Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Kaip gert parasyta informaciniame lapelyje wink.gif

Kai pradedi pirma karta, tai 1 tablete reikia isgert pirma menesiniu diena. Ir kiekviena diena po viena tablete mazdaug tuo paciu metu (svarbu neveluoti daugiau nei 12 val.). Tableciu pakuoteje yra 21, kai pasibaigia, daroma 7 dienu pertrauka, kada turesi kaip ir menesines (nors cia netikros menesines, tiesiog kraujavimas del hormonu kiekio sumazejimo organizme). Ir tada astunta diena reikia vel pradeti kita tableciu pakuote.
Atsakyti
QUOTE(studente86 @ 2007 10 27, 18:47)
o cia tikrai Lyndinett30 mazina nora myletis??? blink.gif  as jas pradesiu gerti jau turbut po poros savaiciu, tai tikrai nenoreciau tokio poveikio kad dingtu sekso noras? g.gif  juo labiau kad dabar ir taip gydausi zaizdele ir negaliu menesi laiko myletis, tai paskui tikrai kad...  ax.gif  biggrin.gif


na aš jas pradėjau gerti jau prieš gerą savaitę, tai nežinau ar nuo jų, ar ne, man noras kaip tik padidėjo ax.gif daug dažniau noris nei prieš tai. Netgi per ligas noras užėjęs buvo, nors niekad taip nėr buvę 4u.gif
ir va kaip čia rašė dėl išsausėjimo, tai gal kad dėl to kad neseniai dar tik pradėjau gert, bet jokių bėdų dar nebuvo. Nors dar tik kartą teko mylėtis jas naudojant blush2.gif

mano manymu nuo žmogaus priklauso ir kaip tos tabletės jį veikia. Atsiras daugiau tokių kuriom noras padidėjo jas geriant? drinks_cheers.gif
Atsakyti
As jau keturis menesius geriu Lindynette 20, tai man kaip pradejau gert ir nustojau sirgt, tai visvien tepliojo kokia galbut desimt dienu, bet savaime praejo ir dabar liux , vaikucio nesilaukiu nestuke.gif ir salutinio poveikio kitokio nejauciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rosemary @ 2007 11 16, 21:03)
Kaip gert parasyta informaciniame lapelyje wink.gif

Kai pradedi pirma karta, tai 1 tablete reikia isgert pirma menesiniu diena. Ir kiekviena diena po viena tablete mazdaug tuo paciu metu (svarbu neveluoti daugiau nei 12 val.). Tableciu pakuoteje yra 21, kai pasibaigia, daroma 7 dienu pertrauka, kada turesi kaip ir menesines (nors cia netikros menesines, tiesiog kraujavimas del hormonu kiekio sumazejimo organizme). Ir tada astunta diena reikia vel pradeti kita tableciu pakuote.

bet kad as baigiu ta pakuote ir po 3 dienu ar po 4 dienu susergu menesinem ten tikria netepliojimas o jau kraujavimas. g.gif
Atsakyti
Tai taip, teisingai, kraujavimas turi buti pertraukoje. O nauja pakuote reik pradeti astunta diena.
Atsakyti
Geriu Lindynette 20 jau 1,5m. Šiaip viskas super. Tik šiek tiek vargindavo krūtinės padidėjimas ir maudimas maždaug porą savaičių iki mėnesinių. O dabar išvis vaikštau kaip su pripūstais silikoniniais... g.gif blush2.gif Lėksiu pas ginekologę. Gal ne viena jau...
Atsakyti
Vartojau prieš tai kitas KT, dabar kai prireike recepto, po apsilankymo pas ginekologę pakeičiau ankstesnes KT į tas Lindynette 20.
Ir ką aš žinau, ar nuo jų, ar šiaip nuo kažko, esu tooooookia nervota, kad net gėda doh.gif
Labai tikiuos, kad ne nuo jų ir vėl greitai tapsiu gera, linksma ir t.t. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atigruj :): 20 lapkričio 2007 - 15:08
as men geriau kt harmonette. vos neisprotejau, nes buvau vaiksciojantis nervu kamuolys verysad.gif
nusprendziau siuos kt pakeist y lindynette. tik nesuprantu vieno, kada man juos pradet gert? kai praeis 7 dienu pertrauka po kt harmonette gerimo ar pirma menesiniu diena? prasau kas zinot pasakykit. aciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mantuke: 21 lapkričio 2007 - 10:44
QUOTE(mantuke @ 2007 11 21, 11:42)
as men geriau kt harmonette. vos neisprotejau, nes buvau vaiksciojantis nervu kamuolys  verysad.gif
nusprendziau siuos kt pakeist y lindynette. tik nesuprantu vieno, kada man juos pradet gert? kai praeis 7 dienu pertrauka po kt harmonette gerimo ar pirma menesiniu diena? prasau kas zinot pasakykit. aciu!


Jeigu Harmonette išgėrei visas 21 tabletes, tai Lindynette reikės pradėti po 7 dienų pertraukos, tą pačią dieną lyg būtum toliau gėrus tas senasias kontraceptines.
Atsakyti
sveiki 4u.gif
na as turbut stosiu i Lindynette gyneju gretas biggrin.gif KT vartoju jau apie tris metukus, gal ir truputuka ilgiau, pakeiciau turbut 4 kratus KT, pirmosiso prirasytos daktares Diane 35 buvo tokia tragedija, vaiksciojau kaip su nuplikytu veidu, kai pamate mano ginekologe kokias man kitoji paskyre tai vos soko negavo...na tai va keitinejau keitinejau ir galiausia vis tiek vel grizau prie Lindynette 20. Ir galiu nuosirdziai pasakyti, kad nei svoris kilo nei krito hihihi.gif ir oda tai kaip kudikelio biggrin.gif
na man buvo tokia isganinga mintis kilus nutraukt KT, tai labai greit pasigailejau, nes nuotaika pradejo svyruot lyg pe rlinksmuosius kalnelius vaizuojant, o oda isvis pasisiause...gyvenime taip nebuvo...tai va ax.gif Lindynette man tiko geriausiai is visu (kol kas)
Atsakyti
QUOTE(Rosemary @ 2007 11 19, 12:12)
Tai taip, teisingai, kraujavimas turi buti pertraukoje. O nauja pakuote reik pradeti astunta diena.


niu tai džaiugtis reiktų kad krūtinė "paaugo" ax.gif ypač antrajai pusei tongue.gif
maniškė tai tokia... apvalesnė pasidarė.. ir man tai visai patinka blush2.gif
Atsakyti
Na aš va ka tik iš ginekologės, tai išrašė Lindynette 30 smile.gif o tai man dabar laukt mėnesinių, kad galėčiau pradėt jas gert? ilgokai laukt dar unsure.gif Nesu dar vartojus KT visai, tai labai bijau, kad netiks.... ax.gif
o va dėl kainos, tai aš Camelia vaistinėj su kortele mokėjau tik apie 16 lituku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Top_Secret: 28 lapkričio 2007 - 15:17