Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Shuttle @ 2009 07 10, 10:53)
Yra meginuku... dalina tikrai, tik kaip cia dabar tau pasakyti kur, kad neuzblokuotu manes....  doh.gif Nes cia kazkoks nesveikas pasipriesinimas  gerai idejai...
Zodziu taip, jei Vilniete, tai vaziuoji kaip nuo Lukiskiu aikstes i oro uosto puse, V.Kudirkos gatve, pakyli i Tauro kalna, pravaziuoji Vokietijos ambasada... tada pirmas namas po desine puse uz sankryzos su Basanaviciaus g..... Jei nuo oro uosto puses, tada po kaire pris Basanaviciaus g.

FaceBook

Ten meginukus duoda tiek vaikiskai kosmetikai, ties suaugusiu, tiek valikliams ar skalbimo milteliams... smile.gif Vat kur teigiamas poiziuris i klienta .... thumbup.gif


gaila,kad esu ne vilniete verysad.gif niu ka nusipirkau jau tai nusipirkau,tik tas poziuris,kad tikrai geras ir pabandyti nereik,tai nezinau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 07 10, 12:45)
gaila,kad esu ne vilniete verysad.gif  niu ka nusipirkau jau tai nusipirkau,tik tas poziuris,kad tikrai geras ir pabandyti nereik,tai nezinau.. doh.gif


Tai tam ir yra meginukai, kad pabandyt... pasiemei, pabandei, atsibudai 5 metais jaunesne ir perki visa pakuote... rolleyes.gif jokiu problemu.... thumbup.gif
Atsakyti

Sveiki,

jau galite užsukti į naują el. parduotuvėlę www.biolinija.lt 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2009 07 10, 22:51)
Sveiki,

jau galite užsukti į naują el. parduotuvėlę www.biolinija.lt  4u.gif


xe xe xe ..... reklama! g.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2009 07 10, 08:05)
jo, pasirinkimo ner tenai.. bet pirkau ir as syki ten, bet nemaciau, kad sertifikatu butu kokiu pakabinta g.gif  kainos buvo nedideles, tad susitaikiau su mintim, kad perku tiesiog darzoves is ukininku... o jus pati prasot tu sertifikatu? blush2.gif

Paprastai, jei turi, tai būna pakabinta ar padėta smile.gif Jei nėra, tai galima ir paklausti. Aš tai ir paklausiu, jei domina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Shuttle @ 2009 07 10, 23:20)
xe xe xe ..... reklama! g.gif

Tiksliai...kaip ir čia (pati pirma žinutė puslapyje) : http://www.supermama...;#entry26948193 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 07 10, 23:20)
xe xe xe ..... reklama! g.gif

ne reiklama - čia yra leidžiama surašyti ekologiškų - natūralių prekių parduotuvių nuorodas, manau ir savininkes gali įdėti nuorodas į savo parduotuvytes.

Kruopike, pagaliau sulaukėm, sveikinu 4u.gif
tarp kitko, gal kažkas galėtų temos priekyje surašyt visas parduotuves, kad žmonėms būtų lengivau kažko ieškoti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 11 liepos 2009 - 11:31
QUOTE(Natuke @ 2009 07 11, 12:30)
tarp kitko, gal kažkas galėtų temos priekyje surašyt visas parduotuves, kad žmonėms būtų lengivau kažko ieškoti?  g.gif

Nuorodas išrinkti tai galima turint laisvo laiko (su kontaktine inf-ja), bet kaip patirtis rodo, niekas to pirmo puslapio nepažiūri doh.gif Vis vien rašo klausimus "o kur jūs perkat tą ar aną?", "o kur parduotuvė Šiauliuose?" ir pan. g.gif

Jei kas turit susisteminę inf-ja ir išsisaugoję sau, tai galit atsiųsti man asmenine žinute ar parašyti temoje - būtinai įkelsiu į pirmą puslapį 4u.gif Kad pati greit išrinksiu - nepažadu..
Atsakyti
kai turėsiu laiko - būtinai pasėdėsiu ir išrinksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2009 07 10, 21:51)
Sveiki,

jau galite užsukti į naują el. parduotuvėlę www.biolinija.lt  4u.gif


Kruopike, sveikinu su parduotuve. Gražiai puslapis atrodo, ir prekių daug wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 11, 13:52)
Kruopike, sveikinu su parduotuve. Gražiai puslapis atrodo, ir prekių daug wub.gif

aš iš jų seniai po truputi kažką sau perku, - labai malonus aptarnavimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 11, 12:35)
Nuorodas išrinkti tai galima turint laisvo laiko (su kontaktine inf-ja), bet kaip patirtis rodo, niekas to pirmo puslapio nepažiūri doh.gif  Vis vien rašo klausimus "o kur jūs perkat tą ar aną?", "o kur parduotuvė Šiauliuose?" ir pan. g.gif

Jei kas turit susisteminę inf-ja ir išsisaugoję sau, tai galit atsiųsti man asmenine žinute ar parašyti temoje - būtinai įkelsiu į pirmą puslapį 4u.gif Kad pati greit išrinksiu - nepažadu..


aš tai pažiūriu, būtu šaunu viską viename psl turėti 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai ačiū už sveikinimus ax.gif
Tikiuosi, tiksim ir įtiksim mirksiukas.gif
Atsakyti