Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(Top_Secret @ 2007 12 03, 21:25)
va butent, camelios vaistinej, dar jei su kortele tai tik 16 lituku  thumbup.gif


o kas ten per kortelė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2007 12 03, 10:07)
geriau rėžk kur pigiai gauni biggrin.gif A brangiai tai pvz.vilniaus akropolio toj didelėj vaistinėj ax.gif pamiršau kap vadinas  blush2.gif

Tai ten eurovaistinė. Rr kiek man teko susidurti, eurovaistinėse praktiškai visi KT brangesni. Man tai mama iš vaistinės paima. Čia pajūry. O šiaip tai patarčiau eit į kokias mažas vaistinėles, kurios nepriklauso dideliems tinklams. Jos paprastai labai nesukelia kainų 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti tokio dalyko, pora metu geriau lindynete 30, o dabar gydytoja israse lindynete 20, pradejau gert po tos savaites. kazkur girdejau, jei geri naujus vaistus, reikia juos gert pirma menesiniu diena. tai skaiciuko pasikeitimas jau skaitosi nauji vaistai ar ne. zodziu ar reikejo gert pirma menesiniu diena ar po savaiteles?
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2007 12 04, 12:03)
Tai ten eurovaistinė. Rr kiek man teko susidurti, eurovaistinėse praktiškai visi KT brangesni. Man tai mama iš vaistinės paima. Čia pajūry. O šiaip tai patarčiau eit į kokias mažas vaistinėles, kurios nepriklauso dideliems tinklams. Jos paprastai labai nesukelia kainų  4u.gif

dabar dar pagalvojau, kad gal kainos skiriasi dėl to, jog skirtingo stiprumo geriam. Aš tai geriu Lindynette 20. Tai jos yra pigesnės už Lindynette 30 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristij @ 2007 12 04, 22:00)
norejau paklausti tokio dalyko, pora metu geriau lindynete 30, o dabar gydytoja israse lindynete 20, pradejau gert po tos savaites. kazkur girdejau, jei geri naujus vaistus, reikia juos gert pirma menesiniu diena. tai skaiciuko pasikeitimas jau skaitosi nauji vaistai ar ne. zodziu ar reikejo gert pirma menesiniu diena ar po savaiteles?


Aš iš feminos keičiau į šitas, tai gėriau po savaitės. Iš esmės tai tos dienos labiau svarbu, jei galvoji apie apsaugą. Aš kadangi KT geriu labiau dėl jų šalutinio poveikio, tai man tas nebuvo labai aktualu blush2.gif
O šiaip tai prie kiekvienos KT pakuotės būna informacinis lapelis, kur aiškiai parašyta, kada pradėt gert, jei tai pirmosios KT, ir kada pradėt gerti, jei keiti KT. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif

Pasirodysiu visiška neišmenelė, bet man gydytoja išrašė Lindynette 20 , tai mano pirmos tabletes, tai norėjau paklausti ar jūs papildomai nesisaugote? pvz akto nutraukimu ar dar kaip nors? nes man tai nedrasu, bijau, kad ką nors ne taip padarysiu ir galiu pastoti blush2.gif beto nežinau po kiek laiko gėrimo galima nesinaudoti prezervativu? blush2.gif
Atsakyti
Man vakar irgi gydytoja israse Lindynete 20 ir jau jas nusipirkau, tk dabar reikia sulaukti mm... o saugotis papildomai tikrai nereikia, jei visada jas laiku isgeri, o jei paveluoji 12val tuomet reikia papildomai saugotis... as esu gerusi anskciau mercilon ir taip pat is pradziu nervinausi ar tikrai cia sitos apsaugos uztenka, bet 3men ir neuzkibau tai tada galutinai isitikinau, kad tai puiki apsauga jei laiku jas vartoji...
Tik va nzn ar sios tabeltukes man tiks g.gif ...

QUOTE(Dženita @ 2007 12 06, 11:55)
Sveikutes.  4u.gif

Pasirodysiu visiška neišmenelė, bet man gydytoja išrašė Lindynette 20 , tai mano pirmos tabletes, tai norėjau paklausti ar jūs papildomai nesisaugote? pvz akto nutraukimu ar dar kaip nors? nes man tai nedrasu, bijau, kad ką nors ne taip padarysiu ir galiu pastoti  blush2.gif beto nežinau po kiek laiko gėrimo galima nesinaudoti prezervativu?  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(honey-- @ 2007 12 06, 13:56)
Man vakar irgi gydytoja israse Lindynete 20 ir jau jas nusipirkau, tk dabar reikia sulaukti mm... o saugotis papildomai tikrai nereikia, jei visada jas laiku isgeri, o jei paveluoji 12val tuomet reikia  papildomai saugotis... as esu gerusi anskciau mercilon ir taip pat is pradziu nervinausi ar tikrai cia sitos apsaugos uztenka, bet 3men ir neuzkibau tai tada galutinai isitikinau, kad tai puiki apsauga jei laiku jas vartoji...
Tik va nzn ar sios tabeltukes man tiks g.gif ...


aš tai pastoviai drebu hihihi.gif bet jei sakot nereikia, tai patikėsiu biggrin.gif kas bus tas bus rolleyes.gif

niu ką nusipirkus aš jas prieš dvi savaites laukiau susirgimo ir nesenaii tai įvyko, nuo šiandien pradedu gerti, parašysiu atsiliepimus jei kam bus aktulau vis dar blush2.gif
Atsakyti
Na as jau 3 metus geriu lindinette 20 ir tfu tfu tfu viskas gerai. biggrin.gif
Atsakyti
na as irgijau dvi tabeltikes isgeriau, ir kolkas viskas ok tfu, tfu tfu.. kad neprisisinekeciau ax.gif siaip tai nieko nic nieko nejauciu blogo ir berniuko dar noriu ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o po kiek dienų vartojimo galima jau papildomai nesisaugoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2007 12 03, 21:48)
o kas ten per kortelė?  blush2.gif

tos vaistinės kortelė. ją gali įsigyti pačioj Camelia vaistinėj mirksiukas.gif
Papildyta:
Klausykit, o man dabar toks klausimėlis iškilo. Išgėriau dar tik 2 tabletes tai kol kad viskas gerai. tiesą sakant, jaučiuosi netgi geriau nei įprastai, bet nežinau ar čia dėl KT ar šiaip sutapimas. blush2.gif Po kiek laiko maždaug pradedami justis pokyčiai? ax.gif
Atsakyti
as tai va isgeriau ju keleta tableciu, tai pirma diena nerealiai galva svaigo, bet cia gal susidejo, kad dar sirgau m.. ir kad sirguliuoju tokia beveik su temperatura vaikstau. o siaip lyg ir nieko. pirmi salutiniai veiksniai pasireiskia pirmom dienom, kitom veliau, bet menesio eigoj turetu paaisket. o siaip rasoma, kad priprantama per 3men.
Atsakyti