Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

gal kas turit žinių, kada Klaipėdos akropolyje atsidarys Sveiki produktai g.gif mačiau jog prie eurovaistinės žada įsikurti bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien buvau Vilniuje, ekologiškų prekių parduotuvėlėje "Skonio namai", Savanorių pr. `1 dangoraižyje. Labai jauki parduotuvėlė, daug ekologiško maisto ir kt. dalykėlių kūdikiams ir ne tik, yra ir kosmetikos ir visokiu makaronų, prieskonių ir t.t.. Ir dar labai miela konsultantė buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioklė @ 2009 08 13, 23:51)
Naujai atsidariusi parduotuvė yra  "Via naturalis". Pasirinkimas vienoje vietoje tikrai didelis, bet ir kainos didesnės, nei kitose (lyginau keletą produktų, kuriuos esu įsigijusi kitose eko parduotuvėse)  g.gif


Kai kurios didesnės, kai kurios mažesnės mirksiukas.gif Gera parduotuvė 4u.gif Man patiko.
Atsakyti
Šiaulių Akropolyje nuo rugpjūčio atsidarė parduotuvė Sveiki produktai 4u.gif o Aido gatvėj yra ekologiškų vaisių ir daržovių kioskelis thumbup.gif bet ne visomis dienomis dirba, keturias dienas per savaitę berods.
Atsakyti
bash.gif supykau labai labai, pirkau Sveikuose produktuose palmių cukrų, nes labai visa šeimyna mėgstam, tai dažnai perkam, ir pirmą kartą aptikau konservantą E 220 doh.gif Sveika pardavykla parduoda š.... su konservantais doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 08 26, 15:11)
gal kas turit žinių, kada Klaipėdos akropolyje atsidarys Sveiki produktai  g.gif  mačiau jog prie eurovaistinės žada įsikurti  bigsmile.gif

vakar atsidare
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 08 29, 18:19)
bash.gif  supykau labai labai, pirkau Sveikuose produktuose palmių cukrų, nes labai visa šeimyna mėgstam, tai dažnai perkam, ir pirmą kartą aptikau  konservantą E 220  doh.gif  Sveika pardavykla parduoda š.... su konservantais  doh.gif  doh.gif  doh.gif

o jis sertifikuotas ekologiskas? ar e220 labai blogas?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 08 30, 19:08)
o jis sertifikuotas ekologiskas? ar e220 labai blogas?



g.gif bendrauju su jais , esu paemusi palmiu cukru, jei butent tas...rytoj parduotuvelej pasiziuresiu unsure.gif
Atsakyti
doh.gif E220- Sieros dioksidas ,vadinamas kaip abejotinas konservantas :
Siera yra paplitęs elementas. Sieros dioksidas gaunamas degant sierai. Jo panaudojimas kaip konservanto susijęs su senovės istorija; Dėl savo oksidacinio poveikio sieros dioksidas gali suardyti dalį vitaminų produktuose. Jis suskaidomas kepenyse į nekenksmingus sulfatus ir pašalinamas su šlapimu. Trikdo B grupės vitamino įsisavinimą.
Gali kilti arba paūmėti šios ligos:alergija, astma, migrena, pykinimas, virškinamojo trakto sutrikimai.

Funkcijos ir savybės:
Tai bespalvės dujos, naudojamos kaip konservantas. Jos apsaugo produktus nuo fermentinio ir bakterinio gedimo. Sieros dioksidas produkto vandeninėje terpėje suskaidomas; šios reakcijos metu susidariusi rūgštis yra aktyvusis agentas. Todėl ši medžiaga efektyviausia rūgščiuose ir silpnai rūgščiuose prouktuose. Ji neefektyvi esant neutraliai pH.
Šios dujos taip pat naudojamos kaip oksidatorius, išbalina produktus, todėl naudojamos kaip miltų balintojas; tačiau jos taip pat oksiduoja (natūraliai) produkto spalvą, ko pasekoje sumažėja jo vertė.
Sieros dioksidas taip pat stabilizuoja vitaminą C produktuose bei apsaugo baltą vyną nuo spalvos pasikeitimo.
Kaitinimo metu sieros dioksidas kaip dujos pasišalina iš produkto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 31 rugpjūčio 2009 - 08:43
QUOTE(valpurgija @ 2009 08 30, 20:18)
g.gif bendrauju su jais , esu paemusi palmiu cukru, jei butent tas...rytoj parduotuvelej pasiziuresiu  unsure.gif


irnesakyk.gif pas tave kitoks, ir skonis net skiriasi. Žinoma, čia mano klaida, kad nežiūrėjau iš karto ką perku, bet net mintis nekilo, kad tokios parduotuvės gali šlamštu prekiauti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite patarti, kurie Natracare iklotai geresni: šie http://dvisirdys.eu/...lypage.tpl.html ar šie http://dvisirdys.eu/...lypage.tpl.html? Ar visai nėra skirtumo? biggrin.gif Ir dar klausimas, ar esate kuri bandžiusi šios firmos tamponus? Kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caprice: 01 rugsėjo 2009 - 19:13
QUOTE(caprice @ 2009 09 01, 20:13)
Sveikos, gal galite patarti, kurie Natracare iklotai geresni: šie http://dvisirdys.eu/...lypage.tpl.html ar šie http://dvisirdys.eu/...lypage.tpl.html? Ar visai nėra skirtumo?  biggrin.gif  Ir dar klausimas, ar esate kuri bandžiusi šios firmos tamponus? Kokie būtų atsiliepimai?


islenkti manyciau, neesu naudojus, bet maciau kaip atrodo, nes pradejau prekiauti keliu firmu ekologiskais gaminiais, tai CURVED iklotai nera tiesus, ju forma pritaikyta kelnaitems - ties viduriuku susiaureja smile.gif
Atsakyti