Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(taza @ 2009 08 12, 11:16)
Nežinau ar čia buvo paminėta, bet vakar atradau naujai atsidariusią ekologiškų produktų parduotuvę Kaune. Tikslaus adreso nežinau, bet ji randasi prieš Topo centrą Savanorių pr. jeigu važiuoti nuo aklųjų sankryžos. Pasirinkimas joje didesnis negu toj tolimesnėj parduotuvėlėje. Kiek mačiau čia yra ir maisteliai vaikams, ir kosmetika, ir buitinė chemija. Net ir drabužėlių kūdikiams mačiau.

Naujai atsidariusi? g.gif seniausia man zinoma eko parduotuve Kaune... Ar cia kokia dar viena prie Topo centro atsidare? Siaip pries Hyper Maxima gaunasi, Savanoriu pr. ,Topo centras salia, jei kalbam apie ta pati..
Atsakyti
Va būtent kad kita. Šita yra prieš 1000 plytelių. Po to eina Topo centras ir tada kaip sakai ant kampo yra seniausia eko parduotuve Kaune. Aš ten visada perku priemones indaplovei. Tai pamačiusi naują parduotuvę ir užsukau į ją palyginti kainas.
Atsakyti
QUOTE(taza @ 2009 08 13, 20:37)
Va būtent kad kita. Šita yra prieš 1000 plytelių. Po to eina Topo centras ir tada kaip sakai ant kampo yra seniausia eko parduotuve Kaune. Aš ten visada perku priemones indaplovei. Tai pamačiusi naują parduotuvę ir užsukau į ją palyginti kainas.


Naujai atsidariusi parduotuvė yra "Via naturalis". Pasirinkimas vienoje vietoje tikrai didelis, bet ir kainos didesnės, nei kitose (lyginau keletą produktų, kuriuos esu įsigijusi kitose eko parduotuvėse) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioklė @ 2009 08 13, 22:51)
Naujai atsidariusi parduotuvė yra  "Via naturalis". Pasirinkimas vienoje vietoje tikrai didelis, bet ir kainos didesnės, nei kitose (lyginau keletą produktų, kuriuos esu įsigijusi kitose eko parduotuvėse)  g.gif


Kaino tikrai didesnes, keliais litais, ner taip uzvarytos kaip Urmo traukinuke, ale vis tiek didesnes
Atsakyti
reiks butinai apsilankyt smile.gif idomu pasidare net:)
Atsakyti
O kur Klaipedoj galima rasti ekologisku produktu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2009 07 24, 13:24)
Siandienos pietu atradymas  thumbup.gif 
Visai netoli darbo radau ekologisku pieno produktu parduotuvele.  Produkcija lietuviska (Varenos r. ukininko), sertifikuota EKOagros. Turi pieno, varskes, saldaus pieno varskes, varskes suriu.
Kam idomu, parduotuvele yra Vilniuje, Savanoriu pr. 48 priesais Maxima.


o geras, salia gyvenu ir net nezinojau, reikes nueit apsizvalgyt!
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 21, 09:16)
O kur Klaipedoj galima rasti ekologisku produktu? smile.gif

yra tikra parduotuvė "ekologija ir mada vaikams" ir pora elektroninių čia ir čia

dar mačiau šilutės pl/statybininkų maximoje kioskelį - ten yra ekokosmetikos. Dar kažkur yra ekologiška patalynė, bet reikia pavartyti šią temą smile.gif

QUOTE(tequilla @ 2009 08 21, 19:52)
o geras, salia gyvenu ir net nezinojau, reikes nueit apsizvalgyt!

man atrodo, ten anksčiau buvo parduodama degtinė smile.gifsmile.gif mano teta ten gyvena, atsimenų savo vaikystėje ten didžiulės eilės. lotuliukas.gif O dabar buvom, bet neveikė tą dieną, teko nusivilti sad.gif nors sako, kad tikrai skanių pieno produktų ten yra ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 22 rugpjūčio 2009 - 21:18
Sveikos,

Pamaciau tema apie ekologiskas prekes. Tai noreciau parekomenduoti viena tokia elektronine parduotuve. www.enamams.lt
Labai fainai aptarnavo malonus vyriskas balsas kai paskambino pasitikslinti pristatymo salygu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jauna__mama @ 2009 08 22, 20:55)
Sveikos,

Pamaciau tema apie ekologiskas prekes. Tai noreciau parekomenduoti viena tokia elektronine parduotuve. www.enamams.lt
Labai fainai aptarnavo malonus vyriskas balsas kai paskambino pasitikslinti pristatymo salygu. smile.gif


g.gif gal vyriškas balsas tik malonus, bet pirkti tai nelabai yra ką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 08 22, 22:07)
g.gif  gal vyriškas balsas tik malonus, bet pirkti tai nelabai yra ką  tongue.gif

hihihi.gif
Atsakyti
As ateinu vis pasidziaugt biggrin.gif ! Buvau siandien Girstupio turgelyje tam eko skyriuje, kad apsipirkau visko! Obuoliu , kriausiu, svogunu, zalumos, slyvu, raugintu kopustu( bus sriubytei), kalafijora! Nu tikrai smagu, kad tiek visko yra! As vis susimastau apie ziemos laikotarpi- o kaip ziema? Kaip su darzovemis, vaisiais? g.gif ( mat praeita ziema dar gyvenau kaip esu minejusi, matomai kokiam tai urve ar rusy biggrin.gif , kad nesidomejau eko produktais, tai ir nezinau kaip kas)...
Atsakyti