8 dienas, dabar 4-5 ir dingo baisus skausmai, mmm nebe tokios gausios, taip pat pasitaise oda (isdygsta vienas kitas spuogas vidury ciklo ir viskas), svorio visiskai nepriaugau. Su noru myletis nebuvo jokiu problemu apie pusantru metu, bet dabar jau gal pusmeti pastebiu labai dideliu pokyciu - kaip ir anksciau cia mamytes rase, myletis lyg ir nori, bet apemes tooooks tingulys, atrodo, kad neturi jegu, ir nebesusijaudini.. ir irzliu dienu atsirado. Vyras jau labai susirupines! Galvoju padaryti poros menesiu pertrauka ir paziureti, kas pasikeis.. wub.gif
Atsakyti
man lindynette nesumazino tu dienu skausmu visiskai ir tokia netokia jas gerdama buvau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jane deadly @ 2008 02 10, 15:15)
man lindynette nesumazino tu dienu skausmu visiskai ir tokia netokia jas gerdama buvau schmoll.gif


gal pertrumpai gėrei, nespėjo organizmas priprast..? kiek laiko naudojai jas?
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 02 10, 17:19)
gal pertrumpai gėrei, nespėjo organizmas priprast..? kiek laiko naudojai jas?

3ar 4menesius
Atsakyti
sveikutes,

na mazdaug uz savaiteles ir as pradesiu gerti 20-tines ax.gif
gydytoja sake,kad jei teplios reikes stipresniu g.gif ,tik nepaklausiau kiek laiko tepliojimas yra "normalu" unsure.gif ?
viena panele minejo,kad beveik visa menesi tepliojo verysad.gif ... ir to bijodama abejoju ar jas gerti mastau.gif
Atsakyti
lindynnete 20 geriau apie metus laiko ir jokio salutinio poveikio nebuvo,nepriaugau svorio,pasidariau judresne, ne nejausdavau kaip sirgdavau mmm,jokio skausmo ir sirgdavau 2-5 dienas,ir seksualiniu gyvenimu nesiskundziau. o sakau butuoju laiku nes jau kaip 2sav.ju negeriu,paziuresim per kiek laiko as pastosiu.
sakoma kad nustojus gerti KT jos apsaugo dar menesi!?!?! g.gif
Atsakyti
as jau 6 dienas kaip vartoju lindynette 20....menesines vis dar tesiasi ir gan gausios...jau tiesa sakant atsibodo man mad.gif
o del salutiniu poveikiu, tai pirmas dienas buvau LABAI PIKTA...visa laika saukiau ant vyro, blush2.gif jis net issigando, kas cia su manim daros, nes siaip ramaus budo esu bigsmile.gif bet ziuriu jau tas reikalas su nuotaikos kaitom praeina smile.gif dar pastebeju, kad rytais kol nepavalgau pykina ir pilva maudzia.... blink.gif ar cia nuo tableciu, nezinau...kai esiu pas gydytoja, isisaiskinsiu
o del seksualinio potraukio tai dar nieko pasakyti negaliu ax.gif pagyvensim pamatysim bigsmile.gif
Papildyta:
aha, ir dar norejau paklaust del tu pirmu 7 vartojimo dienu.... ar reik papildomai saugotis? blush2.gif
Atsakyti
Ir man gydytoja israse Lyndinette, taigi jungsiuos i sita "gerbeju" skyreli smile.gif Tik va susimaisiau - zinau,kad reikia pradeti gerti KT pirma ciklo diena, o as praziopsojau unsure.gif Bet skaiciau,kad galima pradeti ir penkta diena pradeti vartoti? o kaip tada su apsisaugojimu?
Atsakyti
mam gydytoja sakė, kad pirmoji ciklo diena, ne tada kai telpiot pradeda, o kai kraujuot, bet jei išgėrei 5 dieną ciklo, tuomet reikia savaitę saugotis papildomai.
Aš pirmą mėnesį geriu Lindynette20, mėnesinės truko kaip visada4 dienas, bet tepliojimas 5 dienas tęsias ir galo nesimato, beto kai tik pradėjau gerti šias kt niežulys kūno atsirado, dar tapau baisiai nervinga, dingo noras mylėtis, nors anksčiau turėjau nesveiką potraukį. Dar pradėjo bert spuogais, kaip nebėrė kokius du metus ir svoris augt pradėjo sad.gif Jaučęiu teks keisti po šitos pakuotės į anas, kur gėriau anksčiau- Yarina.
Atsakyti
Va šiandien buvau pas ginekologę, pasakiau savo šalutiniuspoveikius ir liepė iškart keisti į kitus kt, kadangi anksčiau gėriau Yarina ir viskas buvo ok, tai jau nuo šiandien pradėsiu gerti Yarina. thumbup.gif
Atsakyti