Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Kadangi pastarosios dienos be proto karštos ir tvankios tai ir aš gerti noriu nesvietiškai. Nemanau kad tai dėl tablečių.
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2007 08 01, 16:53)
na man irgi buvo gydytoja paskyrus lindynette. siaip ji visai nepatyrinejo kiek man jos tiks.
geriau silpnesnes, po to stipresnes (30), nes mmm prasidedavo vis tiek ne kaip laikrodukas.
galiausiai kai man mmm truko 2 savaites nuejau ps ktia ginekologe ir ji buvo pasibaisejus, nes jau mano gimdos gleivine buvo isplonejus iki kraujagysliu ir del to kraujavau.
dar su jom susigadinau virskinima.
o siaip tai nei nuotiakas itakojo, nei storejau.

nu as esu ju pirkusi ivairiose vaistinese, ir maziau nei 22 lt nesu mokejusi...kaip jus taip pigiai randat? g.gif na, svoris man paaugo, kokis 3 kg per du menesius, jei toliau taip bus, ziauru doh.gif tada
Atsakyti
QUOTE(raimonda23 @ 2006 04 17, 18:27)
na as vartojau bet nytraukiau nes labai jau prastai jausdavaus pirmom dienom pykindavo ( nezinau gal ir nuo kitu taip buna) ir seip nuotaikos nebudavo man jos netiko tad reikes keisti i kitas

Ar KT gerdavai vakare pries miega?? rytais geriant beiveik nuo visu pykina, o vakare jei isgeri, pykinima pramiegi mirksiukas.gif
Atsakyti
antradieni baigiau gert pakuote ir dar mmm nera, ka daryt doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anchela @ 2007 09 14, 10:48)
antradieni baigiau gert pakuote ir dar mmm nera, ka daryt doh.gif  doh.gif


Pagal datą manau, kad jau turėjo prasidėti?.. g.gif

Bent jau man mėnesinės prasideda po 4 dienų baigus gerti pakuotę, tai dar tikrai galėjai nesijaudint smile.gif
Atsakyti
Nu ka pradėjau Lindinete vartoti. Lygtais nebepykina kaip nuo Cylest
thumbup.gif
Atsakyti
labuka mirksiukas.gif vakar gyd patare gerti situos kontraceptikus g.gif nusipirkau 3men,o tik veliau pastebejau kad RUKANCIOM nepatarina doh.gif (nui as ne visada rukau, kartais kompanijoj,kai siutas ima ! ar seip kartais viena blush2.gif nui bet parukau vistiek reliai paemus g.gif
o gyd net nepaklause,apie rukima manes!!!! doh.gif
tai ka daryti siulot????????????
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2007 08 01, 15:53)
na man irgi buvo gydytoja paskyrus lindynette. siaip ji visai nepatyrinejo kiek man jos tiks.
geriau silpnesnes, po to stipresnes (30), nes mmm prasidedavo vis tiek ne kaip laikrodukas.
galiausiai kai man mmm truko 2 savaites nuejau ps ktia ginekologe ir ji buvo pasibaisejus, nes jau mano gimdos gleivine buvo isplonejus iki kraujagysliu ir del to kraujavau.
dar su jom susigadinau virskinima.
o siaip tai nei nuotiakas itakojo, nei storejau.



Man taip buvo nuo pleistro mmm tęsėsi 2 savaites. Gydytoja sakė, kad jis man buvo per stiprus. Liepė gert lydynette 20. Tai dabar geriu jau 5 mėn. Kažin O kokią įtaką tas nukraujavimas mums turės ateityje? Juk mes nebandomieji triušiai, ateityje norim asusilaukti sveikų vaikų..... verysad.gif
Atsakyti
sveikos. man gydytoja paskyre lindynette30, o as pamirsau paklausti man penktadienis yra pleistro keitimo diena t.y. penktadieni turiu prisiklijuoti. ar galiu vietoj pleistro pradeti gert KT
Atsakyti
QUOTE(mariuska @ 2007 09 26, 21:25)
sveikos. man gydytoja paskyre lindynette30, o as pamirsau paklausti man penktadienis yra pleistro keitimo diena t.y. penktadieni turiu prisiklijuoti. ar galiu vietoj pleistro pradeti gert KT

mano gydytoja patare pirma pradeti gerti lindynett 20, nes dar nereikai stipriu jaunam organizmui, nes nuo tu stipresniu galima ir pastoreti ir didesnis kiekis hormonu
Atsakyti
taip bet del cistu man paskyre pabandimuj stipresnius. Tik pamirsau paklaust ar reikia pertraukos, ar galiu is karto vietoj pleistru vartoti tabletes? verysad.gif
Atsakyti
as irgi geriu 30 tines jau pusmeti, niekuo nesiskundziu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti