Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 27, 07:26)
Patebet tai pastebejau  ax.gif Tik man tiesiog keista, kai prie drabuziu dar atsiranda maistas  unsure.gif Panasiai kaip kokioj mesos parduotuvej kaip Cesta atsirastu skyrelis su ekologiska kosmetika  lotuliukas.gif Ar jei parduotuvej zvejams dar pradetu prekiauti moteriskais apatiniais  lotuliukas.gif
Bet siaip man idomu paziuret ka tas M&S parduoda  ax.gif
Kokia arbata geriat?  rolleyes.gif

Na taip, keista ir man buvo pirmą kartą įėjus į tą parduotuvę staiga pamatyti maisto skyrelį. Ten netgi vynų nemažai yra. Apsilankykit kada ir įvertinkit mirksiukas.gif , aš pati tik vieną kartą ten pirkau šio bei to.
Arbatėles pirkau ne dėl užrašo organic, bet tiesiog norėjau skanios ir kitokios nei iš prekybcentrių, tai per daug netyrinėjau to EKO ženklinimo. Bet va dabar specialiai pasiėmiau dėžutę įdėmiau apžiūrėti. Kitoje pusėje prie M&S adreso radau sakinuką "Organic Certification UK5". Ką tai reiškia neturiu supratimo. Bet jei gerai suprantu, būna tarptautiniai sertifikavimo ženklai, o būna ir vietiniai, taip? Tai gal čia koks vietinis sertifikatas išduotas. Beje, sudėtyje prie poros ingredientų yra dvi žvaigždutės, kurių paaiškinimas toks: "Indicates permitted non-organic ingredients". Prie likusių ingredientų viena žvaiždutė: "Indicates organically grown ingredients". Tai va. O arbatėlės pas mane dvi - "Organic lemon, ginger and ginseng infusion" (labai gaivi, su šiokiu tokiu jaučiamu imbiero aštrumėliu), o kita - "Organic Fairtrade pure china citrus green tea". Ir dar turiu iš ten kavytės - "Organic Fairtrade Nicaraguan decaffeinated coffee". Atkreipiau dėmesį, kad arbatos pakeliai nepatrauklios rudos spalvos - natūralūs, neišbalinti.
Dabar dar specialiai palyginimui paėmiau dėžutę arbatos, pirktos Užupio krautuvėlėje - Hampstead Tea "Organic Fairtrade Lime Green tropical aromatic tea". Na ir ką, sertifikavimas, mano supratimu, ne ką gudresnis - Organic certification UK6. Tik dar sakinukas yra "All ingredients are biodynamic/organic".
Na va, surašiau ką mačiau ant dėžučių smile.gif . O jau ar pripažinti tą M&S produkciją ar ne tai kiekvieno pasirinkimas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 26, 21:24)
Man truputi nesirisa drabuziai ir ekologiskas maistas  g.gif Ar cia toks prestizas, mada tureti savo ekologiska linija?  rolleyes.gif Beja, Lindex parduotuvej yra ekologisku drabuziuku, tik nelabai daug.
Vistik, ar pirktumet koki Dolce/Gabana ekologiska sokolada ar Versace ekologisku rukytu desreliu ar Prada ekologisko tualetinio popieriaus  biggrin.gif
Na nezinau, kazkaip nesirisa  g.gif


Uk Mark&Spencer parduotuvėse prekiauja ne tik rūbais, bet ir namų apyvokos visokiais daiktais - indai, patalynė, šviestuvai ir pan., taip kad maisto skyrelis visai dera ten. Be to yra atskiros jų parduotuvytės kur prekiauja tik maistu.

