Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Shuttle @ 2009 07 17, 10:13)
Jei kalbat apie Tymo turgeli, tai ten tik 2-3 ukininkai kurie prekiauja svieziomis ar perdirbtomis darzovemis, turi ekoagros ekologisko ukio sertifikatus.
Ta moteriske, kuri pardavineja raug. agurkus, cesnakus, morkas - prekiauja ne ekologiska porodukcija ji tiesiog turi ind.veiklos liudijima.
"Tymo" turgus NERA ekologiskas turgus! Tai tiesiog Lietuvos ukininku turgus, toks kaip ir prie Ukmerges pl. Maximos, kuriame yra ir keli ekologiski ukiai.
Bet ten pardavineja ir Almawin valiklius, kazkokius mezginius, saldumynus, zaislus, itartinus sokoladus nu zodziu bele kas kaip ir Kalvarijose tik ketvirtadieniais ir Uzupyje. Tiesiog geras Piaras...... vakar buvau - liudnas vaizdelis..... suriai ozku skanus  thumbup.gif  bet be sertifikatu...


Liudna, bet tiesa. Shuttle VISIKAI TEISI, kad TYMO turgus NETA EKO TURGUS. ir vel griztame prie tos pacios temos, kad tai, kas naturalu, ne visada ekologiska. O TYmo turgelyje mane tas labiauziai ir erzina. Vyras pirko grietine. Paklause, ar ji ekologiska. Tai pardaveja,kad atreze, neva jai tas ekologija jau atibodusi ir t.t. Zodziu su vyru buvome pakraupe, o kai mano vyras labai ramiai paasikino skirtuma tarp naturalumo ir ekologiskumo - tai susigedo ir nutilo. Va taip va.

Saunuole Shuttle, kad nepagailejo skambiu zodziu, nes tikrai su tuo Tymo turgeliu Piaras ispustas kaip reikalas. Ziema maciau ten ir kailiu, kojiniu, bet vel gi jei vilna apdirbta chemikalais, tai apie kokia ekologija mes kalbame, ir kuotada Tymo turgelis skiriasi nuo kitu?
Manau sio turgaus organizatoriai turetu atskirti pelus nuo grudu.
Atsakyti
kaip galvojat ekologiskas kupranugario vilnos su lininiu uzvalkalu anciuzinis 160x200 kaina 730lt . Ar verta? ziema faina butu nestoras apie 3cm. Kaip nesiojasi lino pluosta kurio sudetis 50 medvilne 50 linas?
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 07 16, 10:11)
Sertifikatus ir aš mačiau, bet ne prie visų ūkininkų jie yra, ar ne? (Aš ir sertifikatais nelabai tikiu po to, kai draugė nusipirko iš sertifikuotos moters morkų su 10kart daugiau nitratų nei maximinėse).


jeigu įdomu, štai kas Tatulos puslapyje sakytina šiuo klausimu: apie nitratus eko darzovese
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 07 19, 07:44)
jeigu įdomu, štai kas Tatulos puslapyje sakytina šiuo klausimu: apie nitratus eko darzovese


Man tai apmaudu, kad Tatulos pirmininkas yra veidmainis ir melagis. Mano pažįstamai, kuri kreipės dėl tokio nitratų kiekio, kuris NĖRA LEISTINAS ir apie 5 kartus viršija leistiną, jis pažadėjo reikalą išsiaiškinti, bet virš mėnesio jai siuntinėjo savo poeziją, kitokius pasvaičiojimus, visai nesusijusius su reikalu ir galiausiai DINGO ir nebeatrašo. Tikrai pagirtina pozicija. Visiškai nuvertėjo mano akyse.
Atsakyti
tai jau tikrai, ekologiski produktai tie, kur pats uzsiaugini, tiket as jau irgi niekuo nebetikiu, kai pas mus tokia betvarke..

gal kas zinot, kaip nitratu kieki istirt galima?? pamenu, maciau kazkokie lapeliai ebay buvo, niek nematet? butu patogus budas atsirinkt pardavejus g.gif
Papildyta:
QUOTE(pempe1 @ 2009 07 18, 18:14)
kaip galvojat ekologiskas  kupranugario vilnos su lininiu uzvalkalu anciuzinis 160x200 kaina 730lt . Ar verta? ziema faina butu nestoras apie 3cm. Kaip nesiojasi lino pluosta kurio sudetis 50 medvilne 50 linas?


