Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

Klaipėdoje Egliės turgaus daržovių paviljone yra ekologiškų prekių kioskelis - berods daržovės, kruopos, arbatos. 4u.gif

ekologiškų ir lietuviškų prekių - gamintojų Lietuvoje katalogas.
http://www.plp.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 14 spalio 2009 - 07:18
Sveikos,
Rekomenduoju e.parduotuve www.draugiskasvara.lt
Silta,paprasta ir kainos thumbup.gif
Atsakyti
Gal koks paukščiukas pačiulbės kada gi Kėdainiuose atsidaro eko pardavykla g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2009 10 13, 23:09)
o saltuoju metu laiku veikia turgeliai Kaune? nes kiek randu info, tai paskutiniai buvo rugseji..

Bent jau prie Akropolio Griunvaldo iejimo penktadieniasi visada paskutiniu metu vykdavo, vaika pro ten i darzeli vedu wink.gif
Atsakyti
amm. o kas nors bandete piena is automato? zalias pienas vadinasi ar kaip ten? IKI maciau buvo..
Atsakyti
ekolinija.lt - nedidele e-parduotuvele, galima isigyti Natracare, Ecover, Faith in Nature, Sante, Logona gaminiais. Gan geros kainos.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 10 18, 22:02)
ekolinija.lt - nedidele e-parduotuvele, galima isigyti Natracare, Ecover, Faith in Nature, Sante, Logona gaminiais.  Gan geros kainos.

Aciu, tikrai neblogai! thumbup.gif Ir kainos normalios!
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 19, 14:19)
Aciu, tikrai neblogai!  thumbup.gif Ir kainos normalios!


pasirinkimas nera didelis
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2009 10 14, 08:45)
Sveikos,
Rekomenduoju e.parduotuve www.draugiskasvara.lt
Silta,paprasta ir kainos  thumbup.gif


Aš ir pasisakau už šias prekes, kokybės ir kainos santykis thumbup.gif drinks_cheers.gif

http://www.draugiskasvara.lt/
Atsakyti
Sveikos, gal žinote ar Via Naturalis, Kaune yra tamanų aliejaus iš KN? smile.gif 4u.gif O jei ne tai, gal kitus taškus Kaune žinote, kur jo įsigyti. Klausiau Natūralios kosmetikos temoje, bet negavau atsakymo, o aš randuką ant kojos noriu gydyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2009 10 21, 19:57)
Sveikos, gal žinote ar Via Naturalis, Kaune yra tamanų aliejaus iš KN? smile.gif  4u.gif  O jei ne tai, gal kitus taškus Kaune žinote, kur jo įsigyti. Klausiau Natūralios kosmetikos temoje, bet negavau atsakymo, o aš randuką ant kojos noriu gydyti unsure.gif


KN prioukcija kaune prekiauja Via Naturalis, ir dar Ekologija ir mada vaikams, esanti Mosedzio gatvej (priesais Silainiu maxima). Pati jose esu pirkus KN aliejuku, o del konkrecios prekes, tai gali bandyt pasiskambinti i sitas parduotuves, susiradus telefonus, arba nuvaziuoti ir pasiklausti. Jei neturi, galima uzsisakyti, per kokia savaite atveza.
Atsakyti
Ačiū, Rasucci 4u.gif Reikės būtinai nuvykti, gal pavyks kokiais nors būdais iš tikrųjų tų tamanų ir Kaune gauti bigsmile.gif Jei užsako jie, be jokių papildomų mokesčių ir puiku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 21 spalio 2009 - 20:08