Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės ekologiškos sauskelnės

o aš girdėjau, kad rasakilos siulų užtenka 1 kelnaitėm g.gif ir 1 įklotukui. Kai mama mezgė man paklotėlį, reikėjo lyg tai 2jų pakelių, o gal ir visų 3 - neatsimenu g.gif Ir man atrodo, tos siulos tokios nesusuktos yra, iš jų galima būtų ir velti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 02 06, 10:46)
bet kuriame siūlų salone paklauskit lietuviškos ABC vilnos, Panevėžy žinau kur gauti, o kituose miestuose schmoll.gif

O kur Panevėžy? Retkarčiais ten būnu. taip pat būtų kas atveža wink.gif

QUOTE(Natuke @ 2009 02 06, 11:20)
o aš girdėjau, kad rasakilos siulų užtenka 1 kelnaitėm g.gif ir 1 įklotukui.

Pati ką tik mezgiau, tai už savo žodžius atsakau lotuliukas.gif Čia taip parduotuvėj sako: 1 kelnaitėm ir 1 įklotukui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edora: 06 vasario 2009 - 10:50
QUOTE(Edora @ 2009 02 06, 10:49)
O kur Panevėžy? Retkarčiais ten būnu. taip pat būtų kas atveža wink.gif
Pati ką tik mezgiau, tai už savo žodžius atsakau  lotuliukas.gif Čia taip parduotuvėj sako: 1 kelnaitėm ir 1 įklotukui  mirksiukas.gif



Mezgiau, tai isejo vienos kelnytes ir dar liko koks puse kiekio. Neapsisprendziu, ar megzt is ju ka nors (nepatinka tas nuolat nutrukstantis siulas), ar is alpakos (turiu is seniau, labai svelnus siulas).
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2009 02 06, 10:49)
O kur Panevėžy? Retkarčiais ten būnu. taip pat būtų kas atveža wink.gif
Pati ką tik mezgiau, tai už savo žodžius atsakau  lotuliukas.gif Čia taip parduotuvėj sako: 1 kelnaitėm ir 1 įklotukui  mirksiukas.gif

Ukmergės gatvėje, prie autobusų stoties, einant link Laisvės aikštės yra Sąvaržėlės parduotuvė, ir šalia jos siūlų parduotuvė, ten yra visokiausių spalvų ir po kiek gramų nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2009 02 06, 11:49)
O kur Panevėžy? Retkarčiais ten būnu. taip pat būtų kas atveža wink.gif
Pati ką tik mezgiau, tai už savo žodžius atsakau  lotuliukas.gif Čia taip parduotuvėj sako: 1 kelnaitėm ir 1 įklotukui  mirksiukas.gif


Tai jau paklausinėsiu, jei taip pasisekė sutikti čia patyrusią mamytę ax.gif
1. Kai mezgėte kelnytes - stengėtės, kad forma būtų panaši į pirktinių, ar megėte, kaip Jums patinka?
2. Gal pasidalintumėte kokiais patarimais blush2.gif
(kokių klaidų nereikia daryti,
gal kelnaites linkusios susitraukti, todel reikia megti padidintas g.gif
gal įdėtumėte kokią nuotraukėlę rolleyes.gif ).

Aš tai turėjau tokias, bet jau išaugome:
http://www.ekomama.l...products_id=119
Atsakyti
Mūsų megztos iš 3 rūšių siūlų, tame tarpe ir iš naminės vilnos per klyniuką, sumaišiau su ABC (melsvas atspalvis):
user posted image

per užpakaliuką nereikėjo dadėti man akių, nes dėjau dvigubą siūlą mirksiukas.gif bet netrukdo tongue.gif bus vietos kai praplatės dubsė, siūlai nesusitraukė mirksiukas.gif nes skalbiam rankomis kai reikia ax.gif

user posted image

foto pasididina paspaudus ant jų, nes tokio jau formato, padidinti negaliu blush2.gif
Atsakyti
gal kas greit isaugo savo sauskelniu, ir nori parduot? (tvarkingus wink.gif ir nebrangiai blush2.gif ) mum reiktu apie 9 kg.... noriu pratint prie puoduko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morsc: 06 vasario 2009 - 15:19
QUOTE(Sonata_P @ 2009 02 06, 12:18)
Tai jau paklausinėsiu, jei taip pasisekė sutikti čia patyrusią mamytę ax.gif
1. Kai mezgėte kelnytes - stengėtės, kad forma būtų panaši į pirktinių, ar megėte, kaip Jums patinka?
2. Gal pasidalintumėte kokiais patarimais blush2.gif
(kokių klaidų nereikia daryti,
gal kelnaites linkusios susitraukti, todel reikia megti padidintas g.gif
gal įdėtumėte kokią nuotraukėlę rolleyes.gif ).

Aš tai turėjau tokias, bet jau išaugome:
http://www.ekomama.l...products_id=119

Į pirktines tai sunkiai pavyks padaryti panašias. Aš mezgiau pagal šį brėžinį (maždaug)
http://www.ottobrede...er_cover_en.pdf
O dėl klaidų dar nieko negaliu pasakyt, nes dar net naudotojo nėra blush2.gif
Atsakyti
Labai didelis dėkui Edorai ir Olestai už pagalbą. Puošim ir mes savo dubsę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 02 06, 12:37)
Mūsų megztos iš 3 rūšių siūlų, tame tarpe ir iš naminės vilnos per klyniuką, sumaišiau su ABC (melsvas atspalvis):
user posted image

per užpakaliuką nereikėjo dadėti man akių, nes dėjau dvigubą siūlą mirksiukas.gif bet netrukdo tongue.gif bus vietos kai praplatės dubsė, siūlai nesusitraukė mirksiukas.gif nes skalbiam rankomis kai reikia ax.gif

user posted image

foto pasididina paspaudus ant jų, nes tokio jau formato, padidinti negaliu blush2.gif

kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As gal ne visai i tema blush2.gif , bet norejau paklausti mamyciu, kurios lankesi Kaune parduotuveje (silainiuose), kur galima isigyti Rasakilos produkcijos: gal kuri pastebejote, ar toje parduotuveje galima isigyti medziaginiu Keptin JR zaisliuku (is vilnos ir medvilnes)? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 08 vasario 2009 - 15:51
QUOTE(ritukasx @ 2009 02 08, 15:50)
Sveikos  4u.gif

As gal ne visai i tema  blush2.gif , bet norejau paklausti mamyciu, kurios lankesi Kaune parduotuveje (silainiuose), kur galima isigyti Rasakilos produkcijos: gal kuri pastebejote, ar toje parduotuveje galima isigyti medziaginiu Keptin JR zaisliuku (is vilnos ir medvilnes)?  ax.gif


Galima.
Atsakyti