Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(omega @ 2009 06 11, 20:38)
tikiu, kad matosi, as kai neperku nebent duona tymo kvartale tai nezinau. ten man visi patikimi atrodo, tame tymo kvartale...


Ten tikrai būna ir neekologiškų daržovių. Daug kas nepasikabinę jokių sertifikatų. Štai moteriškė, kuri prekiauja adžika (mano vyras perka litrais), raug. agurkais, česnakais, marinuotom morkom ir pan. Ji parduoda ir žalius agurkus, kiaušinius. Daug kartų pirkom, nekokie tie agurkai, visai nekokie, kaip kempinės vis papuola (ir vis užsimiršę vėl pas ją nusiperkam, žiopliai). Kiaušiniai tai man patinka, bet labai brangūs. Kas ten žino, kaip su ekologija...


QUOTE(Ina_ @ 2009 06 18, 20:20)
Sveikos! Vilnietės, turiu jums klausimėlį. Gal kas lankotės Tymo turguj ir žinot kiek kainuoja kai kurios prekės?... Man reik raugintų agurkų, ridikėlių, medaus, putpelių kiaušinių ir prieskonių (pakeliuose, pvz., muskatų ir pan.) kainų. Būčiau labai dėkinga  ax.gif


Lankaus maždaug kas antrą savaitę. Raug. agurkai po 10 Lt/kg. Pundelis bazilikų (skaniausi, kvapniausi smulkialapiai) 3 Lt.


QUOTE(maza saulyte @ 2009 07 02, 21:16)
siandien gavau maisto is Tikras maistas.pristato i namus..turi ekologisku produktu ir tiesiog is ietuvos ukininku..atsiuncia kiekviena savaite pasiulymus sios saviates uzsakai ir pristato..super:triusis, namie vista, kiausiniai


Mano kelios pažįstamos irgi iš ten užsisako ir patenkintos lyg ir viskuo. Bet man kai kurių klausimų kelia pati firma. Jei tai UAB Tikras maistas tai ji išregistruota ir subankrutavus (suveskit pavadinimą Googlej ir pamatysit). Galbūt klystu, bet esu mėgėja pasidomėt ką ir iš kur perku.

QUOTE(Rasma @ 2009 07 03, 13:02)
Cukinijos 5 Lt/kg iš sertifikuoto ūkio, labai permokėjot kažkur unsure.gif


Taip, Tymo turguj tokia pagyvenus stamboka moteris tikrai ima po 20 Lt už kg cukinijų. Aš tokią mikro pirkau ir 5 Lt suplojau. Paskui kitąsyk pirkau Ukgmergės g. turguj ir buvo tikrai pigu palyginus, bet kad iš sertifikuoto ūkio būtų tai nemačiau. Išvis toje turgavietėje nemačiau sertifikatų, kur jie būna? Jų reik paprašyt?

Tymo turgaus kainos gerokai perlenktos. Pvz., ta jauna pora, kuri daržoves pardavinėja, prie jų visada eilutė. Daržovės tikrai neblogos (tik salotos man visad karčios būna), bet kai ko kaina tai nereali. Pvz., brokoliai ir kalafiorai po 12 Lt/kg. Ukgmergės g. abu irgi lietuviški po 2,50 Lt. Tai ar tikrai užaugint tą patį ekologiškai yra 10kart brangiau?????

QUOTE(Rasma @ 2009 07 06, 20:49)
Jei jau nerandu sertifikuotų eko produktų, tai perku šiaip iš lietuviško ūkio. Vis vien jau geriau man lietuviškas, mūsų krašte išaugintas ir šviežiai 'skintas' produktas, nei ilgai laikytas sandėlyje ar prekybos centre rolleyes.gif


Aš lygiai taip pat darau. smile.gif


QUOTE(mmergyte @ 2009 07 10, 08:44)
sveikos,merginos 4u.gif  pripazystu visos temos neskaiciau blush2.gif  ale noriu paklausti..nejaugi ekologisku prekiu parduotuvese nebuna meginuku,ar bent mazesniu kiekiu pabandymams? g.gif  vakar pirkau vaikui prausikli (~45lt),tai nera mazi pinigai kaip bebutu,sakau gal turit mazensi keiki pasibandymui ar pan.,nieko neturi,nori perki-nenori neperki.. verysad.gif  nupirkau ir galvoju,o jei netiks,ka tada daryt...tai kaip ten su tais meginukais? g.gif  verysad.gif


Kai kur būna, man bioboutique (VCUP'e) nemažai yra davę (visada pati paprašau). O štai Stepono g. už juos ima pinigus (po 3 Lt), tai nenormalu.
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2009 07 04, 19:47)
jei neklystu tai www.ene.lt

ar ne?  ax.gif


Iš cekavumo apsilankiau šioj svetainėj, tai pažiūrėjau, kad Lietuviška gira, kuria kainuoja 2.30 visose Maximose, pas juos 5 Lt. ir iškart nurašiau puslapį. Bliam, nu kodėl Lietuvoj visi, prisidengę ta ekologija, bando iš šūdo vašką spaust ir taip pelnytis??? (O, beje, šita gira superinė, jau beveik metus ją gaminuos namie. Net esu beveik įsitikinus, kad ta, kuri Antakalnio ekoparduotuvėj parduodama po 7 lt. už litrą, yra gaminta iš šitų pakelių.)
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 07 12, 01:49)
Iš cekavumo apsilankiau šioj svetainėj, tai pažiūrėjau, kad Lietuviška gira, kuria kainuoja 2.30 visose Maximose, pas juos 5 Lt. ir iškart nurašiau puslapį. Bliam, nu kodėl Lietuvoj visi, prisidengę ta ekologija, bando iš šūdo vašką spaust ir taip pelnytis???

