Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Jolete @ 2009 09 16, 10:52)
Kiekvieną trečiadienį 12-19 val. PLC "Mega" lauko aikštelėje šalia Rimi įėjimo veiks mobilus ūkininkų turgelis. Čia galėsite įsisgyti ekologiškų pieno produktų, mėsos, daržovių, duonos kepinių bei kitų lietuviško ūkio produktų! Ilgai nelaukite, nes išpardavę prekes anksčiau, ūkininkai išvažiuoja namo.

gal jau buvo šita info, atsiprašau, jeigu praleidau, bet kaunietėms čia aktualu  ax.gif


Aciu, labai naudinga info kai kam 4u.gif Gaila kad nelabai palankus laikas dirbantiems, nes kol darbo pabaiga kai kam ateis, tai jau ir nieko nebebus ten like doh.gif
Atsakyti
straipsniukas apie ekologiska maista ir reikalavimus jam: http://www.delfi.lt/...i.d?id=24180047
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2009 08 02, 16:39)



Is tikro yra Tautropfen. Ir kas keisciausiai kainos mazesnes nei vokieciu puslapyje kur galima parsisiusti g.gif
Atsakyti
Sveikos,
siandien buvau Kaune naujoje ekologisku prekiu parduotuveje prie kliniku, Laso g. 3... visai idomi! smile.gif yra daug prekiu tokiu, kur kitur nemaciau... visokios sluostes ir elektroniniai prietaisai! taip pat kazkoks daikciukas kuri valo ora ir t.t. Visai siaip grazi.. yra ir maisto ir kosmetikos ir buities priemoniu...
Atsakyti
As vakar irgi toj pacioj parduotuvej buvau(laso g) biggrin.gif .Jauki parduotuvyte(aisku asortimento gausa neprilygsta Via Naturalis),neturejau laiko,tai greit prasisukau.Visko po truputi jos ten prisideje,truputi kosmetikos,kvepalu,valikliu/plovikliu/skalbikiu(kazkokio nematyto man gamintojo),medaus,ziedadulkiu ir etc.
Tik man labai nepatinka apie klinikas sukiotis,nes susisrast kur masina palikt be sansu,nebent mokamoj aikstelej.
Atsakyti
Jo, smagi ta EcoHit parduotuvė Lašo gatvėje - pati vakar buvau. Sausainukai nerealūs...

O asortimentą jie po truputį plečia – juk tik prieš dvi savaites atsidarė. nuo spalio 1 d. bus ir svetainė www.ecohit.lt


Šeimininkė pasakojo maniusi, kad moterys puls prie buitinės nechemijos, o joms, pasirodo, kosmetikos reikia, šampūnų smile.gif, tai dabar Madara susirinko ir vaikams Planet Kid.

4u.gif


QUOTE(Silvy @ 2009 09 24, 12:22)
As vakar irgi toj pacioj parduotuvej buvau(laso g) biggrin.gif .Jauki parduotuvyte(aisku asortimento gausa  neprilygsta Via Naturalis),neturejau  laiko,tai greit prasisukau.Visko po truputi jos ten prisideje,truputi kosmetikos,kvepalu,valikliu/plovikliu/skalbikiu(kazkokio nematyto man gamintojo),medaus,ziedadulkiu ir etc.
Tik man labai nepatinka apie klinikas sukiotis,nes susisrast kur masina palikt be sansu,nebent mokamoj aikstelej.

Atsakyti
kadangi tema apie tai, tai nepalaikykit reklama biggrin.gif

pagaliau atsidarė parduotuvėlė maisto ir kosmetikos Vilniaus senamiestyje, apie kurią čia buvo ne kartą kalbėta - "Rojaus sodas", adresu Šiaulių g.5/ Dysnos g.4 (netoli Rūdninku skverelio, Rotušės). Darbo laikas 8-20 val. kiekvieną dieną, tai gal ir savaitgaliais? biggrin.gif

planuojama ir internetinė prekyba Rojaus sodas smile.gif
Atsakyti
nesu tikra ar jums nežinoma parduotuvė

UAB "Gražvalda" parduotuvė Vilniuje
Aukštaičių g.7, (Užupis)

taip pat internetu www.graziai.lt

yra aliejų (ir rafinuotų ir nerafinuotų, reik žiūrėt) 4u.gif
Atsakyti
UAB Tikras Maistas prekiauja ekologisku maistu ir pristato i namus. Pirmadieni gaunate asortimenta elektroniniu pastu, uzpildote uzsakymo forma, issiunciate, o ketvirtadieni vakare gaunate maista i namus smile.gif Jei ka sudomino tai kontaktai
tikrasmaistas@tikrasmaistas.lt tel. 8 640 44636 Tomas
Atsakyti
QUOTE(kgintare @ 2009 10 09, 09:23)
UAB Tikras Maistas prekiauja ekologisku maistu ir pristato i namus. Pirmadieni gaunate asortimenta elektroniniu pastu, uzpildote uzsakymo forma, issiunciate, o ketvirtadieni vakare gaunate maista i namus smile.gif Jei ka sudomino tai kontaktai
tikrasmaistas@tikrasmaistas.lt tel. 8 640 44636 Tomas

maistas tai bus pvz mėsa? su visais gamintojo/augintojo sertifikatais?
daržovės ir pan?
koks tai maista, gal galite įdėti čia pasirinkimą. ačiū
Atsakyti
o man būtų įdomu, ar jie pristato maistą pvz klaipėdoje?
Atsakyti
o saltuoju metu laiku veikia turgeliai Kaune? nes kiek randu info, tai paskutiniai buvo rugseji..
Atsakyti