Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Rasma @ 2009 06 27, 13:46)
O kas blogai su "Urtekram", juk pvz. šampūnai 'Ecocert' sertifikuoti g.gif
Plaunu galvą (man labai tinka) ir dar vaikams naudoju unsure.gif 
Ar čia kokia kita prasme liūdna..kad tas pats visur asortimentas ? unsure.gif  g.gif

"Weleda" tai turi ir gero, ir blogo savo asortimente, reik labai žiūrėti sudėtį.


Nu tai taip... del to pacio asortimento, o del Ëcocert"tai mes jau issiaiskinom, ka jie sertifikuoja smile.gif

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pasidalinsiu įspūdžiais iš naujai atsidariusios eko parduotuvės Švitrigailos g.:

Patiko: kad galėjau nusipirkti šviežių, ekologiškų, skanių agurkų (yra ir kitų žalumynų)

Nepatiko: porą kart užtaikiau prie įėjimo rūkančius parduotuvės darbuotojus, kas mane šiek tiek atgraso užeiti ir neatrodo labai sveikuoliška-ekologiška... schmoll.gif

Keista: kad kiaušiniai laikomi lentynose - ar aš kažko nesuprantu, ar jie turėtų būti laikomi šaldytuve (?) g.gif
Atsakyti
Sveiki, kur pigiau galima nusipirkti ekologisku kiausiniu Vilniuje Zirmunuose/ Antakalnyje. Zinau, ta parduotuvele priesais Antakalnio poliklinika, bet kainos tu kiausiniu doh.gif Gal kokiu turgeliu yra, kur kiausinius parduoda pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2009 07 01, 22:14)
Sveiki, kur pigiau galima nusipirkti ekologisku kiausiniu Vilniuje Zirmunuose/ Antakalnyje. Zinau, ta parduotuvele priesais Antakalnio poliklinika, bet kainos tu kiausiniu  doh.gif Gal kokiu turgeliu yra, kur kiausinius parduoda pigiau?


Tuos pacius kiausinius kur Antakalnyje parduoda po 9 lt, Tymo turguje parduoda pats ukininkas po 7 Lt
Atsakyti
Šiandien buvau Tymo turgelyje pirmą kartą. Pasaka. L.geri įspūdžiai. Džiugu, kad dauguma daržovių sertifikuotos ekolgiškos, taip pat kiaušinukai, duona. Daržovių pasirinkimas labai didelis. Kainos nesikandžioja. Nusipirkau laisvai auginamų kalakutų mėsytės (taip pat yra ir vištų). Net foto pakabinta kaip jos ten gražiai žolytėje aptvertoje auginamos, jokių pramoninių baisybių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaskyte: 02 liepos 2009 - 20:03
QUOTE
Kainos nesikandžioja

oho, kokia turtinga esat, jei kainos nesikandzioja.. As uz cukinijas 23 lt uz kg suplojau, mano kisene, deja, tokios sumos kandzioja biggrin.gif
Atsakyti
siandien gavau maisto is Tikras maistas.pristato i namus..turi ekologisku produktu ir tiesiog is ietuvos ukininku..atsiuncia kiekviena savaite pasiulymus sios saviates uzsakai ir pristato..super:triusis, namie vista, kiausiniai
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2009 07 02, 21:15)
oho, kokia turtinga esat, jei kainos nesikandzioja.. As uz cukinijas 23 lt uz kg suplojau, mano kisene, deja, tokios sumos kandzioja biggrin.gif


Na pvz pas viena ūkininką, prekiaujantį sertifikuotom ekologiškai užaugintom daržovėm, pirkau:
1kg bulvių (4lt už kilogramą)
1kg agurkų (4lt už kilogražmą)
1 gūžę salotų
didelę saują svogūnų laiškų
ir melisų
- mokėjau 12LT

Tai jau argi čia labai dideli pinigai už švarias, jokia chemija nepripumpuotas daržoves tiesiai iš ūkininko rankų??
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2009 07 02, 21:15)
oho, kokia turtinga esat, jei kainos nesikandzioja.. As uz cukinijas 23 lt uz kg suplojau, mano kisene, deja, tokios sumos kandzioja biggrin.gif

Cukinijos 5 Lt/kg iš sertifikuoto ūkio, labai permokėjot kažkur unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 07 02, 20:03)
Nusipirkau laisvai auginamų kalakutų mėsytės (taip pat yra ir vištų). Net foto pakabinta kaip jos ten gražiai žolytėje aptvertoje auginamos, jokių pramoninių baisybių.


Ramaskyte, nuoširdžiai patariu išbandyti ir viščiukus - mes juos ir kepam, ir verdam, ir sriubas iš jų gaminam biggrin.gif Nuo tol į pramoninius paukštynus net žiūrėt nesinori wink.gif

išbandėm ir kalakutieną - labai patiko, šią savaitę pirkom dar ir antrą kartą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 03 liepos 2009 - 15:01
QUOTE(katutis @ 2009 07 03, 14:57)

išbandėm ir kalakutieną - labai patiko, šią savaitę pirkom dar ir antrą kartą  drinks_cheers.gif


Gal atsimenate kalakutienos kainas? 4u.gif
Atsakyti
MB pirko ax.gif Paklausiu, ar atsimena, nes aš tai neatsimenu, nors pati pirmąkart pirkau doh.gif

aišku, ten priklausomai nuo mėsos rūšies, bet kaina lyg ir neužaukštinta, o štai ėriena - neįmanomai brangi blink.gif
Atsakyti