Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Smartmart @ 2008 09 05, 19:47)
Gal kas lanketes ekologisku prekiu parduotuveje Antakalnyje? Ar ten galima tiesiogiai, ka nors nusipirkti, ar tik per interneta?



Tiesiogiai galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 05, 20:59)
Tiesiogiai galima  mirksiukas.gif



Aciu.
Atsakyti
Šiandien buvom sulčių gerti Kaune, "Morkų šėlsme ir nužiūrėjau, kad ten visokių natūralių valymo ir higienos priemonių gausu.... ax.gif
Tik kainos didokos..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2008 09 06, 18:56)
Šiandien buvom sulčių gerti Kaune, "Morkų šėlsme ir nužiūrėjau, kad ten visokių natūralių valymo ir higienos priemonių gausu....  ax.gif
Tik kainos didokos.....  unsure.gif


Bet jos gana taupiai naudojasi. Bent jau apelsinų valiklis, indų ploviklis ir kiti buitiniai dalykėliai. Tik skalbimo priemonės gana greitai baigiasi, man buvo per brangu, tai pakeičiau į tokius
Atsakyti
Žirklutės, gal mano klausimas kartojasi, gal esate dalijęsi atsiliepimais, tačiau gal galėtumei pasakyti, kaip tie ecoballs, ar esi patenkinta?
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2008 09 06, 20:16)
Žirklutės, gal mano klausimas kartojasi, gal esate dalijęsi atsiliepimais, tačiau gal galėtumei pasakyti, kaip tie ecoballs, ar esi patenkinta?


Geriausias dalykas juose yra vieno skalbimo kaina. Be to, jų užteks maždaug 18mėn, tuomet tereikės papildomai granulių nusipirkti. Dar jie tiesiog idealūs skalbti kūdikio rūbams, nes žinau, kad net ir sumažinant skalavimų skaičių, neliks miltelių liekanų ir nepradės berti ar niežėti. Jei ant rūbų yra įsisenėjusių dėmių, tai jas užtepu spec.pasta, kur prie pakuotės pridėta. Jie gal ir neskalbia geriau negu Ariel, bet esu patenkinta. Net mano sesuo, ekoskeptikė nr1 juos užsisakė biggrin.gif
Tik jei pirkčiau, tai ne Lt, o iš UK, nes ten jie kainuoja apie 100lt o ne 200lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smartmart @ 2008 09 05, 18:47)
Gal kas lanketes ekologisku prekiu parduotuveje Antakalnyje? Ar ten galima tiesiogiai, ka nors nusipirkti, ar tik per interneta?


Tik labai atsargiai pirk.Kiek pirkau daržoves ir pieno produktus tai viskas gerai,bet mėsa doh.gif Konkrečiai,karšto rūkymo dešrelės,tai kelis kart mačiau,jog jos jau keleta kartų vandens vonias buvo ragavusios blink.gif Vat jums ir ekologiški produktai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2008 09 06, 20:18)
Tik labai atsargiai pirk.Kiek pirkau daržoves ir pieno produktus tai viskas gerai,bet mėsa  doh.gif  Konkrečiai,karšto rūkymo dešrelės,tai kelis kart mačiau,jog jos jau keleta kartų vandens vonias buvo ragavusios  blink.gif  Vat jums ir ekologiški produktai  mirksiukas.gif


Ta prasme, matei kaip iš vandens ištraukė? blink.gif
Atsakyti
Sveikos, kokiu zinote ekologisku prekiu parduotuviu Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 07, 07:23)
Ta prasme, matei kaip iš vandens ištraukė?  blink.gif

Ne kaip ištraukia,bet jos vitrinoje tokios buvo sudėtos
Atsakyti
Radau dovanų žaliesiems 4u.gif Nors tam puslapy šiaip visokių įdomybių yra, pvz vorų gaudytojas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokiu smagiu dalykeliu yra Zirklutes nurodytame puslapyje lotuliukas.gif
Tik vienas dalykas man nepatiko - tai uzrasas puslapio virsuje is kaires:
"As noriu viena siu. Dalykai kuriu tau nereikia....bet tu labai labai ju nori"

Truputi skatina vartotojiskuma g.gif Mano mama iki siol dar nuperka ka nors ko mums realiai nereikia, bet buvo tam daiktui akcija doh.gif

Bet kaip dovanai kai kurie dalykai tikrai labai tinka, tokie smagus biggrin.gif
Atsakyti