Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(vickyyy @ 2009 06 07, 11:28)
Mergaites, matau, kad dazniausiai kalbate apie ekologiskus maisto produktus... O kur Klaipedoje isigyti ekologisku rubu vaikams ir suaugusiems, patalynes, vienkartiniu indu, ranksluosciu ir pan. namu apyvokos reikmenu smile.gif
Aciu bent menkiausia info suteikusiai mamytei smile.gif

yra tik ekologija ir mada vaikams, Paryžiaus kommunos gatvėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 07 birželio 2009 - 22:03
Vo ziuriu kaunieciu gretos dideja, dziugu bigsmile.gif
http://kauno.diena.l...mpaign=rss_feed

kaip suprantu cia neekologiska produkcija, ale ir ne maximine

QUOTE(prabegom @ 2009 05 22, 19:24)
O tai Kaune nepatinka sestadieniais prie Zemyn upe veikiantis turgelis?  g.gif
Ir Zanavyku turguj galima geru dalyku rast, tik reik aki pripratint, kad atskirtum perpardavinetojus nuo tu, kurie savo produkcija prekiauja wink.gif


Esu buvus kelis kartus tame turgelyje (ziauriai man nepakeliui), tai vaizdas nykokas man pasirode
Va Zanavykus ir as megstu, gal turit kokia "pastovia bobute" nuziureje??? prasom papasakot ax.gif


QUOTE(Diva:) @ 2009 05 23, 09:22)
Labai patinka prie Zemyn upe,lankausi ten nuolatos bet ekologisku prekiu ten tikrai nedaug...Mesos skyrelis ir dar gal kelios zoleles. Kaip supratau Vilniuje butent ekologisku ukiu tas turgelis ar ne? Zanavyku turguje visada perku visteles smile.gif kaimiskas  ir siaip daug ka, bet nera juk taip, kad ateini ir tikrai zinai- cia ekologiskai isauginta..


O as bijau pirkt ten vistas, kelis kart pirkau, tai pasmirde buvo. O jus pas ka perkat? ten kur bobutes sedi prie duru, ar nuo prekystaliu?
O mesa irgi Zanavykuose perkat?
Atsakyti
Shuttle: Nesuprantu ..... Prie ko cia? Ekologiskas maistas ir vegetariskas
Kazkoks nusipezenimas kuo blogai ekologiski kiausai ? :?

to Shuttle: Sorry, neatidziai parasiau. Turejo buti taip:

Ar zinot, kd kiausiniai ir pienas svelniai tariant negerai. Nesvarbu, kd ir super ekologiski. (vietoj "ekologiski" buvo "vegetariski". Turejo buti "ekologiski".) ...........
-------------

Taigi, sekmes vartojant piena ir kiausinius, kad ir super eko. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lj Martin: 08 birželio 2009 - 08:55
QUOTE(dilditele @ 2009 06 08, 01:12)
O as bijau pirkt ten vistas, kelis kart pirkau, tai pasmirde buvo. O jus pas ka perkat? ten kur bobutes sedi prie duru, ar nuo prekystaliu?
O mesa irgi Zanavykuose perkat?

Nezinau ar bobutes, man tai jauna moteris vis pasitaiko. As nekepu tu vistu pastoviai, nusiperku viena-pasidalinu i daug gabaleliu sriubai ir susidedu i kamera.Verdant issitraukiu ir tiek, tai man jos vienos uztenka laaabai ilgam.O siaip prie duru. Nepasitaike kazkokio kvapo negero, bet pati vistiena tikrai matosi, kad kaimiska- visiskai kitokia nei PC.
Mesa jei negaunu is pazistamo ukininko ( ne ekologiskas ukis, bet tikrai zinau, kad nieko labai blogo nepila ir nemirko tai jau tikrai niekame) , arba kokiam turgelyje( nebutinai Zanavyku, daznai bunu Girstupio turgelyje-tai ten kartais).
Kalbinu ta pazistama ukininka daryti ekologiskai - kaip ir ruosiasi, bet labai reikia daug ka pakeisti- pradedant zeme, kuri turi pailseti maziausiai metus nuo trasu, baigiant ekologiskais pasarais ir t.t. Nors jau buvo i pokalbi kvietesis eko pasarais prekiaujancius atstovus(suzinojau) bigsmile.gif - sakau gal gi paklausys manes!
Bet jo zodziais tariant tai taip- niekas nedaro( nei vienas ukis...), nes tiesiog neapsimoka, o zmones neperka, nes jiems reikia raudonos, grazios, skaiscios desrytes, o ne pajuodusius. Nes jei nieko nededi, ji tiesiog neturi prekines isvaizdos...Be to brangu ir ypac ne siuo gyvenimo momentu... Gincijuosi su juo nuolatos ta tema! smile.gif Sakau - man grazu ir skanu juoda- tai juokiasi is manes jis...musu zmones dar nelabai uzaugo tam, manau...

Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 06 07, 22:57)
yra tik ekologija ir mada vaikams, Paryžiaus kommunos gatvėje


Aciu tau Natuke, buvau nulekusi, labai geru zaisliuku ten prisipirkau.
Vis delto susigundziau ir patalyne isigijau MBC, 2 a. nes dabar atidarymo proga ten gana nemenkos nuolaidos, ta parduotuve nesireklamuoja, kad yra isskirtinai ekologiski produktai, bet etiketese yra pazymeta, tai jie ten turi kelis ekologiskus ciuzinius, visa ekologiska patalynes komplektu linija, antklodes is naturaliu medziagu, (labiausiai patiko su bambuku wub.gif ), ir pagalves. Kainos tikrai normalios, tik va, kad nera ranksluosciu ir indu niekur nerandu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 09 05, 10:04)
Kadangi man chemija sekėsi sunkiai mokykloje, tai aš einu lengvesniu keliu - renkuosi sertifikuotus ekologiškus produktus. Manau, kad šis kelias ir sugalvotas tokiems kaip aš  mirksiukas.gif belieka tik atminitinai iškalti oficialius sertifikatų ženklus, kad nepasimaut ant visokių paveiksliukų  biggrin.gif

Vaizele gal gali parašyti kur sužinoti apie tų sertifikatų ženklus? mirksiukas.gif
Aš taip pat ne prie chemijos blush2.gif , o labai norėtųsi sužinoti kur galima įsigyti sertifikuotus ekologiškus produktus.
Iš anksto aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Atsakysiu ir as.Cia galite pasiziureti populiariausius eko zenklus:
http://209.85.129.13...U...=clnk&gl=lt

Paspaudus nuoroda apacioje, dar bus zenklai, pripazistami Pasaulinio ekologinio zenklinimo tinko organizacijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 09 birželio 2009 - 12:36
QUOTE(Diva:) @ 2009 06 09, 13:33)
Atsakysiu ir as...

net nesitikėjau tokio greito atsakymo bigsmile.gif didelis aciuks.gif
Atsakyti
O gal galėtumėte vilnietės parašyti bent kelias sertifikuotas ekologiškų produktų parduotuves(ne maisto) - na kuriose nėra neekologiškų jau tikrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2009 06 09, 10:10)
Vis delto susigundziau ir patalyne isigijau MBC, 2 a. nes dabar atidarymo proga ten gana nemenkos nuolaidos, ta parduotuve nesireklamuoja, kad yra isskirtinai ekologiski produktai, bet etiketese yra pazymeta, tai jie ten turi kelis ekologiskus ciuzinius, visa ekologiska patalynes komplektu linija, antklodes is naturaliu medziagu, (labiausiai patiko su bambuku  wub.gif ), ir pagalves. Kainos tikrai normalios, tik va, kad nera ranksluosciu ir indu niekur nerandu  schmoll.gif


O kas čia? ax.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 06 08, 15:06)
Mesa jei negaunu is pazistamo ukininko ( ne ekologiskas ukis, bet tikrai zinau, kad nieko labai blogo nepila ir nemirko tai jau tikrai niekame) , arba  kokiam turgelyje( nebutinai Zanavyku, daznai bunu Girstupio turgelyje-tai ten kartais). 
Kalbinu ta pazistama ukininka daryti ekologiskai - kaip ir ruosiasi, bet labai reikia daug ka pakeisti- pradedant zeme, kuri turi pailseti maziausiai metus nuo trasu, baigiant ekologiskais pasarais ir t.t. Nors jau buvo i pokalbi kvietesis eko pasarais prekiaujancius atstovus(suzinojau) bigsmile.gif - sakau gal gi paklausys manes!
Bet jo zodziais tariant tai taip- niekas nedaro( nei vienas ukis...), nes tiesiog neapsimoka, o zmones neperka, nes jiems reikia raudonos, grazios, skaiscios desrytes, o ne pajuodusius. Nes jei nieko nededi, ji tiesiog neturi prekines isvaizdos...Be to brangu ir ypac ne siuo gyvenimo momentu... Gincijuosi su juo nuolatos ta tema!  smile.gif Sakau - man grazu ir skanu juoda- tai juokiasi is manes jis...musu zmones dar nelabai uzaugo tam, manau...


Tai kur gi tas ūkininkas prekiauja, prašom daugiau info mirksiukas.gif kartais apsipirkinėju ir Kaune. Ar pas jį skerdiena ar gaminiai?

O dešrytė, kad būtų graži nebūtina į ją dėti visokių papildomų priedų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 06 10, 12:11)
Tai kur gi tas ūkininkas prekiauja, prašom daugiau info  mirksiukas.gif  kartais apsipirkinėju ir Kaune. Ar pas jį skerdiena ar gaminiai?

O dešrytė, kad būtų graži nebūtina į ją dėti visokių papildomų priedų  mirksiukas.gif

Kolei kas nesusitvarke reikalingu dokumentu, kad galetu prekiauti savo vardu ir kad galeciau info skleisti internetu smile.gif - tvarkosi, turetu but prekyboje vasaros gale ( turgeliuose -beja, visai ne Kaune, o Vilniuje smile.gif - o kadangi ukis Kauno raj., o as turiu blata biggrin.gif - tai man tiesiog atveza ko paprasau ir tiek. Ir skerdiena, ir desrytes,ir kumpiai, ir sonine ir t.t. smile.gif
Atsakyti