Ir ačiū, kad pasakei 4u.gif Trinu ir aš tą puslapį lauk, nes dar pristatymo išlaidos ir gaunasi kaip ir sakei..nei vaškas, nei š*** biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 07 05, 22:13)
O as siandie buvau Kaune bazej tame traukinyje eko parduotuvelej, na asortimentas nieko naujo, yra Alamwin, Weleda, Urtecram, dar ten kazkokiu ale eko prekiu. Ale kainos mane pribloske, pvz Natracare paketai 21 ar 22lt, kai kitur jie 14 lt kainuoja, ir siaip toks vaizdas, kad kainos uzvarytos ant visko...nors pardavejas labai malonus  ax.gif


sveiki o as noreciau papriestarauti siek tiek K aip tik kainos man pasirode normalios netgi kai kuriu prekiu mazesnes negu kitur,o ir prekiu asortimentas gana platus yra tokiu kokiu kitur nerasi pvz.puko arbatos,prieskoniai ,duona,apelsinu valiklis.O labiausiai patiko tai,kad kai kuriu prekiu gali gauti meginukus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 07 11, 22:49)
Mano kelios pažįstamos irgi iš ten užsisako ir patenkintos lyg ir viskuo. Bet man kai kurių klausimų kelia pati firma. Jei tai UAB Tikras maistas tai ji išregistruota ir subankrutavus (suveskit pavadinimą Googlej ir pamatysit). Galbūt klystu, bet esu mėgėja pasidomėt ką ir iš kur perku.
.


aš ir tą patį aptikau, apie firmos išregistravimą.Parašiau jiems meilu užklausimą dėl prekių-nieko neatsakė cool.gif .Taip ir sėdžiu be eko mėsytės.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 06 07, 21:57)
yra tik ekologija ir mada vaikams, Paryžiaus kommunos gatvėje

penktadieni aptikau nauja ekologiskos kosmetikos parduotuve prie Senojo turgaus bigsmile.gif Kremai be visokiu parabenu thumbup.gif Tik pamirsau gamintojo pavadinima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Casi @ 2009 07 12, 17:58)
penktadieni aptikau nauja ekologiskos kosmetikos parduotuve prie Senojo turgaus  bigsmile.gif Kremai be visokiu parabenu  thumbup.gif Tik pamirsau gamintojo pavadinima  doh.gif

gal galit patikslint vietą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casi @ 2009 07 12, 16:58)
penktadieni aptikau nauja ekologiskos kosmetikos parduotuve prie Senojo turgaus  bigsmile.gif Kremai be visokiu parabenu  thumbup.gif Tik pamirsau gamintojo pavadinima  doh.gif



Ir aš šitą parduotuvę šeštadienį aptikau netikėtai. Jie prekiauja "Kavpų namų" produkcijaaa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif lotuliukas.gif

Tiesa adreso tikrai tiksliai nepasaksiu, tik tiek kad netoli senojo tugraus, senamiestyje.
Atsakyti
QUOTE(cepuke @ 2009 07 12, 14:13)
sveiki o as noreciau papriestarauti siek tiek K aip tik kainos man pasirode normalios netgi kai kuriu prekiu mazesnes negu kitur,o ir prekiu asortimentas gana platus yra tokiu kokiu kitur nerasi pvz.puko arbatos,prieskoniai ,duona,apelsinu valiklis.O labiausiai patiko tai,kad kai kuriu prekiu gali gauti meginukus. thumbup.gif


Bent jau mane dominancios prekes brangesnes nei kur kitur, o pamacius natracare kaina vos nenugriuvau. Gal galit pasakyt kas pigiau??? O del asortimento apelsinu valikli, prieskonius esu pirkus ir kitur
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 07 13, 08:51)
Ir aš šitą parduotuvę šeštadienį aptikau netikėtai. Jie prekiauja "Kavpų namų" produkcijaaa  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif lotuliukas.gif

Tiesa adreso tikrai tiksliai nepasaksiu, tik tiek kad netoli senojo tugraus, senamiestyje.

o ką būtent iš KN produkcijos užmatei ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 07 13, 08:51)
Ir aš šitą parduotuvę šeštadienį aptikau netikėtai. Jie prekiauja "Kavpų namų" produkcijaaa  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif lotuliukas.gif
Tiesa adreso tikrai tiksliai nepasaksiu, tik tiek kad netoli senojo tugraus, senamiestyje.

Mergaitės, patikslinkit gi vietą, juk senamiestis ne du nameliukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia rami @ 2009 07 13, 00:30)
gal galit patikslint vietą  4u.gif

toje gatveleje yra iejimas i Fridricho pasaza ir Kalvystes muziejus 4u.gif
Radau adresa biggrin.gif Saltkalviu gatve

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casi: 13 liepos 2009 - 18:54