Jėzau kokia puikia smėlio dėžę radau toj "nepasiekiamoj" parduotuvėj ir kaina visai nieko wub.gif
Ir burbulų vaikams į vonią yra thumbup.gif . Čia kiek klausiau, tai sakė, kad ekologiškų putų į vonią nebūna, nes kad putotų reik chemijos dėt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedula: 28 liepos 2008 - 22:15
QUOTE(Deimira @ 2008 07 24, 16:09)
O gal kas žinote Klaipėdoje kokiu eko parduotuvių, ar bent aplink Klaipėdą, nes nu košmaras kažkoks, nieko neimanoma rasti, vienas kioskelis prekiauja "almavin" valymo priemonemis ir tai tik darbo dienom. Dviejose vaistinese dar šiek tiek "Weledos" produktu yra. Nejaugi Klaipėdoje niekam neidomi ekologija doh.gif  g.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Atsiras atsiras ir Klaipėdoje greitai 4u.gif dar trupučiuką kantrybės
kai jau atsidarysime, būtinai pranešime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2008 07 24, 17:09)
O gal kas žinote Klaipėdoje kokiu eko parduotuvių, ar bent aplink Klaipėdą, nes nu košmaras kažkoks, nieko neimanoma rasti, vienas kioskelis prekiauja "almavin" valymo priemonemis ir tai tik darbo dienom. Dviejose vaistinese dar šiek tiek "Weledos" produktu yra. Nejaugi Klaipėdoje niekam neidomi ekologija doh.gif  g.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Jei dar domina tai Nikovita yra is Klaipedos (www.nikovita.lt).
Nesenai uzsakiau merginai sampuna, kondicionieriu, krema dovanu, tai pristate ta pacia diena. Beto ir merginai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Na man bent jau Lietuvoje tai kvailokai skamba ekologiški ūkiai, nes teko girdėt, kad augina tam pačiam lauke, o po to tik supilsto į skirtingus gardus daržoves ir jau ekologiškom tampa. Pagalvokim g.gif kokia aplinka ir kokie lietūs lyja, o dar dirvožemis doh.gif
Atsakyti
Et, liudesys ir neviltis ateina, kai pamatai ko nori, o pasiekti negali verysad.gif
lotuliukas.gif tokia tai lyrine pradzia.

o siaip as cia vel del internetines parduotuves. Tokia visai faina radau. yra ko noriu, tik kad siuntimas brangokas vel doh.gif Na ko i ta Lietuva nieko neveza??!! doh.gif doh.gif doh.gif

Tiesa, gal vistik kazkas zino ar mate kur pas mumi yra pirkti:
= bambukiniu pjaustymo lentu?
= o taip pat kanapes audinio uzuolaidu voniai (sakoma tos plastikines- bloooogis! )
= bambukinio troskinimo indo
= bambukinio sauksto vaikui
= soap stone virimo indu

Na, jei nieks nezino ir smalsu kokiam sapne visa tai maciau, tai rayskit ax.gif

P.S., Vaizele, maciau toj pardoskej metalini gerimo puodeli vaikui. Tik kad ta parde Amerikoj doh.gif Lietuvon nesiuncia. Ir veeeeel tarpininke?!
Atsakyti
Sveikos:)

pražiūrėjau visas nuorodas kiek čia esat įdėjusios, ir susidariau įspūdį, kad Lietuvoje su dekoratyvine ekologiška kosmetika yra ne kas? konkrečiai, ieškau krempudros, nes nemažai jos sunaudoju. Gal kas galit ką rekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(Atakapa @ 2008 08 20, 22:11)
Sveikos:)

pražiūrėjau visas nuorodas kiek čia esat įdėjusios, ir susidariau įspūdį, kad Lietuvoje su dekoratyvine ekologiška kosmetika yra  ne kas? konkrečiai, ieškau krempudros, nes nemažai jos sunaudoju. Gal kas galit ką rekomenduot?

stepono 6 yra pudrų (dr.hauschka)
Atsakyti
QUOTE(Atakapa @ 2008 08 20, 21:11)
pražiūrėjau visas nuorodas kiek čia esat įdėjusios, ir susidariau įspūdį, kad Lietuvoje su dekoratyvine ekologiška kosmetika yra  ne kas?


Stepono 6 yra Hauschka, Bioboutique - kitų firmų pudrų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 20, 13:06)
Et, liudesys ir neviltis ateina, kai pamatai ko nori, o pasiekti negali  verysad.gif
lotuliukas.gif tokia tai lyrine pradzia.

o siaip as cia vel del internetines parduotuves. Tokia visai faina radau. yra ko noriu, tik kad siuntimas brangokas vel  doh.gif Na ko i ta Lietuva nieko neveza??!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Tiesa, gal vistik kazkas zino ar mate kur pas mumi yra pirkti:
= bambukiniu pjaustymo lentu?
= o taip pat kanapes audinio uzuolaidu voniai (sakoma tos plastikines- bloooogis! )
= bambukinio troskinimo indo
= bambukinio sauksto vaikui
= soap stone virimo indu

Na, jei nieks nezino ir smalsu kokiam sapne visa tai maciau, tai rayskit  ax.gif

P.S., Vaizele, maciau toj pardoskej metalini gerimo puodeli vaikui. Tik kad ta parde Amerikoj  doh.gif Lietuvon nesiuncia. Ir veeeeel tarpininke?!


