Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(maza saulyte @ 2009 07 02, 22:16)
siandien gavau maisto is Tikras maistas.pristato i namus..turi ekologisku produktu ir tiesiog is ietuvos ukininku..atsiuncia kiekviena savaite pasiulymus sios saviates uzsakai ir pristato..super:triusis, namie vista, kiausiniai


o nuorodą, kontaktus galima būtų ax.gif
Atsakyti
NORDUS/SVEIKASTA- tiekia (parduoda) gryną vandenį. Labai gerai išvalytas vanduo, du kart švaresnis nei naudojamas vaistų skiedimui. Pati geriu per iškrovos dienas - labai skaniai geriasi, nereikia savęs prievartauti, kad dienos normą skysčių išgerti. O keisčiausia, kad po to vandens kiti atrodo kaip su skalbimo milteliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 07 03, 17:07)
o nuorodą, kontaktus galima būtų ax.gif



jei neklystu tai www.ene.lt

ar ne? ax.gif
Atsakyti
O as siandie buvau Kaune bazej tame traukinyje eko parduotuvelej, na asortimentas nieko naujo, yra Alamwin, Weleda, Urtecram, dar ten kazkokiu ale eko prekiu. Ale kainos mane pribloske, pvz Natracare paketai 21 ar 22lt, kai kitur jie 14 lt kainuoja, ir siaip toks vaizdas, kad kainos uzvarytos ant visko...nors pardavejas labai malonus ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Cukinijos 5 Lt/kg iš sertifikuoto ūkio, labai permokėjot kažkur


turbut labai turtinga atrodau, kad tokia kaina is akies uzlauze lotuliukas.gif
Rasma, o kur perkat tas cukinijas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2009 07 06, 09:35)
turbut labai turtinga atrodau, kad tokia kaina is akies uzlauze lotuliukas.gif
Rasma, o kur perkat tas cukinijas? 4u.gif

Aš produktus perku arba prie namų (Jeruzalės turgelyje, penktadieniais - tik ne visada būna gausu prekių verysad.gif ) arba savaitgalį nulekiu iki Ukmergės g. ūkininkų turgelio. Tik reik žiūrėti ir klausti dėl ekologiškų produktų. Ne visi ten sertifikuotais produktais prekiauja, yra tiesiog 'natūralūs'. Praeitą savaitgalį nusipirkau pas moterėlę daržovių iš eko ūkio (cukinijas, brokolį, kopūstus, braškes), o šį savaitgalį jos nebuvo..buvo kiti, bet ne viską gavau ko man reikėjo ax.gif Pieno ir rūkytų mėsos produktų, tai lengviau gauti.
Jei jau nerandu sertifikuotų eko produktų, tai perku šiaip iš lietuviško ūkio. Vis vien jau geriau man lietuviškas, mūsų krašte išaugintas ir šviežiai 'skintas' produktas, nei ilgai laikytas sandėlyje ar prekybos centre rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2009 07 03, 15:16)
Gal atsimenate kalakutienos kainas?  4u.gif


kilogramas šlaunelių - 14,1 lito, čia kokios dvi įeitų 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Šiauliuose, Akropolyje atsidare pirma ekologisku prekiu parduotuve „ekostudija“, jos internetinis adresas ekostudija.lt. sioje parduotuveje prekiaujama EKO COSMETICS, BENTLEY ORGANIC, SOPHYTO COSMETIC produktais. gal esate bandete kazka is sios produkcijos? IR kaip jums...? g.gif sertifikacijos zenklai: ECOCERT, VEGAN, SOIL ASSOSIATION.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auks'iukė: 09 liepos 2009 - 21:08
QUOTE(Auks'iukė @ 2009 07 09, 22:07)
Sveikutes  4u.gif
Šiauliuose, Akropolyje atsidare pirma ekologisku prekiu parduotuve „ekostudija“, jos internetinis adresas ekostudija.lt. sioje parduotuveje prekiaujama EKO COSMETICS, BENTLEY ORGANIC, SOPHYTO COSMETIC produktais. gal esate bandete kazka is sios produkcijos? IR kaip jums...?  g.gif  sertifikacijos zenklai: ECOCERT, VEGAN, SOIL ASSOSIATION.

Viskas gerai su šia produkcija ir nurodytais sertifikatais. Tačiau asmeniškai manęs nesužavėjo nė vienas išbandytas nurodytų firmų produktas, todėl šiems brand'ams aš sakau ne. Man įtiko kitų firmų produkcija, taigi ties jomis ir apsistosiu.
Atsakyti
QUOTE
Aš produktus perku arba prie namų (Jeruzalės turgelyje, penktadieniais - tik ne visada būna gausu prekių


jo, pasirinkimo ner tenai.. bet pirkau ir as syki ten, bet nemaciau, kad sertifikatu butu kokiu pakabinta g.gif kainos buvo nedideles, tad susitaikiau su mintim, kad perku tiesiog darzoves is ukininku... o jus pati prasot tu sertifikatu? blush2.gif
beje, maciau Hales turguje prekiauja eko darzovem, aliejais ir t.t. gal kas pirkot ar siaip turit nuomone apie si " taska"? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,merginos 4u.gif pripazystu visos temos neskaiciau blush2.gif ale noriu paklausti..nejaugi ekologisku prekiu parduotuvese nebuna meginuku,ar bent mazesniu kiekiu pabandymams? g.gif vakar pirkau vaikui prausikli (~45lt),tai nera mazi pinigai kaip bebutu,sakau gal turit mazensi keiki pasibandymui ar pan.,nieko neturi,nori perki-nenori neperki.. verysad.gif nupirkau ir galvoju,o jei netiks,ka tada daryt...tai kaip ten su tais meginukais? g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 07 10, 09:44)
sveikos,merginos 4u.gif  pripazystu visos temos neskaiciau blush2.gif  ale noriu paklausti..nejaugi ekologisku prekiu parduotuvese nebuna meginuku,ar bent mazesniu kiekiu pabandymams? g.gif  vakar pirkau vaikui prausikli (~45lt),tai nera mazi pinigai kaip bebutu,sakau gal turit mazensi keiki pasibandymui ar pan.,nieko neturi,nori perki-nenori neperki.. verysad.gif  nupirkau ir galvoju,o jei netiks,ka tada daryt...tai kaip ten su tais meginukais? g.gif  verysad.gif


Yra meginuku... dalina tikrai, tik kaip cia dabar tau pasakyti kur, kad neuzblokuotu manes.... doh.gif Nes cia kazkoks nesveikas pasipriesinimas gerai idejai...
Zodziu taip, jei Vilniete, tai vaziuoji kaip nuo Lukiskiu aikstes i oro uosto puse, V.Kudirkos gatve, pakyli i Tauro kalna, pravaziuoji Vokietijos ambasada... tada pirmas namas po desine puse uz sankryzos su Basanaviciaus g..... Jei nuo oro uosto puses, tada po kaire pris Basanaviciaus g.

FaceBook

Ten meginukus duoda tiek vaikiskai kosmetikai, ties suaugusiu, tiek valikliams ar skalbimo milteliams... smile.gif Vat kur teigiamas poiziuris i klienta .... thumbup.gif
Atsakyti