Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Savannaa @ 2009 05 23, 16:40)
buvom ukininku turgelyje-eko desros, naminiai visciukai, kalakutu mesa, obuoliai...viskas, ka anksciau is skirtingu parduotuviu susirankiodavom.
cia tas naujasis turgelis pries Maxima vilniuje


Aš irgi buvau, bet kažkaip pirkt žalios mėsos nesinorėjo. Nepatikimai atrodė visgi blush2.gif . Kurį šeštadienį trauksiu į turgų Pabradėj. Va ten sako atvažiuoja vietiniai ūkininkai su tikrai šviežia mėsa ir jos gaminiais. Gal kas bandėt?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 06 10, 12:21)
Kolei kas nesusitvarke reikalingu dokumentu, kad galetu prekiauti savo vardu ir kad galeciau info skleisti internetu smile.gif - tvarkosi, turetu  but prekyboje vasaros gale ( turgeliuose -beja, visai ne Kaune, o Vilniuje smile.gif - o kadangi ukis Kauno raj., o as turiu blata biggrin.gif - tai man tiesiog atveza ko paprasau ir tiek.  Ir skerdiena, ir desrytes,ir kumpiai, ir sonine ir t.t.  smile.gif


Kaip sovietmečiu vėl blatas atsiranda lotuliukas.gif ax.gif

Ar perkat mėsą girstupio turguj? jeigu taip, tai pas ką?? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 06 10, 15:53)
Kaip sovietmečiu vėl blatas atsiranda  lotuliukas.gif  ax.gif 

Ar perkat mėsą girstupio turguj? jeigu taip, tai pas ką?? mirksiukas.gif

Ne, tiesiog zmones dar negave leidimo prekybai, tai tik tiek...O as tai jau jep biggrin.gif -gaunu is po stalo lotuliukas.gif
As perku tik zalia mesa, rukytu ne- nes jei kokia viena desryte turiu, tai man jos uztenka amziams. O farso, ar siaip gabaliuka koki - jei reikia, tai ir perku - nezinau kaip cia pasakyti pas ka biggrin.gif - nepazistu, bet man graziausiai visada atrodo ten pirmoje eileje mesos skyriaus. Jie ten ir mesmale pasistate ir kapoja vietoje .Ir eiles kazkaip tik pas juos.Tai labai viliuosi, kad nespeja gi gal primirkyti tirpaluose, jei taip perka zmones biggrin.gif , farsas man ju patinka, o kuom jau ten maitina ir kaip kas tai ne velnio mes nesuzinosime...
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 06 10, 10:39)
O kas čia? ax.gif  blush2.gif  g.gif