Viola fiola, ir is kur atrandi tokiu gerybiu, ir as noriu rolleyes.gif
Beje, o kuo blogi metaliniai indai? ax.gif Man rodos kazkur skaiciau, kad svarbu jog nebutu is aliuminio pagaminti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 21, 10:08)
Viola fiola, ir is kur atrandi tokiu gerybiu, ir as noriu  rolleyes.gif
Beje, o kuo blogi metaliniai indai?  ax.gif Man rodos kazkur skaiciau, kad svarbu jog nebutu is aliuminio pagaminti... g.gif



Metaliniai nemanau kad yra blogi. alia kad mane sudomino akmens indai. man tai tokia egzotika bigsmile.gif
Be to, man patiko aprasytos soapstone savybes:
-tolygiai paskirsto siluma, isvis yra karsciui atsparus, nes soapstone akmuo susidare nuo didelio karscio, spaudimo ir laiko
- pavirsius beporis, t.y. neuzsikemsa visokiai sh
- tai naturalus dalykas, ne kokia plastmase
- labai tinka kriauklems gaminti ir stalvirsiams,
- labai tinka skulpturoms skaptuoti, nes pakankamai minkstas

zodziu, man jis toks idomus, tik lietuvisko pavadinimo nezinau blush2.gif

GREEN FEET PARDUOTUVE - CIA TA PARDUOTUVE KUR VISKA RADAU. TIK KAD AMERIKOJ doh.gif


O cia konkreciai jei kas domina:


BAMBUKINES PJAUSTYMO LENTOS

BAMBUKINE TROSKINTUVE - idedi darzoves (ar kita) ir pastatai ta dezute-troskintuve ant puodo su vandeniu...raso, kad instrukcijos pridedamos. noreciau pabandyti g.gif


MEDINIAI IR BAMBUKINIAI SAUKSTAI

MEDVILNINES ARBA KANAPIU AUDINIO UZUOLAIDOS VONIAI - SAKO, KAD TIKRAI NEPRALEIDZIA VANDENS SKERSAI, NORS NEPADENGTOS VANDENIUI ATSPARIA MEDZIAGA. IDOMU PATIKRINTI. g.gif REIKIA SKALBTI doh.gif

SOAP STONE INDAI


O randu puslapius kai kazko intensyviai ieskau. kartais randu kazka vertingo keliaudama is nuorodos i nuoroda, kartais aptinku atsitiktinai, kai ieskau visai ko kito biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 21 rugpjūčio 2008 - 10:01
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 21, 10:36)
Metaliniai nemanau kad yra blogi. alia kad mane sudomino akmens indai. man tai tokia egzotika  bigsmile.gif
Be to, man patiko aprasytos soapstone savybes:
-tolygiai paskirsto siluma, isvis yra karsciui atsparus, nes soapstone akmuo susidare nuo didelio karscio, spaudimo ir laiko
- pavirsius beporis, t.y. neuzsikemsa visokiai sh
- tai naturalus dalykas, ne kokia plastmase
- labai tinka kriauklems gaminti ir stalvirsiams,
- labai tinka skulpturoms skaptuoti, nes pakankamai minkstas

zodziu, man jis toks idomus, tik lietuvisko pavadinimo nezinau  blush2.gif

GREEN FEET PARDUOTUVE - CIA TA PARDUOTUVE KUR VISKA RADAU. TIK KAD AMERIKOJ  doh.gif
O cia konkreciai jei kas domina:
BAMBUKINES PJAUSTYMO LENTOS

BAMBUKINE TROSKINTUVE - idedi darzoves (ar kita) ir pastatai ta dezute-troskintuve ant puodo su vandeniu...raso, kad instrukcijos pridedamos. noreciau pabandyti  g.gif
MEDINIAI IR BAMBUKINIAI SAUKSTAI

MEDVILNINES ARBA KANAPIU AUDINIO UZUOLAIDOS VONIAI - SAKO, KAD TIKRAI NEPRALEIDZIA VANDENS SKERSAI, NORS NEPADENGTOS VANDENIUI ATSPARIA MEDZIAGA. IDOMU PATIKRINTI.  g.gif REIKIA SKALBTI  doh.gif

SOAP STONE INDAI
O randu puslapius kai kazko intensyviai ieskau. kartais randu kazka vertingo keliaudama is nuorodos i nuoroda, kartais aptinku atsitiktinai, kai ieskau visai ko kito  biggrin.gif


Tikrai labai idomu. O lietuviskas atitikmuo yra - muilo akmuo 4u.gif Einu toliau skaityt, aciu uz nuorodas 4u.gif
Atsakyti