Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

Sveikos mamytės,

norėjau paklausti ar būtų jūsų tarpe norinčiųjų įsigyti ekologiškų natūralių pagalvių, užvalkalų suaugusiems, vaikams, kūdykiams, paklodžių, čiužinių ir čiužinių kūdykiams.
Viskas iš Vokietijos, su garantijomis ir t.t.
Jei jūsų bus daug bandysime prašyti mokamos temos, arba kviesime į svečius pas save į parduotuvę.
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2009 07 16, 15:01)
norėjau paklausti ar būtų jūsų tarpe norinčiųjų įsigyti ekologiškų natūralių pagalvių, užvalkalų suaugusiems, vaikams, kūdykiams, paklodžių, čiužinių ir čiužinių kūdykiams.
Viskas iš Vokietijos, su garantijomis ir t.t.

Sakykime taip - labai domintų ax.gif O ar norima būtų įsigyti priklausytų, deja, nuo kainų ax.gif
Nes ir dabar rinkoje yra pvz. antklodėlė kūdikiui ('eko', natūrali), kurios matmenys 100x70 ir kaina gerokai virš 200 Lt. Tikrai nedaug tėvelių ją nupirks..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 16, 15:28)
Sakykime taip - labai domintų ax.gif  O ar norima būtų įsigyti priklausytų, deja, nuo kainų ax.gif
Nes ir dabar rinkoje yra pvz. antklodėlė kūdikiui ('eko', natūrali), kurios matmenys 100x70 ir kaina gerokai virš 200 Lt. Tikrai nedaug tėvelių ją nupirks..


Kainos yra įvairios, priklausomai nuo sudėties, bet ar galima taip dabar imti ir paskelbti??? O 69 Lt už natūralią, ekologišką, antialerginę 100% medvilnės antklodę 100 x 135, yra daug? Jei galima čia visas prekes ir kainas skelbti, tai galiu po truputuką dėti čia info... bet kieki žinau, be supermama patvirtinimo taip negalima (bent jau pagal taisykles). g.gif
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2009 07 16, 16:14)
Kainos yra įvairios, priklausomai nuo sudėties, bet ar galima taip dabar imti ir paskelbti???  O 69 Lt už natūralią, ekologišką, antialerginę 100% medvilnės antklodę 100 x 135, yra daug? Jei galima čia visas prekes ir kainas skelbti, tai galiu po truputuką dėti čia info... bet kieki žinau, be supermama patvirtinimo taip negalima (bent jau pagal taisykles).  g.gif

nedaug, man atrodo
o kur ta parduotuvę? ar internetine, ar "gyva"? ar produkcija turi sertifikatus?
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2009 07 16, 16:14)
Kainos yra įvairios, priklausomai nuo sudėties, bet ar galima taip dabar imti ir paskelbti??? 
Jei galima čia visas prekes ir kainas skelbti, tai galiu po truputuką dėti čia info... bet kieki žinau, be supermama patvirtinimo taip negalima (bent jau pagal taisykles).  g.gif

Ne, taip imti ir paskelbti - negalima. Jūs visiškai teisi. Rengti masinius užsakymus iš užsienio (tiek komerciniais, tiek nekomerciniais tikslais), prekiauti forumo temose neturint leidimo tai daryti ir pan. - negalima.
Kaip skelbia forumo taisyklės: "Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše)".

Bet jūs uždavėte klausimą ar būtų besidominčiųjų ir norinčiųjų pirkti (ir parašėte, kad jei tokie dalykai žmones domina - kreiptumėtės dėl mokamos temos ar atidarytumėte parduotuvę (vėlgi, kurią reklamuoti forume be Supermamos 'palaiminimo' nebūtų leista), tai aš ir atsakiau - man asmeniškai, tai priklausytų nuo kainų.

O tokia apklausa nežinau ar labai tikslinga g.gif Verslas toks dalykas, kad niekada nenuspėsi bus paklausa ar ne, kol nepabandysi smile.gif Visi rėks 'pirksiu, pirksiu' arba nediskutuos, nes per mažai inf-jos..o pradėjus prekiaut paaiškės, kad visi tie rėkusieji kažkur išsibėgiojo, o tie kurie tylėjo plus būriais pasižiūrėti kas per naujiena biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 07 16, 16:49)
nedaug, man atrodo
o kur ta parduotuvę? ar internetine, ar "gyva"? ar produkcija turi sertifikatus?


Turime atsidarę skyrelį Klaipėdoje viename baldų centre, jei, ką labai domintų būtinai parašysiu į AŽ, nes reklama be patvirtinimo negalima. Bet ne visi gali iki Klaipėdos atvažiuoti ir įsigyti šių prekių. Produkcija "gyva" galima pačiupinėti ir pažiūrėti visus sertifikatus, turime "Der blaue engel" ir kitus sertifikatus. Kainos labai įvairios ir produkcija tai pat smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2009 07 16, 17:09)
Ne, taip imti ir paskelbti - negalima. Jūs visiškai teisi. Rengti masinius užsakymus iš užsienio (tiek komerciniais, tiek nekomerciniais tikslais), prekiauti forumo temose neturint leidimo tai daryti ir pan. - negalima.
Kaip skelbia forumo taisyklės: "Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše)".