isproteje zmones lotuliukas.gif ka darytu prekybininkai, jei ne moterys? rolleyes.gif

na, nebent labai alergiskam zmogui, ir tai , idomu, kokia reali nauda is tokio "auksinio" uzvalkalo ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 20 liepos 2009 - 08:40
QUOTE(pempe1 @ 2009 07 18, 18:14)
kaip galvojat ekologiskas  kupranugario vilnos su lininiu uzvalkalu anciuzinis 160x200 kaina 730lt . Ar verta? ziema faina butu nestoras apie 3cm. Kaip nesiojasi lino pluosta kurio sudetis 50 medvilne 50 linas?


Man tai nelabai visos tos vilnos schmoll.gif
QUOTE(voveriena @ 2009 07 20, 09:39)

na, nebent labai alergiskam zmogui, ir tai , idomu, kokia reali nauda is tokio "auksinio" uzvalkalo ? ax.gif


yra nuomonių, kad ir vilnoje gali būti alergenų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 07 18, 18:14)
kaip galvojat ekologiskas  kupranugario vilnos su lininiu uzvalkalu anciuzinis 160x200 kaina 730lt . Ar verta? ziema faina butu nestoras apie 3cm. Kaip nesiojasi lino pluosta kurio sudetis 50 medvilne 50 linas?


Pats antčiužinys negali būti iš vilnos, gali būti viscoelastinės medžiagos, kitaip vadinamas "tempūras", šaltų putų arba latekso, o jau tada tik gali būti uždėtas kupranugario vilnos sluoksnis, kuris kažkokio stebuklo antčiužiniui nepadaro ax.gif
Jei antčiužinys iš kupranugario vilnos, tai ten paprasčiausia antklodė.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 07 20, 09:42)
Man tai nelabai visos tos vilnos  schmoll.gif
yra nuomonių, kad ir vilnoje gali būti alergenų  blink.gif


Taip jus teisi, blogai išdirbta vilna gali turėti alergenų sukelenčių dulkių, o jei vilna yra teisingai išdirbta, ji niekada nesukels alergijos, ir netgi čiaudulio smile.gif
Atsakyti
o kaip atskirti? Dar pasitikslinau tai pats kupranugario vilna 3 cm. ir plius lino uzvalkalas. o kas esat pirke kike mokejot uz dviguli paklota?
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 07 21, 15:50)
o kaip atskirti? Dar pasitikslinau tai pats kupranugario vilna 3 cm. ir plius lino uzvalkalas. o kas esat pirke kike mokejot uz dviguli paklota?


Antčiužinys kaip ir minėjau turi turėti pagrindą: viskoelastinį, putų poliuretano, šaltųjų putų, latekso arba porolono, nebent ta kupranugario vilna yra presuota. Už gerą antčiužinį, kuris turi ekologiškus standartus mokėti nemažus pinigus yra realu.
Ką reiškia dvigulis? 140 x 200? 160 x 200? 180 x 200? 200 x 200? 200 x 220?
Visi šie išmatavimai yra dviguliai.
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2009 07 10, 22:51)
Sveiki,

jau galite užsukti į naują el. parduotuvėlę www.biolinija.lt  4u.gif



Sveikos,


gal zinot ar LT galima nusipirkti vokiskos naturalios kosmetikos Tautropfen?
ar bandet kas? kokie atsiliepimai? kas vezesi i Vokietijos sako jog geri produktai ir nebrangus.
Atsakyti
QUOTE(gelyte111 @ 2009 07 22, 23:38)
Sveikos,
gal zinot ar LT galima nusipirkti vokiskos naturalios kosmetikos Tautropfen?
ar bandet kas? kokie atsiliepimai? kas vezesi i Vokietijos sako jog geri produktai ir nebrangus.


Wau... ar tikrai? Butinai nusipirksiu ir kuo daugiau doh.gif lotuliukas.gif o kur galima rasti? lotuliukas.gif

mirsiu tuoj juoku....

ok, tiek to: Siandien "Verslo zinios"
"Sveikos gyvensenos optimizmu grįstas verslas"

Atsakyti