Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

4u.gif nu va, man irgi gydytoja regulona pakeite lidunette30, nes regulona geriau 1,5 metu o paskui prasidejo nuolatiniai tepliojimai ir t.t. kol kas nesiskundziu, lyg tai viskas normaliai , nei alkio priepuoliai, nei svoris auga, nei salutinio poveikio kol kas dar nepajutau. jau ipusejau pirma pakuote, zesim kaip bus toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrineplastake @ 2007 09 25, 15:13)
labuka mirksiukas.gif vakar gyd patare gerti situos kontraceptikus g.gif nusipirkau 3men,o tik veliau pastebejau kad RUKANCIOM nepatarina doh.gif (nui as ne visada rukau, kartais kompanijoj,kai siutas ima ! ar seip kartais viena  blush2.gif nui bet parukau vistiek reliai paemus g.gif
o gyd net nepaklause,apie rukima manes!!!! doh.gif
tai ka daryti siulot????????????


Visos KT netinka rūkančioms blink.gif
Atsakyti
Aga jau zinau mirksiukas.gif
bet vistiek daug rukanciu naudoja g.gif blink.gif
mane tai pykino 5d doh.gif nui bet praejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 09 25, 16:05)
Man taip buvo nuo pleistro mmm tęsėsi 2 savaites. Gydytoja sakė, kad jis man buvo per stiprus. Liepė gert lydynette 20. Tai dabar geriu jau 5 mėn. Kažin O kokią įtaką tas nukraujavimas mums turės ateityje? Juk mes nebandomieji triušiai, ateityje norim asusilaukti sveikų vaikų..... verysad.gif



kaip idomiai. o as pradejau gert lindinete 20, bet kraujavau menesi, tai daktare sake, kad reikia stipresniu ir israse 30-tines.
Atsakyti
as jau 3men geriu Lindynette20. Pirmaji menesi kai tik pradejau gerti nuo pirmos menesiniu dienos, tai ir visa menesi tepliojo, kartais net nemazai, daktare sake jog turi praeiti, taip ir atsitiko, po men viskas susitvarke. Ir oda svaresne paliko ir skausmai vos jauciami, tik nervina su tuo nelemtu noru myletis... doh.gif kol nevartojau KT viskas buvo tiesiog super, myletis noredavau kaip paselusi! o vos tik jas pradejus vartoti tas naturalus geismas dingo! ir susijaudinti sunkiau... Nezinau ka ir bedaryti.. jei ilgiau taip bus tikriausiai teks mesti KT.. verysad.gif
Atsakyti
Mane tai perspėjo ginekologė, kad jai gersiu 20 tai teplios, o nuo 30 neteplioja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 21 spalio 2007 - 11:09
o cia tikrai Lyndinett30 mazina nora myletis??? blink.gif as jas pradesiu gerti jau turbut po poros savaiciu, tai tikrai nenoreciau tokio poveikio kad dingtu sekso noras? g.gif juo labiau kad dabar ir taip gydausi zaizdele ir negaliu menesi laiko myletis, tai paskui tikrai kad... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
geriau lyndinette 20 visus cielus metus. nustojau, nes nebenorejau blush2.gif ir siaip sausejo visas reikalas... maniau, kad kito pasalinio poveikio nebuvo, bet nustojus gerti supratau kas su manim negerai buvo smile.gif jau 2 men nebegeriu, pliusai: noras didesnis, celiulitas baigia isnykti! (pradejus gerti jau po menesio atsirado, nors sveriau 48 ir svoris nepriaugo), nuotaika liuks! pirma menesi verkdavau kas diena, o likusius metus siaip nuolat prislegta buvau. nebenoriu hormonu. jei rysiuos vel prie ju sugrizt, tai rinksiuos kazka su mazesniu kiekiu, tik ne KT.
minusai: vel be galo nereguliarios menesines ir sioks toks stresas kiekviena karta. skausmai stipresni, bet ir KT nebuvo visai ju sumazine.
Atsakyti
ar lindynette parduodama su receptu ar be?? smile.gif
Atsakyti
jau visi su receptu mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kiekviena karta reikia eit recepto.... g.gif:
Atsakyti
ne sake tipo israso metams man atrodo ginekologe ta recepta nu bet nesamone jai ignkologe israse vienas tabletes o taujos netinka, g.gif man bent ginekologe sake kad turi bandyti kitas KT, jei tos kurias israse netiks. tai kaip isbandysi jei dabar blekam recepto reikia. doh.gif seip vartoju sias tabletes. be tas jauci ujas blogai geriu blush2.gif nes as pradeu gerti pirma menesiniu diena. o seip reikia gi pertrauka padaryti.ten 7 gal galit paiskinti blush2.gif
Atsakyti