Nenorejau reklamuoti, t.y. Minijos Baldu Centras lotuliukas.gif Neseniai ten atsidare Vokieciu firmos breckle atstovu skyrelis, jame yra ekologisku ir geru dalykeliu. Radau taip ilgai ieskotos patalynes is organines medvilnes, bet kainos nemazos, bet verta isigyti, pirkau sunui, o veliau ir sau su vyru, nes dabar, kol kas yra nuolaidos, kiek ilgai jos bus neaisku. Nusipirkau, sazine grauze, bet dabar isitikinau, kad verta tureti gera, kokybiska daikta. wub.gif wub.gif wub.gif Rekomenduoju mirksiukas.gif Maciau ciuziniu ir laaaaabai fainu antklodziu... reikes dar karta nueiti ir iskamantineti pardavejas, ka ten gero dar turi tongue.gif
Atsakyti
nors iki siol nedalyvavau jusu skyrelyje, tikiuosi neismesit smile.gif
del eko produktu ypac zemes ukio - kadangi pati turiu gabaliuka zemes prie vilniaus ir noriu ten issikelti gyventi, nes jau ąį metu kaip gyvenu bute ir vis man ankste, arciau gamtos norisi, tai galvoju ten viska sau augintis kas auga zemeje isskyrus bulves ir burokus ir pan, nes noriu svaraus maisto, kiek galiu veziotis ir tevu, kurie kaune gyvena ir mane pilnai aprupina, i parduotuves darzoviu eiti nereikia, be ttikrai nesiruosiu nieko sertifikuoti, nes pasidomejau - tai ttokie kryziaus keliai ir komisiju patikrinimai, kad as sau geriau ramiai gyvensiu ir galvos nesuksiu.
todel as galvoju gal yra ir daugiau tokiu kaip as kurie sau pasiaugina, jei koks perteklius gaunasi gal parduoda (iar as taip ateityje daryciau turbut, o gal ir ne nes nesiruosiu verstis gi zemdirbyste), bet nesertifikuoja, taciau ir netresia. tarkime kad ir mano tevai - jie turi prie namuko 15 arų ir ten salotu, ridikėlių, agurku ar pomidoru augina dukrai ir anukui ( cia tipo man ir mano sunui), niekuo netresia. sake ridiku priaugo tiek, kad i turgu net veze atidave kazkokia perpardavinetojai, nes mes jau nepajegus suvalgyti.
tai va cia tiesigo issakiau savo nuomone apie eko sertifikatus siek tiek - pritariu, kad ju reikia, kad su jais patikimiau, bet pati to nedaryciau, nes man tai ne pagrindine veikla, o tik koks likutis, kaip ir mano tevams, neverta vargintis ir moketi pinigus uz sertifikavima bei tureti nuolatines komisijas ant savo galvos. na ir kas, kad mano sklype jau į metai kai niekas neauginama ir nesejama ir dirvozemis tikrai svarus, pieva prie misko wub.gif
beje piena perkuosi is kaimynes savo sklypo, jos karve netoli mano pievu ganosi is jo darausi varske thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2009 06 11, 00:12)
nors iki siol nedalyvavau jusu skyrelyje, tikiuosi neismesit smile.gif
del eko produktu ypac zemes ukio - kadangi pati turiu gabaliuka zemes prie vilniaus ir noriu ten issikelti gyventi, nes jau ąį metu kaip gyvenu bute ir vis man ankste, arciau gamtos norisi, tai galvoju ten viska sau augintis kas auga zemeje isskyrus bulves ir burokus ir pan, nes noriu svaraus maisto, kiek galiu veziotis ir tevu, kurie kaune gyvena ir mane pilnai aprupina, i parduotuves darzoviu eiti nereikia, be ttikrai nesiruosiu nieko sertifikuoti, nes pasidomejau - tai ttokie kryziaus keliai ir komisiju patikrinimai, kad as sau geriau ramiai gyvensiu ir galvos nesuksiu.
todel as galvoju gal yra ir daugiau tokiu kaip as kurie sau pasiaugina, jei koks perteklius gaunasi gal parduoda (iar as taip ateityje daryciau turbut, o gal ir ne nes nesiruosiu verstis gi zemdirbyste), bet nesertifikuoja, taciau ir netresia. tarkime kad ir mano tevai - jie turi prie namuko 15  arų ir ten salotu, ridikėlių, agurku ar pomidoru augina dukrai ir anukui ( cia tipo man ir mano sunui), niekuo netresia. sake ridiku priaugo tiek, kad i turgu net veze atidave kazkokia perpardavinetojai, nes mes jau nepajegus suvalgyti.
tai va cia tiesigo issakiau savo nuomone apie eko sertifikatus siek tiek - pritariu, kad ju reikia, kad su jais patikimiau, bet pati to nedaryciau, nes man tai ne pagrindine veikla, o tik koks likutis, kaip ir mano tevams, neverta vargintis ir moketi pinigus uz sertifikavima bei tureti nuolatines komisijas ant savo galvos. na ir kas, kad mano sklype jau į metai kai niekas neauginama ir nesejama ir dirvozemis tikrai svarus, pieva prie misko  wub.gif
beje piena perkuosi is kaimynes savo sklypo, jos karve netoli mano pievu ganosi is jo darausi varske  thumbup.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Del sertifikavimo- o kam paprastam zmogui sertifikuoti savo auginama produkcija? g.gif Jums gi pats geriausias sertifikatas jusu auginimas- gi saves neapgausi- jei nepili bjaurasciu, nepurski chemikalais ir t.t. tai kokiu dar irodymu reikia ir kas gali buti geriau? Sertifikatus issiima bendroves, ukininkai, kurie prekiauja ir vien is to duona valgo...
Jei sugalotumete pardavineti pertekliu, tai patikekit- niekas is jusu nereikalautu to sertifikato, bent jau man uztenka paziureti- is kart matosi, kur darzove ar kitas maistas uzaugintas naturaliai, o kur ne..