Bet jūs uždavėte klausimą ar būtų besidominčiųjų ir norinčiųjų pirkti (ir parašėte, kad jei tokie dalykai žmones domina - kreiptumėtės dėl mokamos temos ar atidarytumėte parduotuvę (vėlgi, kurią reklamuoti forume be Supermamos 'palaiminimo' nebūtų leista), tai aš ir atsakiau - man asmeniškai, tai priklausytų nuo kainų. 

O tokia apklausa nežinau ar labai tikslinga g.gif  Verslas toks dalykas, kad niekada nenuspėsi bus paklausa ar ne, kol nepabandysi smile.gif Visi rėks 'pirksiu, pirksiu' arba nediskutuos, nes per mažai inf-jos..o pradėjus prekiaut paaiškės, kad visi tie rėkusieji kažkur išsibėgiojo, o tie kurie tylėjo plus būriais pasižiūrėti kas per naujiena biggrin.gif



Rasma, mačiau, kad jūs esate šios temos moderatorė, gal man galėtumete padėti gauti tą mokamą paslaugą, apie, kurią čia taip gražiai diskutavome blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2009 07 16, 17:32)
Rasma, mačiau, kad jūs esate šios temos moderatorė, gal man galėtumete padėti gauti tą mokamą paslaugą, apie, kurią čia taip gražiai diskutavome  blush2.gif ?

Aš jums parašysiu AŽ ir paaiškinsiu dėl mokamų temų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 16, 17:40)
Aš jums parašysiu AŽ ir paaiškinsiu dėl mokamų temų smile.gif



Ačiū... 4u.gif
Atsakyti
vickyy - jūsų parduotuvę kažkuri forumietė jau minėjo, gal 10 puslapių atgal - kaip atsimenu, Vilniuje ir Klaipėdoje smile.gif. Kai turėsiu laiko, butinai aplankysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 07 16, 09:11)
Sertifikatus ir aš mačiau, bet ne prie visų ūkininkų jie yra, ar ne? (Aš ir sertifikatais nelabai tikiu po to, kai draugė nusipirko iš sertifikuotos moters morkų su 10kart daugiau nitratų nei maximinėse). Šiandien būtinai paprašysiu tos moters, kuri parduoda adžiką, kad parodytų sertifikatą (prie jos nekabo niekada).


Eina sau kaip mane tokie "atradimai" neigiamai nuteikia pries ekoagros...ech tokia jau musu ta valstybe
O del ukininko pazymejimo, tai as irgi gana skeptiskai i tai ziuriu...vienas pazistamas turi toki pazymejima, ties tuo pazymejimu jo ukininkavimas ir baigiasi, o prekiauja turguje darzovemis...aisku ne visi ukininkai tokie
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 07 17, 00:07)
Eina sau kaip mane tokie "atradimai" neigiamai nuteikia pries ekoagros...ech tokia jau musu ta valstybe
O del ukininko pazymejimo, tai as irgi gana skeptiskai i tai ziuriu...vienas pazistamas  turi toki pazymejima, ties tuo pazymejimu jo ukininkavimas ir baigiasi, o prekiauja turguje darzovemis...aisku ne visi ukininkai tokie


Jei kalbat apie Tymo turgeli, tai ten tik 2-3 ukininkai kurie prekiauja svieziomis ar perdirbtomis darzovemis, turi ekoagros ekologisko ukio sertifikatus.
Ta moteriske, kuri pardavineja raug. agurkus, cesnakus, morkas - prekiauja ne ekologiska porodukcija ji tiesiog turi ind.veiklos liudijima.
"Tymo" turgus NERA ekologiskas turgus! Tai tiesiog Lietuvos ukininku turgus, toks kaip ir prie Ukmerges pl. Maximos, kuriame yra ir keli ekologiski ukiai.
Bet ten pardavineja ir Almawin valiklius, kazkokius mezginius, saldumynus, zaislus, itartinus sokoladus nu zodziu bele kas kaip ir Kalvarijose tik ketvirtadieniais ir Uzupyje. Tiesiog geras Piaras...... vakar buvau - liudnas vaizdelis..... suriai ozku skanus thumbup.gif bet be sertifikatu...
Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 07 17, 10:13)
Jei kalbat apie Tymo turgeli,
zodziu bele kas kaip ir Kalvarijose tik ketvirtadieniais ir Uzupyje. Tiesiog geras Piaras......

drinks_cheers.gif
Ir per tą gerą piarą tokio š...galima nusipirkti cool.gif

Kaip bebūtų keista Kalvarijose žmonės žino ko tikėtis ir būna budresni, o kituose turguose, ypač gerai išreklamuotuose, 'eko' ir pan. perka labiau pasitikėdami Lietuvos ūkininkais, sertifikatais..

Nežinau kaip Tymo turgelyje, nekalbėsiu, nes nebuvau nė sykio, bet pvz. Ukmergės g. turguje betvarkės sočiai man atrodo unsure.gif
Pvz. tas vedų kultūros centras su savo 'vegetariškais kibinais' jau buvo baustas, nes apsinuodijo žmonės jų produktais. O ką matome? Stovi su savo krepšiukais toliau saulėje cool.gif

Vasarą reikia labai atidžiai žiūrėti kur pardavėjai laiko produktus ir pan., viską įvertinti ir tik tada pirkti. Iki ligos vienas žingsnis..nusipirkus sūrį padėtą ant stalo saulėkaitoje ax.gif
Atsakyti