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 06 11, 09:46)
Sveika prisijungus 4u.gif
Del sertifikavimo- o kam paprastam zmogui sertifikuoti savo auginama produkcija? g.gif Jums gi pats geriausias sertifikatas jusu auginimas- gi saves neapgausi- jei nepili bjaurasciu, nepurski chemikalais ir t.t. tai kokiu dar irodymu reikia ir kas gali buti geriau? Sertifikatus issiima bendroves, ukininkai, kurie prekiauja ir vien is to duona valgo...
Jei sugalotumete pardavineti pertekliu, tai patikekit-  niekas is jusu nereikalautu to sertifikato, bent jau man uztenka paziureti- is kart matosi, kur darzove ar kitas maistas uzaugintas naturaliai, o kur ne..


tikiu, kad matosi, as kai neperku nebent duona tymo kvartale tai nezinau. ten man visi patikimi atrodo, tame tymo kvartale...
siandien dar pries lietu spejau nuvaziuoti iki sklypo zemuogiu lapu ir ziedu pasirinkti. manau uz savaites turetu buti ir sunokusiu uogu wub.gif wub.gif
Atsakyti
o kaune yra tu ukininku turgeliu?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 09, 13:14)
Vaizele gal gali parašyti kur sužinoti apie tų sertifikatų ženklus?  mirksiukas.gif
Aš taip pat ne prie chemijos  blush2.gif , o labai norėtųsi sužinoti kur galima įsigyti sertifikuotus ekologiškus produktus.
Iš anksto  aciuks.gif  4u.gif


Sertifikuotų ekologiškų prekių galima įsigyti Rasakilos parduotuvėje, o informaciją apie sertifikatus galite rasti jų svetainėje www.rasakila.lt

Esu ten pirkusi ir sūnui, ir sau, ir tikrai esu patenkinta. Mačiau, kad pradėjo prekiauti eko dekoratyvine kosmetika. Gal kartais kuri jau bandėt? Mane domintų tušas ir pudra. Dėkoju. smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Vilnietės, turiu jums klausimėlį. Gal kas lankotės Tymo turguj ir žinot kiek kainuoja kai kurios prekės?... Man reik raugintų agurkų, ridikėlių, medaus, putpelių kiaušinių ir prieskonių (pakeliuose, pvz., muskatų ir pan.) kainų. Būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mamos ir teciai!

Mes esame dvi jaunos moterys ir atidarinejame kokybisko ekologisko ir tik lietuvisko maisto parduotuvele senamiestyje, Siauliu gatveje. Norim tureti visa asortimenta nuolat besikeiciancio sezoninio maisto, truputeli kosmetikos, buities prekiu, mazyliu prekiu, ranku darbo lietuvisku gaminiu. Norim, kad si parduotuvele patiktu ne tik mums, o butu jauki ir naudinga taip pat Jums, todel siulom kurti kartu!
Jei tik tai Jus domina, parasykit, ka galvojat apie ideja, maista is patikimu ukininku, vieta, kas Jums patiktu, kada noretumet lankytis, laukiam bet kokiu komentaru!

Su meile maistui - Irma ir Birute smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 06 27, 13:14)
Kosmetika... kuno prieziurai ir vel tas pats ... viskas sertifikuota, bet naturalu.. ir deja kaip ir visur WELEDA ir URTEKRAM ...  schmoll.gif  liudna

O kas blogai su "Urtekram", juk pvz. šampūnai 'Ecocert' sertifikuoti g.gif
Plaunu galvą (man labai tinka) ir dar vaikams naudoju unsure.gif
Ar čia kokia kita prasme liūdna..kad tas pats visur asortimentas ? unsure.gif g.gif

"Weleda" tai turi ir gero, ir blogo savo asortimente, reik labai žiūrėti sudėtį.
Atsakyti